محمد انصاری: اگر نتیجه خوب می‌خواهند باید خوب هم حمایت بکنند

محمد-انصاری-اگر-نتیجه-خوب-میخواهند-باید-خوب-هم-حمایت-بکنند

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع پرسپولیس گفت: با این وضعیتی که داریم قرار گرفتن در این جایگاه واقعا خوب است و امیدوارم که به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم صعود و کار خوب‌مان را تکمیل کنیم.

به گزارش وبسایت نود، محمد انصاری بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نود ارومیه در جام حذفی درباره مصاف بعدی پرسپولیس مقابل السد در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازی با السد یک بازی ملی است و امیدوارم با حمایت همه ایران و نه تنها پرسپولیسی‌ها بتوانیم این تیم را شکست دهیم و به فینال صعود کرده و افتخارآفرینی کنیم.

وی درباره اظهارات جلال حسینی و اینکه او اعتقاد دارد روحیه تیم قبل از بازی با السد پایین است، گفت: طبیعی است که باید برای این بازی به پرسپولیس نگاه ملی شود. اگر نتیجه خوب می‌خواهند باید تیم را خوب حمایت کنند و انشاءالله همین اتفاق هم رخ می‌دهد و ما با حمایتی که صورت می‌گیرد السد را شکست می‌دهیم.

انصاری درباره اینکه بسیاری از اهالی فوتبال،‌ پرسپولیس را از پیش فینالیست می‌دانند، خاطرنشان کرد: کسی که فوتبالی باشد نمی‌تواند پرسپولیس را از پیش برده بداند کار برای ما و السد سخت است و هنوز هیچ چیز تمام نشده است. امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و عملکردی که در دوحه داشتیم را در ورزشگاه آزادی هم تکرار کنیم.

مدافع پرسپولیس درباره مشکلات پرسپولیس تصریح کرد: مشکلات‌مان مجموعه عواملی است که باید برطرف شود. تیم ما نیازمند حمایت بیشتر است تا بتوانیم صعود کنیم.

وی گفت: از روز اول صد درصد توان‌مان را در لیگ قهرمانان آسیا گذاشته‌ایم و همانطور که برانکو معتقد بود هدف ما قهرمانی این مسابقات بوده  با این وضعیتی که داریم قرار گرفتن در این جایگاه واقعا خوب است و امیدوارم که به آسیا هم صعود و کار خوبمان را تکمیل کنیم.

 

1004

نظرات ۷

 • شازده آبی

  آقای انصاری
  شمااگه اخراج میشدی، حق مصاحبه هم نداشتی.
  دیگه چه حمایتی میخواین.
  سوپر جام ارسالی با پیک بدعادتون کرده.

  • پرسپولیسی ازپایتخت شوروشعورحسینی

   چرادردربی که پنالتی علیپورواخراج سهرابیان رانگرفت داورروزه سکوت گرفته بودین شازده۶تقلالی الان به خاطرسوزش زیادعین اسفندروآتیشی درهرخبرسرورت عقده گشایی میکنی پمادو۱۲۵

  • امید

   الو ۱۲۵ ‌.... به داد این بنده خدا برسین

  • ایدا سادات قیطریه 1380

   هیسسسسسسسسس شازده فغانی بردتون فینال حذفی چاپ کن ادمین

  • فرار به ترکیه

   یک اصل در فوتبال وجود داره که میگه :
   سوزش شیشتاییها ، مکمل بردهای پرسپولیسه.
   خوشحالم که پرسپولیس هوادارانی مثل شازده و عشقم نیمار و ... نداره

  • مرتضي

   هنوز تركيه هستي يا امديد تهران

  • ARYOBARZAN

   تو جام حذفی هم داوری ها به نفع پرسپولیسه
   انصاری زننده گل پیروزی باید قبل گل اخراج میشد

برچسب ها