کی‌روش: حضور بانوان غرورانگیز بود/ دیگر برای ایران چه کار کنم تا احترام داشته باشم؟!

کیروش-حضور-بانوان-غرورانگیز-بود-دیگر-برای-ایران-چه-کار-کنم-تا-احترام-داشته-باشم؟

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ایران، گفت: بازی بسیار خوبی را مشاهده کردیم. فوتبال مدرن و فوتبال زیبا که کارهای ترکیبی زیبایی داشت.

به گزارش وبسایت نود، کارلوس کی روش پس از پیروزی دو بر یک امشب تیم ملی فوتبال ایران مقابل بولیوی در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت: خیلی خوشحالم که هواداران به ورزشگاه آمدند و از دیدن بازی تیم ملی لذت بردند.

هواداران راضی به خانه رفتند
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: بازی بسیار خوبی را از تیم ملی شاهد بودیم. دیدار مدرن و زیبایی را انجام دادیم و هوادارانی که به استادیوم آمدند راضی به منزل می روند. فکر می کنم شرایط خیلی خوبی داشتیم. چون کارهای تاکتیکی خوبی را انجام دادیم.

می توانستیم چهار گل بزنیم
وی درباره روند آماده سازی تیم ملی اظهار اشت: باید مسیر خودمان را ادامه دهیم. متاسفانه تنها دوگل زدیم در صورتیکه می توانستیم حداقل چهار گل بزنیم.

بازیکنانم لایق بهترین ها هستند
کی روش افزود: مهم ترین مطلب حفظ تعادل تیمی و انجام بازی تاکتیکی بود که انجام دادیم. بازیکنان لایق بهترین ها هستند و به نظرم لیاقت این را هم دارند که مورد حمایت همه جانبه برای کسب موفقیت قرار بگیرند.

تلاش  می کنیم به شهرهای دیگر برویم
کی روش درباره بازی های بعدی تیم ملی افزود: در ماه نوامبر می توانیم دو بازی تدارکاتی دیگر داشته باشیم. امیدوارم این اتفاق بیفتد. من باید بار دیگر از حضور هواداران تشکر کنم و اعلام کنم تلاش خواهیم کرد تیم ملی را در خانه های هواداران شهر های دیگر نظیر تبریز، اصفهان و سایر شهرها ببریم. البته باید با تیم های میهمان خودمان ابتدا صحبت کنیم تا در شهرهای دیگر از آنها میزبانی کنیم. می خواهیم هواداران را به تیم ملی نزدیک کنیم.

دلایل بازی دادن به بازیکنان جوان
وی درباره حضور بازیکنان جوان در ترکیب تیم ملی اذعان داشت: مطمئنا ما دوست نداریم هیچ بازیکنی مصدوم باشد. ولی اینگونه بازی های آماده سازی فرصتی هست تا بقیه هم بازی کنند. درباره مصدومیت مرتضی پورعلی گنجی باید بگویم او بازیکن مهمی برای ماست. ولی نوع بازی روزبه چشمی و مجید حسینی در کارهای دفاعی امیدواری زیادی به ما داد. اگر به خاطر داشته باشید چند ماه پیش روزبه چشمی هافبک بود اما او را آماده کردم تا در جام حهانی بازی کند.

هنوز در جایگاهی که می خواهیم نیستیم
وی تاکید کرد: مجید حسینی هم قبل از جام جهانی فقط یک بازی ملی داشت. اما او حالا با بازی هایی که انجام داد آمادگی خود را به رخ کشید. تیمی با کیفیت خوب و با انگیزه لازم تشکیل شده است. بار دیگر باید بگویم نسبت به قبل در شرایط خیلی بهتری هستیم. البته هنوز در جایگاهی که بقیه می خواهند نیستیم. 

حضور بانوان غرور برانگیز بود
سرمربی تیم ملی درباره حضور بانوان در ورزشگاه آزادی نیز صحبت کرد و گفت: در درجه اول لذتی که بازیکنان به خاطر حضور مادران و خواهران خود چشیدند جالب توجه بود و غرور برانگیز بود. مطمئنا در جامعه ما این یک مساله فرهنگی و حساس است. اگر می گویم جامعه ما به این خاطر است که خودم را جزئی از آن می دانم. اگر این شروع مسیر باشد باید به آن خوشامد گفت. مطمئن هستم بقیه جهان هم به آن احترام خواهد گذاشت. این موضوع، مساله ای است که در دست مسئولان است. باید اعتراف کنم خیلی خوب بود که آنها ما را تشویق می کردند و من هم در لذت بازیکنان از دیدن این صحنه ها سهیم بودم.

در زدن گل خجالتی بودیم
کی روش درباره سرعت بازیکنان خود در ضد حملات گفت: از این موضوع راضی هستم. در نیمه اول پاس های مختلفی را دادیم و در نیمه دوم دنبال این بودیم که با پاس های بیشتر میدان را کنترل کنیم. من فکر می کنم در هر دو نیمه خیلی خوب بودیم. ما فقط در گل زدن خجالتی بودیم! باید آن را کنار بگذاریم.

کمتر دیداری در ایران اینچنین بوده است!
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: من اگر صحبت هایم از حالت تواضع و خضوع خارج می شود عذرخواهی می کنم. فقط باید بگویم چنین دیداری را کمتر در ایران می بینیم . دیدار امشب یک سطح بالاتر بود.

پیشنهاد تمدید شش ماهه را پذیرفتم
وی در خصوص رویاپردازی های خود برای رسیدن به قهرمانی جام ملت های آسیا تصریح کرد: وقتی آقایان تاج و اسلامیان از من خواستند تا قراردادم را تمدید کنم در آن برهه جزئی از برنامه هایم نبود که پیشنهاد شش ماهه را بپذیرم. چون من پیشنهادات چهارساله داشتم. اما این چالش را پذیرفتم چون می خواستم به هشت سال از زندگی خودم که اینجا رخ داده متعهد باشم. برای بعضی ها که به این وفاداری ها ارزشی قائل نیستند باید بگویم من و کادرم فداکاری های زیادی کردیم. به شدت اعتقاد دارم مستحق این فرصت هستیم تا در جام ملت های امارات کار سختمان را انجام دهیم.

دیگر باید برای ایران چه کنم؟
وی افزود: من چه کار دیگری باید انجام دهم تا احترام برخی افراد را در این کشور به دست بیاورم. من باید در مقابل آنها که سیستماتیک ما را می زنند چه کار دیگری باید انجام دهم. واقعا شگفت زده هستم چون بازیکنانم خیلی خوب بازی می کنند. تمام تلاش خودمان را می کنیم اما در سپتامبر یک بازی از دو بازی ممکن را انجام دادیم. در ماه جاری هم همنیطور. 

اگر مرا نمی خواهید بگویید
کی روش با ناراحتی کم نظیری که در چهره اش مشخص بود اظهار داشت: من اینجا خیلی خسته شدم. اگر من را نمی خواهید در چشمانم بگویید که من را نمی خواهند. این افراد و مربیان همان ارکستر همیشگی هستند. اما رهبران آن چهره خودشان را پنهان می کنند. اجازه بدهید من جمله هایم را اینگونه بگویم که من و کادر و مسئولان فدراسیون چه کار دیگری باید کنیم تا شایسته احترام گرفتن باشیم.

 

1004

مهر

نظرات ۱۱۱

 • امید

  الان دوتا ورزشگاه مدرن خوب دیگه غیر از آزادی هستند. یکی ورزشگاه امام رضای مشهد و یکی پارس شیراز. چرا بازیهای ملی نباید در بقیه شهرهای ایران هم برگزار شود!!؟ امیدوارم فدراسیون برنامه ریزی کنه تا بازیهای تیم ملی بخصوص بازیهای مقدماتی جام جهانی در ورزشگاههای دیگر ایران هم برگزار شود.

  • اس اس شهر تورین

   ورزشگاه فولاد آره نا اهواز یادت رفت
   بهترین ورزشگاه حال حاظر ایران ، فقط کافیه وارد چنین ورزشگاهی بشی از خود بی خود میشی به خاطر زیبایی فوق العاده ورزشگاه

  • Ta Ha

   عزیزم اهواز هوا نداره،شرایط مسابقه دادننیست

  • استقلال سلحشور

   اتفاقا برعکس اهواز خیلی هم برای بازی شرایط عالی داره منظورم انتهای پاییز وزمستانه شما زمستون نمیتونی تو تبریز یا اصفهان با اون هوای سردشون با اهواز با هوای بهاریش مقایسه کنی ولی از اونطرف بله تابستانها نمیشه بازی گذاشت چون میشه جهنم

 • amirmmd64

  عراق با آرژانتین بازی میکنه عربستان با برزیل ما هم با بولیوی بازی میکنیم...به قران با نتیجه نمیخوایم تو بازی دوستانه تجربه میخوایم

  • رضا مسی

   دست آورد بازی با آرژانتین برای ما تو جام ملت‌ها چی می‌تونه باشه ؟ پول بازی با آرژانتین کی میده؟ الان عراق و عربستان با بازی با آرژانتین و برزیل سطحشون رفت بالا؟ ما باید با همین تیمها بازی کنیم که حداقل مهاجمامون یاد بگیرن دوتا گل بزنم یا اگه چارچوب شناس نیستن بازی نکنن اون برای بازی با اسپانیا و پرتغال بود که نیاز بود دفاعمون تقویت بشه ، اروپا و آفریقا که نمیشه میمونه آمریکای جنوبی و آسیا تو آسیا که همین ازبکستان که باهاش بازی کردیم آمریکا جنوبی خوباشون پول می‌خوان متوسطاشون نمیان اینجا میمونه همین ضعیفاشون

  • K

   اقای رضا مسی یا تازه فوتبال دیدن شروع کردی یا اصلا نمیدونی فوتبال چیه با بازی با تیمای بزرگ نقاط ضعف تیممون معلوم میشه نه با بازی با تیمی مثل بولیوی که تازه بازیکنای اصلیشم نبودن بخاطر همینه یه مساوی یا یه باخت یک هیچ میشه حماسه بعد حتما ژاپن که با اروگوئه بازی کرد به دردش نمیخورد که از گروهش تو جام جهانی از گروهش صعود می کنه .......خلاصه اینکه بازی با تیمای بزرگ به دردمون نمیخوره چون ممکنه ببازیم بهشون بعد رنکینگ اول اسیا رو از دست بدیم اقای مربی نتونه پاداششو بگیره

  • قاسم

   خطاب به رضا مسی
   اکثر تیم هایی که ایران باهاشون بازی میکنه شرایط بازی طوریه که ایران هیچوقت از حریف خودش عقب نمیفته و این یکی از نقاط ضعف این بازیهاست چون وقتی برد ایران قطعی به نظر میرسه مهاجما فشاری روشون نیست و مثل بازی با بولیوی دیدیم که نزدیک 6-7 موقعیت را به سادگی خراب میکنن و ککشون هم نمیگزه. تیم ملی باید شرایط خط حملش را زمانی که تیم عقب می افته یا شرایط بازی پایاپای پیش میره بسنجه تا هم مسئولیت پذیری مهاجم ها و مدافعین بیشتر شه و هم تاکتیک ویژه ای برای برگشت به بازی (در شرایط ی که گل اول را خوردیم) پیاده بشه.

  • عشقپولیس

   سلام دفاع وسط های ما بد بازی کردن بخصوص روزبه که خیلی کند بود باید کیردش دست از لجبازی برداره و سید جلال و محمد انصاری که انصافا بهترین دفاع وسط های ایران هستن رو بیاره فراموش نکنید ما دیشب مقابل تیم ضعیفی بازی داشتیم یقینا اگه بخوایم با این وضعیت مقابل ژاپن و کره و استرالیا بازی کنیم به مشکل میخوریم امیدوارم که کیروش خودش دست از لجبازی برداره و ان شاءالله تیم ملی قهرمان جام ملت ها بشه

  • پاسخ به مسی

   وقتی میگن بازی خوب وبزرگ که حتما نباید با برزیل و اسپانیا یا فراتسه بازی کرد مثلا ژاپن با اروگوئه بازی میکنه بازیو رو میبره همچین تیمایی اروگوئه ،کلمبیا ،مکزیک ، سوئد ،و...اینا خوبه هم دفاع کنی هم حمله محک بخوریم اینجوری پیشرفت میکنن بچه ها..غیر اینه

 • پریا تهران

  آقای کی روش شما شایسته احترام هستین،بازی ایران و پرتغال هنوز یادم نرفته روسیه بودم طرفداران پرتغال قبل از شروع بازی به یک مساوی مقابل ایران راضی بودن،من به شما کی روش جان ایمان دارم و از شما سپاسگزارم.

  • ایمان۰۴

   بعضی ها یا فراموش کردن یا سنشون قد نمیده که یادشون بیاد قبل از اومدن کیروش از اردن و قطر میباختیم از عمان چهارتا میخوردیم و تو ورزشگاه آزادی از عربستان شکست خوردیم

  • Majid تاجی

   من المان هستم و اتفاقا شغلم هم در رابطه با فوتبال و بوندس لیگا هست و دیدم تو جام جهانی چقدر احترام‌ تماشاگران خارجی نسبت به تیم ایران بالا رفت. همه به شوخی به ما میگفتن تیم ایران دوپینگ کرده؟! همه انتظار باختهای پرگل از ایران داشتن!
   امثال برانکو و مایلی کهن و کریمی چوب لای چرخ کیروش میزارن و از هوادارای متعصب پرسپولیس سو استفاده میکنن و خودشونو پشت هوادار پنهان میکنن.
   کمی شعور فوتبالی و انصاف باشه میفهمیم که کیروش کارشو با شایستگی داره انجام میده.

  • ....

   دقیقا همه نظرشون به تیم ایران مثبت شده بود ، متاسفانه اینجا غیر منطقی رفتار میکنیم و انتخابهای اشتباه میکنیم تا طرف رو‌ زمین نزنیم ول نمیکنیم ، بعد تاوانش رو‌ سنگین میدیم

  • کیومرث

   تا روزی که زنده ام هیچکدوم از کسایی رو که آگاهانه این روزا رو مثل قبل جام جهانی برامون رقم زدن فراموش نمی کنم و نخواهم بخشیدشون .
   بزرگترین حسن کی روش برای من این بود که دوستداران واقعی کشورم رو از کسانی که فقط به خاطر منافعشون دم از خیلی حرفا می زدن تشخیص دادم .
   زنده باد ایران
   درود بر کی روش کبیر
   همه برای ایران

  • نیماااا

   واقعا درست میگی.افرادی که میگن کیروش خوب نیست و باید بره بدونن 40ساله با تفکر اونا فوتبالمون حتی بابهترین نسلش هم قهرمانی اسیا هم جام جهانی رو از دست داد. اسانترین صعود به جام جهانی و گرفتن بهترین نتایج تاریخ ایران تو جام جهانی رو با تفکرات کیروش داشتیم بعد یه عده خودشونو عاقلتر از کیروش میدونن. به حال این افراد باید گریست. حقا که لیاقتشون همون شکست مقابل عربستان تو ازادی یا باخت به بحرین و حسرتهای باقی مانده از نرفتن به جام جهانی هستش.

  • jd.dri

   و اضافه می کنم :
   آقای کی روش !
   همین که هستی و ادامه میدی ....
   شکست دیگه ای محسوب میشه ....
   برای عقب مانده ها ....
   و باند بازها ....
   و شکست خورده های همیشگی.
   به کسب احترام آنها ....
   حتی فکر هم نکن ....
   که افتخاری به همراه نخواهد داشت ....
   احترام شما نزد مردمی است ....
   که با حضور و تلاش شما ...
   از ایرانی بودن خودشون ...
   لذت می برند ....
   و در کنار شما ....
   به آینده فوتبال امیدوارند ....

  • محسن۴٢٢

   خب برای محبوبیت باید نظر پرطرفدارترین تیم ایران یعنی پرسپولیس را جلب کنه! راهش اینه که تمام بازیکنان پرسپولیس و حتی توپ جمع کن ها را دعوت کنه ولی بذاره هروقت دوست داشتند بیان تیم ملی!!

  • امیر6

   ایران نشون داده جلو تیمای بزرگ راحت وا نمیده حتی بدون سرمربی این آقا کار خاصی انجام نداده لااقل نشبت ب پولی ک گرفته هیچ کاری نکرده 98فرانسه با طالبی بهترین بازیارو انجام دادیم شما یادتون رفته دوست عزیز

  • kamyar

   ایران فوتبالش با این بازیکنها که همه آسیا آرزوشونو دارند مخصوصا در تعداد بازیکن خوب
   با ضد فوتبال و جانانه دفاع کردن و 11 نفر در محوطه جریمه گذاشتن به هیچجا نمیرسه فقط با افتخار حذف شدن شده افتخارمون که این نتایج فوتبالمون عقب میندازه و فقط برای تماشاگران نزدیک بین عالیه
   فوتبال ژاپن از باختن نمیترسه برای همین پیشرفت کرد

  • هوادار

   کسی یادش نرفته دوست عزیز همه یادشونه ولی با این تفاوت که اونموقع تیم حمله میکرد و رو به جلو بازی میکرد و خوب تو خیلی از بازیا گلم کمیخورد و بدم بازی میکرد و می باخت
   مشکل کیروش نیس مشکل کارای عجیب غریب ایشونه دوست عزیز مشکل دید از بالا به پایینه مشکل توهینای گاه و بیگاه ایشون به ایرانیاس
   8سال ایشون تو تیم ملین دریغ از یه کمک ایرونی که پیششون بتونه چیزی یاد بگیره یه مارکار رو داریم پیشش که اونم معلوم الحاله دیگه
   به امید موفقیت تیم ملیمون

 • کوروش

  جناب کیروش!این بانوان جز ژن های خوب بودن که اجازه پیدا کردن بیان استادیوم مردم عادی اجازه ندارن بیان!اون هم برای فرار از محرومیت فیفا این کار رو کردن.ولی فدراسیون بدونه خود من شخصا به فیفا ایمیل میزنم و میگم که فقط یک عده خاص اجازه دارن بیان ورزشگاه،نه همه

  • مهرداد

   اینکه فقط خانواده خودتو بیاری تو استادیوم فقط بخاطر اینکه بازیکن ملی هستی یا رییس فدراسیونی یه جور رانت بحساب میاد

  • tt tt

   باریکلا حتما ایمیل بکن

  • Ta Ha

   فیفا هم حتما پیامتو میخونه و ریپلای میزنه

 • amir

  به دیگران احترام بذار تا بهت احترام بذارن

  • امید

   احسنت...کیروش وقتی احترام نمیذاره نباید توفع احترام داشته باشه

  • کیومرث

   ما چقد بهش احترام گذاشتیم ؟؟؟؟ به خاطر تعصبات رنگی مون و با خط یه عده که دستش از تیم ملی کوتاه شده بود از هیچ توهین و بی احترامی دریغ نکردیم .
   با هر تصمیم کی روش جنجال به پا شد . بس کنید دیگه .
   زنده باد ایران
   درود بر کی روش کبیر
   همه برای ایران

 • جواد **لیوانغربی**

  ** جناب آقای کیروش شما برای فوتبال ملی ایران بزرگ در قبال دریافت دستمزد بسیار بالا !!!!!!! کارهای بزرگی کردید.....

  ** تنها چیزی که انجام ندادید جلوی زبان نیشدارت رو نگرفتی و علنی و آشکارا به پیشکسوتان فوتبال ملی ایران که باعث افتخار و مایه مباهات ملت بزرگ ایران هستند توهین کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  • بي نام

   احيانا يكي از اين پيشكسوت ها علي كريمي نيست؟؟ ايشون خيلي مودب هستند؟؟ دلال تهمت نيست؟ موزامبيكي نژادپرستي نيست؟؟ چه احترامي بهش دادين كه ازش احترام ميخواين؟؟؟

  • رضا مسی

   بله شاهد حضور رایگان شفر و برانکو در سرخابی ها هستیم شما ها دارین به مربیهای زیر سیصد هزار دلار میلیون دلار میدین کی‌روش جای دیگ بره این پولو نگبره بالای یه میلیون یورو راحت میگیره

  • kazi

   شما تا یک جای درست میگی
   ولی بودن آقایون از جمله براتکویی ها که انتقادهای بی موردی انجام میدادن و میدن

  • کیومرث

   صد بار کی روش مقصر ، یک بار ما مقصر نبودیم ؟؟؟؟؟
   یکبار یکی از همین پیشکسوتان بابت کارایی که کرده مثل پک و کمپ ، اومد بگه آقای کی روش دستت درد نکنه ؟؟؟؟
   یکبار با خودمون فکر کردیم کی روش مهمان ماست و توی این کشور غریبه ؟؟؟؟ یکبار فکر کردیم این رسم مهمان نوازیه که یه دفعه همه از صغیر و کبیر بهش تاختیم ؟؟؟؟؟
   یکبار فکر کردیم فقط ما نیستیم که شخصیت داریم ، اونم انسانه و شخصیت داره ؟؟؟؟؟؟
   یکبار فکر کردیم که ممکنه این آقایون کارشناس نما و مربی نما به خاطر حسادت و بی دانشیشون ، دارن وجهه کی روش رو خراب می کنن ؟؟؟؟ یکبار فکر کردید چرا همه ما به جای اینکه خودمون پیشرفت کنیم ، سعی می کنیم کی روش رو بکشیم پایین ؟؟؟؟؟
   زنده باد ایران
   درود بر کی روش کبیر
   همه برای ایران

  • هوادار

   برام جالبه که دوستان چجوری یادشون نمیاد که پروین و منصوریان و روشن و.... تاچند سال پیش شاید بتونیم بگیم تا دوسال پیش همشون ازایشون تعریف و تمجید میکردن حتی خود کریمی ای که شما میفرماید هم ایشون رو یکی از بهترینا میدونستن و همیشه هم اذعان داشتن بهش ولی ظاهرا شما دوستان فراموشی گرفتید ویا دوست ندارید یادتون بیاد
   در مورد پک یا کمپ یه سوال داشتم مگه ایشون اینارو ساختن که اینهمه میگید پک رو کیروش ساخته آخه؟؟؟؟
   بله دستشون درد نکنه ایشونم یسری کارایی کردن ولی اونجا با پول من و شما ساخته شده و زحمتشم کسی مثل دکتر هراتیان کشیدن وامثالهم
   اون دوست عزیزیم که فرمودن ایشون هرجابرن حداقل یه میلیون یورو میگیرن باید عرض کنم خدمتشون برید لیست دستمزد مربیای جهان رو ببینید بعد بیایید درموردش حرف بزینید خواهشا

 • HOSSAIN

  من باید در مقابل آنها که سیستماتیک ما را می زنند چه کار دیگری باید انجام دهم
  َاینجور حرف میزنی نفرتمون نسبت بهت هزار برابر میشه..
  از کوچیک و بزرگ همه و همه بهشون بهتان زدی تهمت زدی بازیشون دادی حرهای خیلی خیلی زننده زدی...
  کیس جرات نداره با توکل بندازه مرد !!!
  و نشون دادی میتونیم فوتبالی بازی کنیم متفاوت اما هیچوقت رو به جلو نبودی...از همونسال اول که اومدی دفاعمون پیشرفت کرد و تا حالا تنها چیزی که پیشرفت کرد همون دفاع اول کار بود !!!
  بازیکنای خوبی رو معرفی کردی که بزرگ تر شدن ولی ده برابرش خیلی از بازیکنایی که میتونستن بزرگ بشن رو نابود کردی...
  توی ایران کسی نبوده که باهاش درگیر نشی...
  و البته در بهونه اودرن یکی از بهترین های تاریخ فوبتال هستی...
  وحید امیری...پیشرفتشو تا جایی زیاد مدیون تو هست...همچنینیه سری بازیکن خاص !!!

  • یاشا

   به نظر من تنها دستاورد کیروش در تیم ملی، بازی زشت و بی برنامه ای بود که نتیجه اش اینه که مهاجم هامون حتی تو همچین بازی ضعیفی نمی تونن درست بازی کنن. اینقدر همه دفاعی بازی کردن یادشون رفته چطور تیم مقابل رو پرس کنن و گل بزنن

  • حمید شلمانی

   خدایی حرف دلم رو زدی داداش

  • Ta Ha

   دیگه جوری از کیروش بد میگید انگار طرف هیچی خالیش نیست.
   دیگه هرچی باشه از مربی های داخلی بهتره که.
   حضور علی دایی،مایلی کهن،برانکو که یادتون نرفته؟؟؟
   تیم ما الان هویت داره و میشه بهش اعتماد کرد.

  • کمی منصف باشیم

   آقای طاها اخه چه سوزشی ازبرانکوداری اگه همون چن سال اول برانکووکیروش رامقایسه کنیم برانکوبهتربوده خواهشامنصفانه نظربدین برانکوتیمش راحتترازکیروش رفت ج .ج وتواسیا بهترنتیجه گرفت ولی اینوقبول دارم ازمربیای ایرانی بهتره

  • بهنام 17

   مطمئنم شما ها خیلی فوتبال رو رنگی می بینید.نمیدونم چند سالتونه ولی حتما برید بازیهای ایران رو توی انتخابی جام جهانی نگاه کنید!توی قهرمانی اسیا 2007 و 2011 نگاه کنید بعد متوجه میشید تیم حال حاضری که کی روش ساخته چقدر با کلاس بالایی فوتبال بازی میکنه. توی جام جهانی دیدید که چقدر عالی و قابل احترام بازی کردیم.
   در ضمن فوتبالهایی که شما انتظار دارید بخاطر جو دیدن بازیهای رئال و بارسا و ... هست بعلاوه ی بازیهای کامپیوتری وگرنه اینجوری کامنت نمی دادید.

 • ایران

  واقعا به نظرم بهتره کی روش بره ، هرچی که میخواستو به فوتبال ما داد دیگه چی واسه ارائه داره؟؟

 • امیدوحیدیفر

  امروز تیم ملی خیلی خوب وهجومی بازی کرد وهمه ایران از تیم ملی حمایت میکنیم به حرف های سم پاس اهمیت ندین چون حتی طرفدارهای پیروزی هم ازاینکه به تیم ملی تنه میزنن خسته شدن و دیگه حامی نداره به امیدموفقیت ایران

  • ar21

   امروز جلوی تیم دوم بولیوی بازی کردیم گل خوردیم - میخواستن هجومی بازی نکنن پس میخواستن چیکار کنن با دو تا دفاع استقلالی که یکی از یکی کند تر - سید جلال باید برگرده .

  • گلادیاتور سرخ

   بیزحمت از طرف خودت حرف بزن ، تیم بولیوی پنچ تا و سه تا از تیمهای آسیایی گل خورده حالا خوبه بازی توی آزادی بود وگر نه بایستی دوباره دفاع اتوبوسی بازی میکردیم تا نبازیم ، کیروش به خاطر لج بازی با کل ایران سردار را دوباره دعوت کرد و زمانیکه اکثر فوتبالیها از رحمتی و الان از سید جلال حمایت میکردند و میگفتند که حقشونه توی تیم ملی باشند باز کیروش به خاطر لجبازی خلاف نظر بقیه رفتار میکنه و اصلا کسی را آدم حساب نمیکنه این یعنی توهین آشکار به فوتبال ایران ، مطمٸن باشید امسال توی جام ملتها برای همه مشخص میشه که هشت سال تیم ملی درجا زده و اگر کم گل خوردیم به خاطر سید جلال بوده ، کره به آلمان و با یک بازی هجومی گل میزنه ، ژاپن از گروهش صعود میکنه اونوقت ما توی ایران جشن میگیریم که با یازده نفر دروازه بان!!!! از اسپانیا یک گل خوردیم

  • مهدی

   در جواب وحید
   تنها جوابی که دارم بت بدم ایه که ما ایرانی هستیم موفقیت رو همراه عزت و احترام میخوایم نه توهین و فرار به جلو

  • عاشق رنگ سرخ

   اولا "پرسپولیس" نه پیروزی که هیچوقت تماشاگران پرسپولیس اسم پیروزی رو به رسمیت نشناختند ، ببین شما حتی از بردن اسم پرسپولیس چقدر وحشت دارین !
   ثانیا خیلی از پرسپولیسیها کیروش و برانکو رو با هم دوست دارند مثل من ، حتی با همین بخشی از طرفداران هم بیشتر از شماها هستن و شما استقلالیها تحت هیچ شرایطی نمیتونین تفرقه بندازین

 • بادام

  کی روش به خاطر غرور بی جاش یه کاری کرده که تیم ملی از چشم ما و خیلی از کسایی که میشناسم بیوفته
  بهتره بره

  • امین

   شما مطمینید ایرانی هستید؟

  • ....

   غرور چیز بدی نیست کاری علیه ایران و مردم ایران نکرده، دقیقا بخاطر این غرورش براش احترام قایلم

  • 3⭐⭐4

   تیم ملی فقط از چشم یه عده اقلیت که تعصب جلو چشماشون رو گرفته افتاده وگرنه تو نظرسنجی مشخص شد مردم چقدر کیروش و تیم ملی رو دوس دارن
   به یاد بیارید آخر بازی با پرتغال رو که بخاطر موقعیت آخری که طارمی از دست داد داشتیم حسرت میخوردیم.این حسی هست که کیروش بهمون داد و تا همیشه مدیونشیم.حالا شما بخاطر تعصبات رنگی نمیخواید این چیزا رو ببینید مشکل خودتونه

  • خطاب به بادام

   اصلا هم اینطور نیست ....

   مردم ما ادمهای قدرشناسی هستند.... نگاه به خودت نکن

  • شاهین خراسان شمالی

   در جواب طرفداران کیروش
   اولا معلومه چقدر طرفدار داره از دیسلایک و لایک های اینجا معلومه که واقعا طرفدارانش یک پنجم شده ولی خدایی اونهاییکه خودشان را طرفدارش جا میزنند قبول دارید که بهمه حتی حمید استیلی که احترامش برای روشن و مشخصه توهین میکنه
   فوتبال ما مدیون افراری مثل علی دایی و مهدوی‌کیا و علی کریمی و وحید هاشمیان وووووو است نه کیروش
   من بشخصه حاضرم تیم ملی مون تو همه تورنمنت‌ها ببازه ولی احترام پیش‌کسوت‌هامون حفظ بشه . اگر احترام نباشه ایرانی بودنمون زیر سوال میره
   ود جواب خود کیروش که میگه پیشنهاد ۴ ساله داشتم ! خداوکیلی کجای دنیا چنین پولی بهت دادند و تو نرفتی اگر کشوری یک دلار بیشتر بهت بده با سر میری
   تو باید به دستیارت مک‌درموت بگی که از حمید استیلی معذرت خواهی کنه وگرنه تا تو سرمربی تیم ملی باشی همین ده دوازده هزار به ورزشگه میان والسلام

برچسب ها