قدوس:‌ گرو به من کمک کرد آن همه گل بزنم/ همه از حضور بانوان خوشحال بودیم

قدوس-گرو-به-من-کمک-آن-همه-گل-بزنم-همه-از-حضور-بانوان-خوشحال-بودیم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:‌ بازی خوبی مقابل بولیوی انجام دادیم و باید از این بازی یاد بگیریم تا در بازی‌های بعد بهتر شویم.

به گزارش وبسایت نود، سامان قدوس درباره بازی ایران مقابل بولیوی گفت: بازی خیلی خوب بود و می‌توانستیم حتی بیشتر هم گل بزنیم اما از این بازی یاد گرفتیم تا در بازی‌های بعد بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی درباره اینکه آیا بولیوی حریفی مناسبی برای تیم ملی بود یا نه، اظهار داشت: بولیوی تیم خوبی بود اما هرچه که بود باید ما به فکر تیم خودمان باشیم.

بازیکن تیم ملی در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه هم تصریح کرد: اتفاق جالبی بود و همه ما از این مسئله خوشحال بودیم امیدوارم باز هم این اتفاق ادامه داشته باشد هرچند که من بازیکن هستم و درباره این مسائل نمی‌توانم صحبت کنم و باید درباره فوتبال حرف بزنم.

قدوس در خصوص عملکرد خودش هم اظهار داشت: برای خودم بازی خوبی بود اما می‌توانم بهتر هم باشم به هر حال تیم ما در لیگ فرانسه سه روز دیگر با پاریسن ژرمن بازی دارد و من باید آماده آن بازی باشم.

بازیکن ملی‌پوش کشورمان در خصوص عملکرد الحاجی گرو در تیم استقلال هم گفت:‌ او در سوئد به من خیلی کمک کرد شاید کم گل زد اما به من کمک زیادی کرد تا من زیاد گل بزنم. حضور گرو برای من سال قبل بسیار خوب بود.

وی افزود: او خیلی می‌دود و خیلی می‌جنگد اما باید یک بازیکن تکنیکی و سرعتی کنارش باشد و اگر این اتفاق رخ بدهد برای او اتفاق خیلی خوبی خواهد بود.

 

1004

 

نظرات ۵

 • رائول

  قدوس گفته باید بازیکن تکنیکی و سرعتی کنار گرو باشه، یعنی دقیقا فاکتورهایی که تبریزی نداره

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  گرو تابلو هست بازیکن خوبیه. اصلا شکی درش نیست. ولی خوب در این هم شکی نیست که تا حالا اصلا خوب کار نکرده. و در ابن هم شکی نیست که به زمان نیاز داره.
  ولی در مورد این که در آینده میدرخشه امیدوارم....

 • zizoافسانه ای

  گرو بازیکنه خوبیه ولی نه در پست مهاجم هدف ،بنظرم شفر گرو رو هافبک دفاعی بزار خیلی خوبه جنگنده و قدرتیه

 • علی

  این گرو ذاتا گلزن نی من جای شفر باشم پستشو عوض میکونم قدرت بدنیش وحفظ توپش خوبه بنظرم بدرد دفاع میخوره

 • tt tt

  تا قبل این همه از گرو انتقاد می کردن بازیکن خوبی نیست و بدرد نمی خوره و فلان، الان قدوس این جمله رو گفته نظرتون عوض شده گرو بازیکن خوبیه و فلان
  بهنره تحت تاثیر حرف ها قرار نگیرین و بر اساس عملکرد بازیکن در تیم و زمین بازی نظر بدید
  ادمین چاپ کن

برچسب ها