مورینیو: در استمفوردبریج دیوانه وار خوشحالی نخواهم کرد

مورینیو-در-استمفوردبریج-دیوانه-وار-خوشحالی-نخواهم-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو عنوان کرده می خواهد خودش را در استمفوردبریج کنترل کند.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو در سه دیدار مقابل چلسی به عنوان سرمربی منچستریونایتد، هنوز نه بردی کسب کرده و نه گلی زده است، شاید همه منتظر این باشند تا ببینند واکنش او در مقابل گلزنی به تیم سابقش در استمفوردبریج چه خواهد بود. سرمربی پرتغالی یونایتد در آستانه دیدار با چلسی در مورد این مسابقه و خوشحالی احتمالی اش در صورت گلزنی گفت:

برای من این مسابقه هم یک بازی دیگر است، اگر تیمم گل بزند یا پیروز شویم، قرار است خوشحالی دیوانه واری انجام دهم؟ نه این طور فکر نمی کنم. نه تلاش می کنم خودم را کنترل کنم و به هواداران و تیمی که سال ها روی نیمکت آن تیم نشستم و طرفدارانش سال ها حامی من بودند، احترام بگذارم. در کل باز هم می گویم این مسابقه یک بازی دیگر برای من است. می خواهم بهترین عملکرد را داشته باشم، من صد درصد منچستریونایتدی هستم و جایی در قلبم برای طرفداران و تیم های دیگر وجود ندارد. من برای تیم، بازیکنان و هواداران منچستریونایتد تلاش خواهم کرد.

بعضی بازیکنان تیم بعد از نتایج خوب در بازی های ملی، در شرایط خوبی هستند. برخی دیگر با مصدومیت برگشته اند. برخی دیگر هم که فکر نمی کردیم اصلاً مصدوم باشند با مصدومیت های جدی ای به تیم بازگشته اند. در کل شرایط تیم به گونه ای است که هر بازیکنی که آماده بازی باشد و در دسترس تیم باشد، برای بازی فردا انتخاب شده و به لندن سفر کرده است.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • علیرضا

    امیدوارم که فردا نتیجه خوبی بگیری، اصلا دلم نمیخواد ببینم که دوران مربیگریت اینجوری تموم بشه. به امید پیروزی شیاطین سرخ به رهبریِ ژوزه!

  • حامی سرخدل

    تو بازی خوبی انجام بده با تیم ،نخواستیم اصلا ببری ولی آبرو خودت که هیچی آبروی تاریخ یونلیتدو بردی تا نیم فصل خواهشا آبرو ریزی نکن خوشحالی دیوانه وار پیشکش!!

برچسب ها