طوفان ژنرال؛ قلعه نویی:کسی مسئول بهشت و جهنم دیگری نیست/ آن که ورزشگاه آزادی را ساخت گفت میراث من است؟

قلعه-نویی-کسی-مسئول-بهشت-و-جهنم-دیگری-نیست-کسی-که-ورزشگاه-آزادی-را-ساخت-گفت-میراث-من-است؟

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: مقابل نساجی هجومی بازی می کنیم اما این تیم چشم به ضدحمله خواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری قبل از بازی با نساجی گفت: بازی سختی داریم. نساجی تیمی است با لایه‌های بسته و چشم به ضد حمله دارد و ما هجومی بازی می‌کنیم. بازی قبل با این تیم از دقیقه ۶۰ هجومی بازی کردیم. با این حال حساسیت لیگ از جام حذفی کمتر است و بازیکنان با آرامش خواهند بود. قطعا هجومی‌تر بازی می‌کنیم. ایران پوریان به این بازی نمی‌رسد اما خوشحالیم که حسن جعفری را در اختیار داریم.

قلعه‌نویی درباره چمن ورزشگاه نقش جهان توضیح داد: چمن ورزشگاه نقش جهان از ورزشگاه‌های دیگر خیلی بهتر است. کیفیتش خوب بوده و فقط بازیکنان روی آن سر می‌خورند. هر چه به زمستان نزدیک شویم شرایطش بهتر می شود.

او ادامه داد: چهار دروازه‌بان خیلی خوب داریم مخصوصا علی کی‌خسروی با ما بوده است. واقعا به مربی گلرهایمان باید تبریک بگویم. نه به کسی توهین می‌کند و نه بی احترامی دارد. هرجا هم رفته خوب کار کرده است. درحال حاضر چهار دروازه‌بان خیلی خوب داریم.

قلعه‌نویی همچنین درباره تیم ملی و کی‌روش گفت:‌ در این هفت هشت ساله چه چیزی روی اصول بوده است؟ جز اینکه به مربی ایرانی توهین شود چیز دیگری بود؟ مدیر تیم ملی را در ازبکستان بیرون کردند. توهین از این بالاتر؟ چند مربی جابجا شدند؟ با شان آنها چقدر بازی شد. مربی و مدیر را در دوبی از هتل بیرون کردند اما برخی کانال زدند تا برگردند. معلوم است که به این آقا توهین هم می‌شود. بعد می‌گویند ایرانی‌ها دست به هر کاری می زنند تا بمانند. ۷ سال است این حرف را می زنم اما هیچ کس پشت ما نبود. هیچ روزنامه‌ای نبود که حمایت کند. این آقا یک ساعت در برنامه ورزش و مردم دروغ گفت اما یک دقیقه به ما وقت نداد. حال باید توهین را هم تحمل کنیم؟ از آقای پروین گله دارم. چرا قبل از اینکه به استیلی توهین شود حرف نزدی؟

او افزود: کدام پیشکسوت و هوادار آمد و از ما حمایت کرد؟ حتی توهین هم کردند. استیلی بچه محل من است و او را می‌شناسم.  این آدم کاملا اخلاق مدار است. چرا باید مدیر رسانه‌ای باید از خارج بیاید؟ حرف هم می‌زنیم آدم را کله می‌کنند، همانطور که در استقلال ما را کله کردند. هاشم بیگ زاده رفت و یک سری مسائل را گفت اما چه کسی توجه کرد؟ ما در استقلال بعد از 13 بازی باختیم و بعد ردپای دو بازیکن را در آن دیدیم چون آن حرف ها را زده بودیم. ورزشگاه آزادی را چه کسی ساخته است؟ باید بگوید برای ماست؟ کمپ تیم ملی طرحش برای آقای صفایی فراهانی بوده است. 200 میلیارد در این هفت ساله پول رد و بدل شده است. آقایان فدراسیونی قرارداد این آقا را رسانه ای کنند. شاید توهین، جابجایی دبیرکل و اخراج مربی در قراردادش هست؟ اگر هست بگوییم که همه تمکین کنند. واقعا تعجب می‌کنم. ما مبلغ قرارداد کی روش را نمی‌خواهیم  و بندهایش را می‌خواهیم ببینیم. ایران و ایرانی را کوچک می‌کنند و باید هم توهین  کند. یک ماه دیگر هم جور دیگری توهین می‌کند. کار دست وزیر ورزش و کس دیگری نیست. دست کس دیگری است که هیچ اتفاقی نمی‌افتد. هفت سال حرف زدم اما این آقا تیم رسانه‌ای قوی دارد که همه را به راحتی می زنند.

سرمربی سپاهان ادامه داد:‌ نمی‌دانم چرا آقایان این رفتارها را تحمل می‌کنند و شان و شخصیت ایرانی را پایین آورده‌اند. اگر مشکل و نبود امکانات وجود دارد، چرا می‌خواهی چهار سال بمانی؟ ما که خدا را شکر هنوز از همه طلب داریم اما آقایان تا سنت آخرش را گرفته‌اند. اگر حرف دارند در مناظره حرف بزنند تا بگوییم که با باندشان چه بلایی سر ما آوردند. آقای پروین 7 سال پیش باید این حرف‌ها را می‌زدی. علنا گفتند که به شما روی آنتن وقت نمی‌دهیم و اجازه ندادند جوابش را در برنامه زنده بدهم اما به او (کی‌روش) اجازه می‌دهند به همه توهین کند.

قلعه‌نویی همچنین درباره ورود بانوان به ورزشگاه آزادی اظهار کرد: بانوان برای ما عزیزند و احترامشان واجب است. زنان ایرانی در همه عرصه‌ها لیاقتشان را نشان دادند اما معتقدم باید شانشان در وزشگاه حفظ شود. کدام سرویس بهداشتی، بوفه و سرویس خوبی داریم؟ دنیا دنبال مریخ است و ما می‌گوییم روسری آن خانم اینطرف است. هیچ کسی مسئول بهشت و جهنم دیگری نیست. ترکیه رفته‌اید و دیده اید که چطور حجاب را رعایت می‌کنند. در دین هم اشاره شده که هیچ چیزی اجباری نیست.

او در پاسخ به این پرسش که آیا بازی‌های تدارکاتی می‌تواند به تیم ملی کمک کند یا نه، عنوان کرد: در اروپا آمده‌اند به جای بازی‌های دوستانه، لیگ ملت‌های اروپا را برگزار کرده‌اند چون قبلا ایجنت‌ها سود می بردند. یوفا آمد و لیگ ملت‌های اروپا را برگزار کرد تا این را از بین ببرد چون خودش به دنبال درآمد است. در آذرماه تعطیلات زیادی وجود دارد که هیچ‌کجای دنیا اینطوری نیست. این لیگ نباید تبدیل به دیگ شود. یک کارشناس باید از هرجای دنیا پیدا کنند تا ایده‌ای دهد که لیگ در نیم فصل، 50 روز تعطیل نشود. خودم 40 سال بازیکن و مربی هستم و در آسیا و لیگ از همه بیشتر تجربه دارم اما از تجربه فرد دیگری استفاده می‌کنم تا این مشکل را حل کنیم. از مجید جلالی هم تشکر می‌کنم که دعوت ما را پذیرفت و بازی دوستانه برگزار کرد. در همه جای دنیا، پیشرفت تیم ملی از لیگ آن است. ما درحال حاضر برای خودمان بازی می‌کنیم و نگاه ملی روی آن نیست.

 

1004

 
ایسنا

نظرات ۶۹

 • ابیته

  اخه تو استقلالی هستی و اونا پرسپولیسی حمایتت نکردن تا ب حاشیه بری الحق ب هدفشونم رسیدن پرسپولیس دوسه فصله بدون دردسر قهرمانه ...این یعنی سیاست ادمین دمت گرم

  • بردیا

   کجای صحبت های اقای ژنرال در مورد پرسپولیس بود لطفا متن را خوب بخونید بعدا نظر بدید شما استقلالیها چند سال پیش ایشون را هو کردید دمت گرم جناب ژنرال با حرفهای که زدی

 • mohammad

  مرحبا . عالی بود

  • کیومرث

   کی روش گفته بود یه ارکست خیلی هماهنگ به صورت سیستماتیک در صدد ضربه زدن به تیم ملیه .
   جالب نیست همه اینایی که در صدد ضربه زدن به تیم ملی ان خودشون قبلا مربی تیم ملی بودن ؟؟؟؟ قلعه نوعی ، حاج رضایی ، ذوالفقار نسب ، برانکو .
   عاقلان دانند .
   زنده باد ایران
   درود بر کی روش کبیر
   همه برای ایران

 • تاج

  عجب کاسبی شده این فوتبال دولت نفت ول کند بچسبد به فوتبال بیشتر سود میکند!!!همه این اقایون چه خارجی چه ایرانی چه استقلالی چه پرسپلیسی که این چند روز حرف زدند از خداداد تا کیروش استیلی همه و همه فقط به فکر چیب خودشونند اکه هم حرفی میزنند سهم بیشتر میخواند...ما مردم قدرت خرید رب نداریم اینا حرف از 10میلیارد میزنند فقط لطفا نگید بخاطر مردم و ایرانه...ادمین لطفا چاپ کنید

 • Javad

  مرسی امیر خان

 • کیوان

  خیلی مردی ژنرال
  فقط امیدوارم این صراحت بیان به آینده شما و آینده سپاهان خدشه وارد نکند

  • نون

   این در فوتبال با کپی برداری از صراحت و شجاعت ناصرحجازی و همچنین با عوام فریبی قصد خرید محبوبیت رو داره ولی غافل از اینکه محبوبیت خریدنی نیست

   حجازی مردمی بود در انظار شیک میگشت ولی فقط یک خانه و یک ماشین قدیمی داشت اما قلعه در انظار شبیه عوام میپوشد ولی انواع و اقسام زمین و خانه و ماشین رو دارد
   حرف با عمل اگر یکی نشه هرگز محبوبیت بدست نمیاد

 • پسر سرخ

  حرف حساب جواب نداره. کیروش به لحاظ فنی فقط فوتبال اتوبوسی و بزن زیرش آورده. به لحاظ اخلاقی هم که صفررررررر. این وسط کیا از بودن این ادم سود میبرن و منافعشون حفظ میشه، تقریبا مشخصه!!!
  تاسف!

  • Wien

   ببین کار به کجا رسیده،که قلعه نویی شده قهرمان و اسطوره پرسپولیسیها.یعنی واقعا حرفهایی که این زد،خالی از کینه،از روی محبت به تیم ملی بود؟چیزی که مثل روز روشنه،قلعه نویی آدم بسیار کینه ای هستش،هر بار هم که فرصت دست بده،یک سری حرف تکراری را دوباره تکرار میکنه و همیشه وسط حرفاش،چندتا جمله پوپولیستی و عامه پسندانه میذاره،اینجوری خودشو حامی مردم و بفکر مردم جا میزنه،در حالیکه خودش یک زندگی مرفه و بی غم را داره،البته این زندگی شخصیشه و بخودش مربوط است،ولی اینکه بخواد با مظلوم نمایی و خودشو جا زدن بین مردم،هوادار جمع کنه،فقط یک فریبکاریه بزرگه،در خاتمه قلعه نویی هم مثل بقیه بفکر منافع خودشه.

 • پوریا

  آقای قلعه نوعی مغلطه نکنید! زمانی که کی روش هر روز غر غر می کرد تیم ملی امکانات می خواد زمین تمرین می خواد شما ها که نشسته بودید و می گفتید کی روش داره بهانه میاره و یا کی روش تو که می دونی ما امکانات نداریم پس چرا باز موندی , برو جایی که بهت امکانات میدن ! تا تونستید سنگ جلوش انداختید ! حالا بهتون بر خورده که گفته میراثش هست! چی این حرف اینقدر درد آوره! من نمی فهمم نگفته که مال بابام هست؟ بعد از ماجرای استیلی هم حداقل چند بار تکرار کرد که این زمین برای تیم های ملی دیگه هم هست! بارها گفت چرا آقای استیلی نمی آد با خود ما در جریان بزاره چرا میره رسانه و حاشیه میسازه! من نمی فهمم تو آلمان و فرانسه هم اول می رند تیتر می زنند بعد میرن با فدراسیون صحبت می کنند! تو رو خدا این هم سنگ اندازه رو بس کنید!

 • Kamran

  به عنوان یه پرسپولیسی چقدر خوشحالم میشم از شکل و نوع حرفای قلعه نوعی.واقعا گذر زمان داره به بهترین شکل اقای قلعه نوعی رو به وجاهت و بزرگی میرسونه.خیلی موجه و باکلاستر شدی مربی.
  کاش اسمت رو عوض نمیکردی دوست عزیز.
  ادمین یکبار هم شده دیدگاههای منو چاپ کن.عقده ای شدم

 • ￵ارش

  از حمایتت از ورود زنا به استادیوم خوشحال شدم

 • علی مشهدی

  مرحبا

برچسب ها