تساوی بلژیک و هلند در دیداری دوستانه

تساوی-بلژیک-و-هلند-در-دیداری-دوستانه

وبسایت رسمی برنامه نود - بلژیک و هلند در دیداری دوستانه به تساوی 1-1 قناعت کردند.

به گزارش وبسایت نود، مهمترین دیدار دوستانه سه شنبه شب در قاره سبز با تساوی 1-1 میان بلژیک و هلند به پایان رسید. در دیگر بازی ها، ژاپن روز سه شنبه به یک برتری دلچسب مقابل اروگوئه رسید.

تیم های بلژیک و هلند که در دو بازی اخیرشان در لیگ ملت های اروپا به برد رسیده بودند، سه شنبه شب در بروکسل به مصاف هم رفتند که تلاش این دو کشور همسایه به تساوی 1-1 رسید. در این مسابقه در دقیقه 5 میزبان خیلی زود توسط مرتنز به گل برتری رسید ولی دقیقه 27 گرونلدبازی را مساوی کند. هر دو تیم در نیمه دوم تعویض های زیادی انجام دادند که منجر شد تا موقعیت های کمتری را در نیمه دوم شاهد باشیم. در نهایت هم بازی با همان گل های نیمه اول پایان یافت.

در دیگر بازی های دوستانه، ژاپن دست به کار بزرگی زد و موفق شد اروگوئه را با نتیجه 4-3 شکست دهد. در این بازی رودریگز، کاوانی و پریرو برای اروگوئه گلزنی کردند.

دیدار کره جنوبی و پاناما 2-2 تمام شد، چین 2-0 از سد سوریه گذشت. ونزوئلا با دو گل از سد امارات گذشت. دیدار عمان و اکوادور با تساوی بدون گل پایان یافت. دانمارک موفق شد با گل دقیقه 29 لراگر و دقیقه 93 بریثویت 2-0 از سد اتریش بگذرد. بازی سوئد و اسلواکی هم با تساوی 1-1 پایان یافت.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • علی

    یه چیزایی فراموش نشدنیه منچستر فرگوسن بارسای پپ اسپانیا وهلند افریقای جنوبی ب امید بازگشت هلند وایتالیا ب روزای اوج

برچسب ها