تاج: حضور بانوان در استادیوم حق شناخته شده‌ای است

تاج-حضور-بانوان-در-استادیوم-حق-شناخته-شدهای-است

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال ایران می‌گوید حضور بانوان در ورزشگاه‌ها از حقوق شناخته شده در فوتبال است.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در نشست کانون مربیان فوتبال که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد حمایت و پشتیبانی این فدراسیون از آنها را اعلام کرد و اظهار کرد: کانون مربیان فوتبال ایران مرکز تولید فکر است و همه اعضا برای ما قابل احترام  هستند و نقدها و نظرهای  سازنده آن‌ها را می پذیریم.

رییس فدراسیون فوتبال حمایت‌های دولت و وزیر ورزش و جوانان از توسعه و پیشرفت این رشته ورزشی را به  عنوان یک نقطه قوت دانست و در بخش دیگری از صحبت‌هایش پیشرفت فوتبال تهران را مورد توجه قرار داد و گفت: با توسعه و پیشرفت فوتبال در تهران همچون دیگر نقاط کشور موافقیم به همین دلیل از زمانی که به عنوان رییس فدراسیون فوتبال فعالیت خود را شروع کردم  تیم فروشی را ممنوع کردیم و حتی جلوی انتقال تیم نفت تهران را گرفتیم.

تاج ادامه داد: فوتبال حقوق شناخته شده‌ای دارد از جمله حق پخش تلویزیونی بطوری‌که فوتبال امارات از این حق  به میزان هزار میلیارد تومان معادل پول ایران درآمد داشته و اگر این درآمد در فوتبال ایران محقق شود دیگر هیچ مربی‌ای نخواهد بود که مطالبه‌ای از باشگاه‌ها داشته باشد و بخش اعظم مشکلات کنونی به دلیل عدم شناخت حقوق مشخص و قانونی فوتبال است.

وی با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار ایران و بولیوی گفت: حضور بانوان در استادیوم هم یکی از حقوق‌های شناخته فوتبال در دنیاست که خوشحالیم این مهم محقق شد.

 

1004

 

نظرات ۵

 • پرسپولیسی

  اگه جای کی روش یه سرمربی درجه ۱ با دستمزد کمتر میوردین میشد با بقیه پولش یه ورزشگاه استاندار درست کنید که بانوان راحت بیان ورزشگاه نه یکی مثل کی روش که پول بگیره سالی یبار بیاد ایران پول هنگفت بدین کاری هم واسه فوتبال انجام نده
  ادمین جان چاپ کن

  • امين

   ببخشيد كه براكو شفر قلعه نوعي بقيه مجاني كار ميكنن ، اگه فكر كرديد پول بمونه باهاش چيزي ساخته ميشه خيال خامِ ، اقايون براي تشويق خودشون تو ورزشگاها خرج بوق چيا ميكننش

 • sahar

  با حضور 150 نفر اونم بصورت گزینشی محقق شد؟
  شما به این میگین احیای حق؟

 • گرگان، قطعه ای از بهشت

  من با حضور بانوان در ورزشگاه فی نفسه موافقم. اما جو استادیوم های ایران با توجه به فحاشی ها و درگیری های یه عده بی فرهنگ، فعلاً مناسب حضور بانوان محترمه نیست. اول باید جو ورزشگاه ها درست بشه. البته اگه اکثراً با خانواده هاشون باشن، فحاشی و درگیری ایجاد نمیکنن.

  • ali

   یکی از راههایی که میشه جلو بی احترامی هارو گرفت همین حضور بانوان هست. چون وقتی بانوان حضور دارن آقایون مراعات همه چیو میکنن.

برچسب ها