صنعت نفت آبادان 2-1 تراکتورسازی تبریز/ شاگردان تقوی موفق به گرفتن انتقام نشدند

صنعت-نفت-آبادان-2-1-تراکتورسازی-تبریز-شاگردان-تقوی-موفق-به-گرفتن-انتقام-نشدند

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم صنعت نفت آبادان با نتیجه دو بر یک مقابل شاگردان محمد تقوی به برتری رسید. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت های هفته نهم لیگ برتر از ساعت 18 امروز در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود تیم میزبان به پایان رسید. 

گل های این دیدار توسط طالب ریکانی در دقیقه 17 و رضا جبیره در دقیقه 76 برای تیم صنعت نفت آبادان و آنتونی استوکس در دقیقه 74 برای تیم تراکتور سازی تبریز به ثمر رسید. 

داور وسط: حسین زرگر کمک‌ها: محمدرضا منصوری، هادی طوسی و جواد رحیم‌زاده

ترکیب دو تیم:

صنعت نفت آبادان

شهاب گردان، عقیل کعبی، وفا هخامنش،  اکبر ایمانی، مصطفی احمدی،حسین ساکی، سیروان قربانی، کرار جاسم( از دقیقه 72- میلاد جهانی)، طالب ریکانی ( از دقیقه 78- محمدرضا غبیشاوی)، جعفر سلمانی ( از دقیقه 88 - محمد قریشی) و رضا جبیره

سرمربی: پائولو سرجیو

تراکتورسازی تبریز

محسن فروزان، محمد طیبی، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی‌پور، علی عبدالله‌زاده، دانیال اسماعیلی‌فر، علیرضا نقی‌زاده ( از دقیقه 87- محمدرضا مهدی‌زاده)، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا، احسان پهلوان ( از دقیقه 87- محمدرضا آزادی)و لی هری اروین ( از دقیقه 46 - آنتونی استوکس)

سرمربی: محمد تقوی

دقایق حساس: 

دقیقه 13: شوت پرقدرت طالب ریکانی از فاصله حدود 25 متری به شکل خطرناکی از کنار دروازه محسن فروزان به بیرون رفت. 

دقیقه 17: (گل تیم صنعت نفت آبادان) حسین ساکی از سمت راست زمین مسابقه توپ را ارسال کرد ولی محمد طیبی توانست توپ را برگشت بدهد. در ادامه توپ به طالب ریکانی در پشت محوطه جریمه رسیده و این بازیکن توانست با شوت محکمی دروازه محسن فروزان را باز کند. 

دقیقه 22: احسان حاج صفی با شوت محکم از طریق ضربه آزاد توپ را به سمت دروازه شهاب گردان ارسال کرد که دروازه بان تیم صنعت نفت آبادان به زیبایی برگشت داد. احسان پهلوان در ادامه صاحب توپ شده و شهاب گردان توانست شوت این بازیکن را دفع کند. در برگشت نیز توپ با ارسال کوتاه علی عبدالله زاده در اختیار دروازه بان تیم صنعت نفت آبادان قرار گرفت. 

دقیقه 31: کارت زرد داور به عقیل کعبی از تیم صنعت نفت آبادان

دقیقه 32: احسان حاج صفی از طریق ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت حساس شده بود که توپ با شوت زیبای این بازیکن به تیرک افقی دروازه تیم صنعت نفت آبادان برخورد کرد. 

دقیقه 33: کارت زرد داور به علی عبدالله زاده از تیم تراکتورسازی تبریز

دقیقه 37: بازیکن تیم صنعت نفت آبادان توپ را از سمت راست زمین مسابقه به رضا جبیره در داخل محوطه جریمه تراکتورسازی پاس داده و این بازیکن نیز بلافاصله با چرخش، ضربه سر زد که توپ راهی بیرون شد. 

دقیقه 42: توپ با ارسال سیروان قربانی در اختیار رضا جبیره قرار گرفته و ادامه اکبر ایمانی با ضربه سر این بازیکن صاحب توپ شد. اکبر ایمانی در حالی که دو بازیکن تراکتورسازی را مقابل خود می دید بدر ضربه پایانی موفق نبود تا توپ به بیرون برود.

دقیقه 44: سوگیتو با پاس هم تیمی خود صاحب توپ شد که توپ با شوت زیبای این بازیکن ژاپنی به تیرک افقی دروازه صنعت نفت آبادان برخورد کرد. 

دقیقه 46: احسان حاج صفی بلافاصله پس از وارد شدن به داخل محوطه جریمه تیم صنعت نفت آبادان شوت زد که توپ از کنار دروازه شهاب گردان به بیرون رفت. 

دقیقه 51: ارسال خطرناک اشکان دژاگه از طریق ضربه ایستگاهی را دروازه بان تیم صنعت نفت آبادان دفع کرد. 

دقیقه 56: آنتونی استوکس از داخل محوطه جریمه تیم میزبان قصد گلزنی داشت که ضربه پرقدرت این بازیکن به حسین کعبی برخورد کرد.

دقیقه 59: طالب ریکانی پس از دریبل های پیاپی توانست به اکبر ایمانی در پشت محوطه جریمه تراکتورسازی پاس بدهد که توپ با شوت زمینی این بازیکن در اختیار محسن فروزان قرار گرفت.

دقیقه 63: احسان حاج صفی قصد گلزنی از میانه میدان داشت تا از فرصت جلو آمدن شهاب گردان استفاده کند ولی توپ ضربه این بازیکن راهی اوت شد.

دقیقه 74: (گل تیم تراکتورسازی تبریز) اشکان دژاگه توپ را با حرکت تماشایی و پاس در عمق در اختیار آنتونی استوکس قرار داده و این بازیکن توانست با پای راست و شوت زمینی دروازه تیم میزبان را باز کند. 

دقیقه 76: (گل دوم تیم صنعت نفت آبادان) طالب ریکانی پس از پشت سر گذاشتن دو بازیکن تیم تراکتورسازی با پای راست شوت زنی کرد که محسن فروزان توانست توپ را دفع کند ولی در ادامه میلاد جهانی با ضربه سر به رضا جبیره در مقابل دروازه پاس داد تا این بازیکن گل دوم تیمش را از فاصله بسیار کم به ثمر برساند. 

دقیقه 82: کارت زرد داور به محمد طیبی از تیم تراکتورسازی تبریز 

دقیقه 86: کارت زرد داور به مصطفی احمدی از تیم صنعت نفت آیادان 

دقیقه 88: سوگیتا در داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت حساس شده بود که توپ با شوت این بازیکن با فاصله زیاد از بالای دروازه شهاب گردان به بیرون رفت. 

دقیقه 89: آنتونی استوکس از فاصله نسبتا دوری با شوت زمینی توپ را به سمت دروازه شهاب گردان ارسال کرد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه 6+90: کارت زرد داور به شهاب گردان از تیم صنعت نفت آبادان 

اتفاق ویژه:

این دیدار به دلیل محرومیت هواداران تیم صنعت نفت آبادان، بدون حضور تماشاگردان برگزار شد.  

گفتنی است، تیم صنعت نفت آبادان با این نتیجه در جدول رده بندی 9 امتیازی شده و تراکتورسازی نیز 13 امتیازی باقی ماند. 

20441

اختصاصی

نظرات ۲۰

 • Tractur

  یا ما بدشانسیم یا صنعت نفت خوش شانس

  • تراکتور کبیر

   نه داداش متاسفانه دفاعمون و هافبک دفاعیمون ضعیفه

  • حامد

   نه داداش مشکل ما دفاع ضعیف و دروازه بان از اون ضعیف تر است. تقوی هم در اندازه تراکتور نیست.
   باید اخباری رو بیارن تا بلکه فروزان یه تکونی به خودش بده

  • کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره

   دلم خنک شد
   خیلی چسبید

  • شاهین

   با دوستمون حامد موافقم
   امروز فروزان تو هر دوگل مقصر بود...اخباری از هرلحاظ از این بهتره بنظرم واسه دروازبان روزخوب و بد نباید وجود داشته باشه همیشه فروزان تو توپهای بغل تیر مشکل داره البته مدافعان میانی هم امروز گند زدن ... انصافا خط حمله و هافبکا امروز خوب بودن.

  • حمید

   نه بابا شما کلا حد تیمتون همنقدره فقط یدونه بازی میبرید جو گیر میشید حبت از قهرمانی میزنید هفته بعدش میبازید دوباره شاکی میشید.تراکتور از نظر افتخارات تو تیم های لیگی فقط از سپید رود و نساجی بالاتره باقی تیم ها بلاخره سابقه قهرمانی داشتند بهتره به همون حضور تو لیگ برتر قانع باشید

  • Farid

   هیچکدام چون من حاج صفیو گذاشتم ترکیب فانتزی و اونم یه تیر ی پاس منجر به تیر سه فرصت عالی داشت ک همه با بی شانسی گل نشدن

  • کامبک

   پس دیدید خیلی هم اتفاقی نبود کامبک زدن صنعت نفت در جام حذفی که شما عنوان کرده بودید. صد البته که حاصل هر نتیجه ای، در وجود اتفاقات است. تبریک به تیم صنعت نفت و آرزوی موفقیت برای تیم تراکتورسازی و سایر تیم ها.

 • کیروش کبیر

  آنتونی استوکس ( یا به قول گزارشگر آبادانی، اروین) واقعا تیامه جدید فوتبال ایران هست. مورد دیگه این که چهره دزاگه در آخر بازی نشون داد که واقعا تمام پولی که از تراکتور میگیره حلاله حلاله و خبرنگاری که بعد بازی با استقلال گفته برای تفریح به ایران اومده باید حتما از دژاگه عذرخواهی کنه

 • مهدی تی تی

  این بازی میتونست ۴بر دو به نفع تراکتور تمام بشه واقعا بدشانس بودیم تعطیلات هم به ضرر ما تمام شد ولی بازم حمایت میکنیم یاشاسین

 • جاوید

  نقی معمولی بذاریم دفاع از این نقی زاده بهتر بازی میکنه...

 • Perspolis

  ذونوزی تیم تراکتور رو نابود می کنه. چون هیچی از فوتبال بلد نیست اگه بلد بود تقوی رو سرمربی نمی کرد. به امید سقوط تراکتور به دسته یک.

 • کی روش.مورینیو.فرگوسن

  تراکتور تا کی میخواد سرمربی نداشته باشه؟
  چرا استوکس باید رو نیمکت بشینه؟

 • تراختور

  عیبی یوخ یاشاسین تراختور
  فقط باید دفاع های وسطمون عوض شن خیلی افتضاحن
  یاشاسین تراختور

 • حمید تیرختورچی

  این تیم با این سازمان دفاعی نتیجه نمیگیره اخه مگه میشه یه مربی کل بازی نظاره گر اشتباهات دو هافبک دفاعی نقی زاده و مهدی بور باشه هیچ کاری نکنه به خدا طاهران و ایمان سلیمی از این دو نفر خیلی بهترن و متاسفانه این کادر فنی داره به تیم ضربه میزنه اقای زنوزی خیلی معطل کرد باید یک ماه بیش مربی خارجی میا ورد من گفتم مربیانی مثل جلالی رسول خطیبی یحیی گل محمدی قلعه نویی با تجربه کار در تیم های بزرگ و بعضا تعدادی از اونها قهرمانی داشتن اینجا به مشکل خوردند

  • آرش

   محض اطلاع گل اول هم نتیجه اشتباه طاهران بود اون هم بازیکن خیلی خوبی نیس ما باید قدر بهترین هافبک دفاعی ایران (کیانی) را می دونستیم

 • تی تی تهران

  شکست جز بازیه .تیم ما خوب بازی میکنه با کمی دقت میتونست امروز با نتیجه پر گل صنعت نفت را شکست دهد هنوز ۳۰درصد بازی ها انجام شده راه طولانی در پیش داریم سه چهار بازی آینده تیم تقریبا مهمان نیست همه بازیها یا یادگاره یا تهران که از حمایت طرفدار برخوردار است ما تا همیشه از عشق مون حمایت خواهیم کرد به موقعش سرمربی بزرگتری هم خواهیم آورد در وضعیت کنونی از کادرفنی فعلی حمایت میکنیم ضمن اینکه اشکان امروز خیلی زحمت کشید دمش گرم

 • tt tt

  فروزان، نقی زاده و تقوی نباید باشن

  • مسعود گل باشی

   تقوی مدرک مربی گری a داره کارش درسته

برچسب ها