ونگر: آلمان به اوزیل نیاز دارد

ونگر-آلمان-به-اوزیل-نیاز-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - آرسن ونگر امیدوار است مسوت اوزیل متقاعد به بازگشت شود. 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسکواکا، آرسن ونگر امیدوار است مسوت اوزیل متقاعد به بازگشت به تیم ملی آلمان شود چرا که مانشافت هنوز هم به او نیاز دارد.

هافبک بازیساز 29 ساله آرسنال بعد از نمایش ضعیف آلمان در جام جهانی 2018 و به دنبال انتقادات فزاینده (ناشی از دیدار او با اردوغان قبل از جام جهانی) از بازی های ملی خداحافظی کرد. اوزیل در سال 2013 و با نظر آرسن ونگر از رئال مادرید به آرسنال پیوست و 196 بازی برای این سرمربی فرانسوی انجام داد. اکنون "پروفسور" معتقد است که یواخیم لو هنوز هم می‌تواند با این هافبک متولد گلزن کرشن کار کند.

ونگر که با بیلد صحبت می‌کرد در این باره گفت:

معتقدم آلمان به اوزیل نیاز دارد. امیدوارم یواخیم لو بتواند او را ترغیب به بازگشت کند. اوزیل یک بازیکن فوق العاده است. در جام جهانی او بدترین بازیکن آلمان نبود و من شیوه جدایی او از تیم ملی آلمان را دوست نداشتم. این عالی است که بازیکنان همیشه در بهترین شرایط خود باشند. او با نبودن در تیم ملی کمی ضرر خواهد کرد.

تمرکز اوزیل اکنون معطوف به آرسنال است؛ بازی بعدی آرسنال در رقابت های لیگ برتر دوشنبه شب و در برابر لسترسیتی خواهد بود. شاگردان اونای امری با کسب 6 برد از 8 مسابقه لیگ برتری اینک در رده چهارم جدول حضور دارند.

7712

اختصاصی

نظرات ۱

  • یوپ هاینکس

    آلمان تیم جوونی داره وقت میبره تا تجربه کسب کنن بنابراین حضور امثال اوزیل میتونه به این کار کمک کنه

برچسب ها