روزهای سیاه آلمان ادامه دارد؛ ثبت انبوهی از رکوردهای منفی در استاد دو فرانس

روزهای-سیاه-آلمان-ادامه-دارد؛-ثبت-انبوهی-از-رکوردهای-منفی-در-استاد-دو-فرانس

وبسایت رسمی برنامه نود - روزهای بد آلمان بعد از جام جهانی نیز دست از سر مانشافت برنمی‌دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از گل، بعد از یک جام جهانی فاجعه بار، تیم ملی آلمان هنوز هم قصد بازگشت به روزهای درخشان گذشته را ندارد و شروعی ضعیف در رقابت های تازه تاسیس لیگ ملت های اروپا داشته است.

حالا با اطمینان می‌توان گفت سال 2018 بدترین سال تاریخ تیم ملی آلمان-حداقل از نظر تعداد شکست ها در یک سال تقویمی-بوده است. شکست 2-1 شب گذشته آلمان در مقابل فرانسه ششمین شکست تیم ملی آلمان در سال 2018 بوده است. مانشافت در هیچ سالی از تاریخ پرافتخار خود این تعداد شکست را تجربه نکرده بود. این در حالی است که در تقویم سال 2018، دو بازی دیگر در ماه نوامبر برای تیم ملی آلمان باقی مانده (دوستانه در مقابل روسیه و آخرین بازی لیگ ملت ها برابر هلند) و ممکن است تعداد شکست ها از این هم بیشتر شود.

شکست های آلمان در سال 2018 در مقابل تیم های برزیل، اتریش، مکزیک، کره جنوبی، هلند و فرانسه بوده است. 

شاگردان یواخیم لو در بازی سه شنبه شب استاد دو فرانس با پنالتی تونی کروس پیش افتادند و نیمه اول را با پیروزی به پایان رساندند اما دبل آنتوان گریزمن در نیمه دوم کار را یکسره کرد تا آلمان بعد از نیمه نهایی یورو 2016، باز هم طعم ناکامی در مقابل خروس ها را بچشد. البته گل تونی کروس یک مزیت هم داشت و آن، پایان روند ناکامی آلمان ها در گلزنی در مسابقات رسمی بعد از 3 دیدار بود. 

اما صبر کنید. این تنها خبر خوب برای آلمان بعد از استاد دو فرانس بود. با این شکست، روند بازی های بدون برد آلمان در مسابقات رسمی به عدد 4 رسید. (شکست در مقابل کره در جام جهانی و 3 دیدار لیگ ملت های اروپا) این روند در 20 سال گذشته برای آلمان بی سابقه بوده است. در حقیقت این اتفاق آخرین بار در بازه زمانی اکتبر 1999 تا ژوئن 2000 برای تیم 4 ستاره جهان رخ داده بود. 

شکست دیشب همچنین باعث شد تا برای اولین بار بعد از سال 2000، آلمان در دو مسابقه متوالی رسمی مغلوب شود. در آن سال آلمان در بازی های دوم و سوم دور گروهی رقابت های یورو 2000 به ترتیب 1-0 به انگلیس و 3-0 به پرتغال باخت تا از گردونه رقابت ها کنار رود.

آلمان در 11 مسابقه خود در سال 2018، 3 برد، 2 تساوی و 6 شکست داشته و تنها یک کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است. (تساوی بدون گل مقابل فرانسه در ماه سپتامبر) آخرین بار آلمان در سال 1964 چنین درصد ضعیفی در بسته نگه داشتن دروازه به ازای بازی های برگزار شده داشته است.

همان گونه که اشاره شد، وضعیت برای آلمان ممکن است در ماه آتی از این هم وخیم تر شود. مانشافت روز 15 نوامبر در دیداری دوستانه در لایپزیش به مصاف روسیه خواهد رفت و 4 روز بعد در گلزن کرشن در چارچوب لیگ ملت های اروپا به مصاف هلند خواهد رفت. نتیجه این دیدار ممکن است منجر به سقوط آلمان از سطح اول رقابت های لیگ ملت ها شود.

7712

اختصاصی

نظرات ۷

 • Sina

  ای بابا،حالا که ما رفتیم جدیدترین پراهن تیم ملی آلمان رو خریدیم،داره پشت سر هم میبازه و سقوط میکنه به سطح پایین تر.شانس نداریم که یه بار دوقرون پول رسید دستمون به عشق آلمان پراهنشو خریدیم شد این.

  • احمد

   داداش خواهش میکنم از این به بعد پیش بینی هاتو اینجا بزار ببینیم کدوم تیما میبازن لااقل داخل مسابقات پیش بینی برنده بشیم!!!

  • ا.ک

   پرتداوم ترین وهمیشگی ترین پیراهنو خریده ای.
   تیمی که بیشترین حضور تامرحله نیمه نهایی جام جهانی والبته پرشکوهترین حضور در جام ملتهای اروپا راداشته....
   عزیزم از سال ۱۹۸۰جام ملتها طرفدار آلمان بوده ام ضررهم نکردم..... معمولا دراکثراوقات درجام های بزرگ تاروز آخر تلویزیونم روشن بوده،به استتثنائات کاری نداشته باش.

 • تراکتوری

  آخر نژادپرستی همینه،زنده باد مسعود اوزیل.

 • عشقممم نیمار

  بای بای المان !!!
  تا ۲۰سال دیگ !!!
  :-)
  المان ۰ اتریش ۸
  :-)
  حالا المان فن ها هی بگن ۷تاییا
  :-)
  ۱۸سال برزیل نبردن
  یا هنوز ب ستارهای سروتون‌برزیل نرسیدن
  خیلی سخته.‌مگ نهههه؟؟؟
  :-)
  باز بگید ۷تاییا..

  • ا.ک

   ۷تایی ها

 • ج

  مانشافت همیشه قهرمانه.مثل ققنوس از خاکستر خودش بلند میشه و به همه نشون میده قدرت المان یعنی چی

برچسب ها