دیدار وزیر ورزش و جوانان با اعضای کانون مربیان فوتبال ایران

دیدار-وزیر-ورزش-و-جوانان-با-اعضای-کانون-مربیان-فوتبال-ایران

وبسایت رسمی برنامه نود - وزیر ورزش و جوانان امروز(چهارشنبه) با اعضای کانون مربیان فوتبال ایران دیدار کرد.

 

به گزارش وب سایت نود، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان امروز(چهارشنبه) با اعضای کانون مربیان فوتبال ایران دیدار و به گفت و گو پرداخت.

در این جلسه اعصای کانون مربیان به ارائه نظارتشان پرداختند.

یاوری درباره این جلسه گفت: همین که اقای سلطانی فر تمام اعضا را به اسم می شناسد و به برنامه های کانون اهمیت می دهد نشانه بسیار خوبی است ، از وزیر می خواهیم کانون و تجربه های اعضای آن را بازوی فکری خود بداند.

بهمن فروتن اظهار کرد: مربیان نباید در ورزش و فوتبال کشور غریبه باشند خوشحالم که در دوره جدید وزارتخانه کانون و مربیان را به رسمیت می شناسد و اینجا خانه ماست ، ما منتقد دلسوز فدراسیون هستیم و خوشحالم اینجا گوش شنوایی هست.

نادر فریاد شیران گفت: مسعود سلطانی فر فوتبال را می شناسد و می فهمد و این موضوع مربوط به امروز نیست ، فدراسیون فوتبال بایستی کانون و اعضای آن را از خود بداند و به انتقادات آنها توجه کند.

حسین فرکی ابراز کرد: از وزیر ورزش و جوانان می خواهم باشگاه های ریشه دار را احیا کند امروز تیم های سازنده پاس و نفت کجا هستند ، تقاضای من اینه که زمینه ای ایجاد کنید تا فوتبال کشور از تجربه ما بهره مند شود.

مظلومی نیز ادامه داد: مربیان و بزرگان ذخایر فوتبال ایران هستند الان ارتباط بهتری را برای حمایت از تیم های ملی و ساختار فوتبال نیاز داریم وزیر برای فوتبال وقت می گذارد و این موضوع مهمی است.

نکیسا هم در پایان خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال با حضور تاج به جوانان اهمیت داد و سیاست خوبی را در پیش گرفته است زمینه حضور مربیان جوان را ایجاد کرده است و خوشحالم وزارت ورزش و جوانان به المپیاد ها و پرورش نوجوانان و جوانان اهمیت می دهد.

 

2051

نظرات ۱

 • jd.dri

  "" دیدار وزیر ورزش و جوانان با اعضای کانون مربیان فوتبال ایران ""
  کانون مربیان فوتبال ایران .....
  همون کانونی که هر از گاهی یه بیانیه میده علیه تیم ملی و کی روش !!!!!
  کار دیگه ای هم داره ؟
  ما که ندیدیم ....

برچسب ها