پیروزی کارون و توقف شاهین بوشهر در هفته هشتم لیگ دسته یک فوتبال

پیروزی-کارون-و-توقف-شاهین-بوشهر-در-هفته-هشتم-لیگ-دسته-یک-فوتبال

وبسایت رسمی برنامه نود - هفته هشتم لیگ دسته یک فوتبال با پیروزی تیم کارون اروند خرمشهر و توقف شاهین شهرداری بوشهر ادامه یافت.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، هفته هشتم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امروز (سه‌شنبه) با انجام دو مسابقه دیگر ادامه یافت.

بازی اول و تقابل دو تیم آلومینیوم اراک و شاهین شهرداری بوشهر با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

این بازی که در ورزشگاه امام خمینی شهر اراک برگزار شد با دو گل زود هنگام بهمن سالاری برای شاهین بوشهر در دقایق ۵ و ۱۹ همراه بود. در ادامه رضا معقولی در دقیقه ۴۲ یکی از گل‌های خورده را جبران کرد تا نیمه اول با نتیجه ۲ بر یک به سود شاهین بوشهر به پایان برسد.

در نیمه دوم و در دقیقه ۵۸ رضا معقولی از روی نقطه پنالتی، دومین گل خود و گل تساوی بخش آلومینیوم را به ثمر رساند تا این بازی در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ به پایان برسد و دو تیم با کسب امتیاز، زمین مسابقه را ترک کنند.

بازی بعد و تقابل شهرداری تبریز و کارون اروند خرمشهر با نتیجه ۲ بر یک به سود کارون اروند به پایان رسید تا شاگردان اکبر میثاقیان پس از چند هفته ناکامی طعم پیروزی را بچشند.

گل نخست این بازی را محمدجواد محمدی در دقیقه ۷۶ بر به ثمر رساند و در دقایق آخر دو گل رد و بدل شد. بعد از این که شهرداری در دقیقه ۹۰ گل تساوی را زد، در دقیقه ۹۲ حمید نعمتی با یک شوت از پشت محوطه ۱۸ قدم گل پیروزی بخش کارون اروند را به ثمر رساند تا کارون سه امتیاز این بازی را به حساب خود واریز کند.

دقیقه ۵۳ رسول پیرزاده از شهرداری تبریز با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد و شهرداری ۱۰ نفره به بازی ادامه داد.

1870

 

ایسنا

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها