انصاری‌فرد: به دلیل شرایط اقتصادی نمی‌توانیم با تیم‌های بزرگ بازی کنیم/ حضور بانوان را به همه کشور تبریک می گویم

انصاریفرد-به-دلیل-شرایط-اقتصادی-نمیتوانیم-با-تیمهای-بزرگ-بازی-کنیم-حضور-بانوان-را-به-همه-کشور-تبریک-می-گویم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در شرایط کنونی و به دلیل مسائل اقتصادی نمی‌توانیم با تیم‌های بزرگ دنیا بازی کنیم.

به گزارش وبسایت نود،  کریم انصاری‌فرد در خصوص بازی تیم ملی مقابل بولیوی گفت:‌خدا را شکر بازی خیلی خوبی انجام دادیم و حریف تدارکاتی ما هم تیم خیلی خوبی بود اما مشکل اینجا بود که ما یک تاریخ فیفادی را از دست دادیم و فقط یک بازی انجام دادیم و این تنها نکته منفی بود و اگر دو بازی انجام می‌دادیم شرایط خیلی بهتر می‌شد و محک بیشتری می‌خوردیم.

وی در پاسخ به این سؤال که تیم‌های مثل ژاپن و کره با حریفان قدرتمندی بازی می‌کنند و بولیوی شاید حریف مناسبی برای تیم ملی نبود، افزود: صددرصد حرف شما درست است اما اوضاع کشور ما را ببینید. برای بازی‌های بزرگ باید هزینه کرد و کشور ما در شرایطی هست که همه مردم و همه مشاغل از نظر اقتصادی آسیب می‌بینند. باید این مرحله را پشت سر بگذاریم و روبه جلو برویم.

مهاجم تیم ملی درباره حضور بانوان در ورزشگاه هم خاطرنشان کرد: دست‌شان درد نکند. من از کل هواداران که به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم و حضور بانوان هم تا حدود زیادی در ورزشگاه قطعی شد. برای حضور بانوان در استادیوم به همه مردم به خصوص جامعه ورزش تبریک می‌گویم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

 

1004

 

نظرات ۶

 • رائول

  شرایط اقتصادی یا ترجیح سرمربی بی دانش ؟!؟

 • ابی به رنگ اسمان

  برزیل قبل از جام جهانی بخاطر هر بازی ۳ میلیون دلار پول میخواست

  همینایی که الان میگن بولیوی و یا حریفای قبلی ایران حریف خوبی نیست لازمه ایران بابت بازی با تیمایی مثل برزیل پولای هنگفتی خرج کنه ببینید چجور میشن حافظ بیت المال

  • عماد

   داداش خرج برزیل نمیکنن چیکار میکنن؟
   ورزشگاه میسازن؟
   یا ورزشگاه ها رو مجهز به دوربین فول اچ دی میکنن؟
   همین آزادی هم که 200تا اشکال داره))

 • امید

  ظاهرا بازیکنهای تیم ملی توی مصاحبه کردن باهم هماهنگ هستن..همشون گفتن شرایط مالی بازی با تیمهای بزرگ رو نداریم..عراق با عربستان بازی میکنه ولی ایران با بولیوی بازی میکنه..تازه از این برد کلی هم خوشحال هستن..جالبه واقعا

  • کی روش.مورینیو.فرگوسن

   بولیوی با عربستان ۰-۰مساوی کرد ۲تا بازی قبلشون

 • ar21

  همچیین گفته به همه ی کشور تبریک میگم انگار از جامعه بانوان اکثریتشون تونستن برن ورزشگاه - 150 نفر انتخاب شده رو گفتن بیاین ورزشگاه - بعد من موندم بازیکنی که چند وقت طولانی بازی نمیکنه چطور میاد تیم ملی و بازی میکنه و اونوقت علیپور با این همه فعالیت و دوندگی و بازی خوب دعوت نمیشه !!!!!!

برچسب ها