با وجود اتهامات اخیر علیه رونالدو، آلگری دلیلی برای کنار گذاشتن او نمی‌بیند

با-وجود-اتهامات-اخیر-علیه-رونالدو-آلگری-دلیلی-برای-کنار-گذاشتن-او-نمیبیند

وبسایت رسمی برنامه نود - رونالدو اخیراً به تعارض متهم شده است.

به گزارش وبسایت نود، با وجود حاشیه های اخیر و اتهام تعارض جنسی علیه رونالدو، آلگری دلیلی برای کنار گذاشتن این بازیکن پرتغالی از ترکیب تیمش نمی بیند. یوونتوس این هفته در سری آ ابتدا مقابل جنوا به میدان می رود و سپس رونالدو در بازگشت به لیگ قهرمانان، مقابل تیم سابقش منچستریونایتد بازی خواهد کرد. آلگری درباره رونالدو چنین نظری دارد:

او آرام و خونسرد است و خوب تمرین می کند. من کسی نیستم که بخواهم درباره آن ماجراها نگران باشم و اظهارنظر کنم، چرا که مسائلی شخصی هستند. سوای این مسائل، رونالدو بازیکنی است که با تواضع به یوونتوس امد، در اینجا خوب اخت شده و حس تمرکز و مسئولیت پذیری را با خود به تیمی اورده که همیشه حائز چنین ویژگی هایی بوده است. او علاوه بر پاس گل هایش، حالا در گلزنی هم موفق بوده، کاری که در آن متخصص است.

آلگری درباره بازی تیمش نیز در سری آ گفت:

سری آ کسل کننده نیست. امتیازات زیادی هنوز برای کسب کردن وجود دارند، فصل طولانی است و باید به پیروزی ادامه دهیم. لحظاتی مثل این دشوار هستند، وقتی ده برد پیاپی کسب می کنید، این حس را دارید که همه چیز را برده اید. اکنون همه این حس را دارند که یوونتوس از حالا تا یکم ژوئن، در تمامی مسابقاتش پیروز می شود. فردا مقابل جنوا کار سختی داریم. حالا شش بازی حساس پیش رو داریم که سرنوشت تیم را برای دور حذفی لیگ قهرمانان نیز مشخص می کند. باید مراقب و متمرکز باشیم.

1878

 

اختصاصی

نظرات ۳

 • zizoافسانه ای

  این حرفایی که به رونالدو چسبوندن همه دروغ بی اساس از رسانه های آلمانه چون رونالدو همیشه خوب بلده به تیمهای آلمانی گل بزنه و میخان رونالدو رو نابود کنن ولی رونالدو قوی تر میشه و امشب هتریک میکنه(((((:ممنون ادمین بچاپ

 • مهران

  فقط کافیه بگی رونالدو حالا اصن به متنشم توجه نمیکنن سه نفر معروف میان جملات معروفشونو مینویسن حتی اگه منظور رونالدوی برزیلی ام باشه کلا به اسم رونالدو حساسیت دارن
  نمیدونم چرا خدا عالمه

 • Cr7-18

  چجوری میشه همیشه خبرهای اینچنینی درباره کریستیانورو اولین بار رسانه های المانی مطرح میکنن؟
  بابا سه چهارهفت هشت ده بیست بار که بیشترباعث حذف المانیها نشده
  !Hala Cr7
  !Hala madrid¡

برچسب ها