مهاجری: باید مقابل نفت به برتری می رسیدیم اما خوشحالم که در دقیقه آخر مساوی کردیم/ منتظر بازگشت فروستر هستیم

مهاجری-باید-مقابل-نفت-به-برتری-می-رسیدیم-اما-خوشحالم-که-در-دقیقه-آخر-مساوی-کردیم-منتظر-بازگشت-فروستر-هستیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: متأسفانه دو موقعیت گلزنی خوب داشتیم که آنها را از دست دادیم.

به گزارش وبسایت نود، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و نفت مسجد سلیمان، اظهار داشت: در روزی که می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم و بازی را با گل‌های بیشتر به پایان برسانیم، باید خوشحال باشیم در دقیقه آخر گل تساوی را زدیم و از شکست خانگی نجات یافتیم. در هفته گذشته روی این مسائل کار کرده بودیم. در همین موقعیت‌هایی که روی آن کار کرده بودیم، صاحب فرصت گلزنی شدیم که آنها را از دست دادیم. حریف به دنبال کسب یک امتیاز بود که به آن رسیدند.

وی ادامه داد: بازی بسته و منطقی از نفت دیدیم. از این بابت ناراحت نیستیم، در صحنه گلی که دریافت کردیم، بین مدافعان و دروازه‌بان‌مان ناهماهنگی ایجاد شد. بازیکنان ما باید بدانند زمانی که استارت می‌زنند و میان آنها و مدافعان حریف فاصله می‌افتد،‌ باید از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و به گل برسیم. متأسفانه دو موقعیت گلزنی خوب داشتیم که آنها را از دست دادیم.

سرمربی ماشین‌سازی با ابراز امیدواری به اینکه تیمش در دیدارهای آتی نتایج بهتری کسب کند، تصریح کرد: تا دقیقه 80 یا 85 آن شیوه بازی مطلوب خود را ارائه می‌کردیم،‌ اما در دقایق آخر رو به ارسال آوردیم تا بازنده نباشیم. باید قدر فرصت‌های خود را بدانیم. امیدوارم با تلاش بیشتر، در آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

مهاجری در مورد اعتراض خود به داور بازی پس از پایان این مسابقه گفت: بازیکنان حریف بازی را می‌خواباندند و داور باید زمان بازی را در هنگام توقف مسابقه مدیریت می‌کرد.

وی در خصوص عدم حضور هری فورستر در تمرینات ماشین‌سازی پس از مرخصی و اینکه چرا محمد اهل‌شاخه در لیست 18 این تیم حضور نداشت، خاطر نشان کرد: اهل‌شاخه دچار آسیب‌دیدگی شده است و شرایط بازی نداشت. درباره فورستر نیز باید با باشگاه صحبت کنم. منتظریم که این بازیکن به تبریز بازگردد.

20441

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها