ثبت یک رکورد منفی در دقیقه 56 بازی برنابئو؛ بدترین رئال مادرید تاریخ در گلزنی!

ثبت-یک-رکورد-منفی-در-دقیقه-56-بازی-برنابئو؛-بدترین-رئال-مادرید-تاریخ-در-گلزنی

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید با سبقت از تیم آمانسیو بدترین روند خود در گلزنی را ثبت کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از گل، ظهر امروز و در یکی از رقابت های هفته نهم لالیگا رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان لوانته بود و در پایان در کمال ناباوری با نتیجه 2-1 مغلوب مهمان خود شد تا برای پنجمین بازی متوالی در تمام رقابت ها از کسب برد ناکام بماند.

رئال مادرید که در 4 بازی گذشته خود دروازه هیچ رقیبی را باز نکرده بود و با احتساب گل دقیقه 41 مارکو آسنسیو در بازی مقابل اسپانیول، این آمار را به 409 دقیقه رسانده بود، در دقیقه 56 این مسابقه یک رکورد تاریخی ثبت کرد.

پیش از این بدترین رکورد رئال مادرید در گلزنی در سال 1985 رقم خورده بود که تیم تحت هدایت آمانسیو آمارو برای 464 دقیقه دروازه تیمی را باز نکرد. رئال مادرید امروز تا دقیقه 56 فرصت داشت تا با گلزنی از رسیدن به این رکورد منفی جلوگیری کند اما این اتفاق نیفتاد و بازی با رسیدن به دقیقه 56، با نتیجه 2-0 دنبال شد تا به این ترتیب رئال مادرید تحت هدایت جولن لوپتگی بدترین روند عدم گلزنی در تاریخ 116 ساله رئال مادرید را با گذراندن 465 دقیقه ثبت کند.

البته رئال این رکورد را تا 16 دقیقه دیگر هم امتداد داد و مارسلو در دقیقه 72 بالاخره گلزنی کرد تا روند ناکامی های کهکشانی ها بالاخره در عدد 481 دقیقه (8 ساعت و یک دقیقه!) متوقف شود.

نکته جالب آن است که آمانسیو آمارو در سال 1985 و بعد از ثبت آن رکورد منفی شغل خود را از دست داد و از کار برکنار شد و حالا باید دید بعد از 33 سال، آیا سرنوشت او برای لوپتگی هم رقم خواهد خورد یا خیر؟

قبل از فرارسیدن سپتامبر رئال مادرید در 4 بازی رسمی خود آمار 12 گل زده را ثبت کرده بود اما رئال بعد از آن بازی در 7 مسابقه تنها 5 گل زده که 3 تا از آن ها به تنهایی در یک مسابقه وارد دروازه رم شده اند.

به نظر می‌رسد غیبت کریس رونالدو در رئال مادرید روز به روز بیشتر حس می‌شود. رئال مادرید در تابستان بازیکنی را با 100 میلیون یورو به یوونتوس واگذار کرد که در 9 سال حضور در مادرید آمار حیرت انگیز 450 گل در 438 بازی را ثبت کرده بود و علیرغم رسیدن به 33 سالگی، در فصل گذشته نیز 44 گل در 44 بازی به ثمر رسانده بود.

رئال با از دست دادن رونالدو، نتوانست ستاره ای در آن حد و اندازه را جذب کند و پیراهن شماره 7 او را هم به تن ماریانو دیاز کرد؛ مهاجمی که تنها 12 ماه قبل به لیون فروخته بود و با 23 میلیون یورو به برنابئو بازگرداند. آمار ماریانو در فصل جاری یک گل در تنها 6 مسابقه بوده که آن نیز در لحظات پایانی بازی در مقابل رم به ثمر رسید.

مشکلات تهاجمی رئال شاید عزم سران سفیدها را برای جذب یک سوپراستار جدی تر کند. بازیکنانی نظیر نیمار و هازارد که در این تابستان به نظر می‌رسید تلاش چندانی برای جذب آن ها از سوی سران مادریدی صورت نگرفته است.

7712

اختصاصی

نظرات ۵

 • ss 4 atisheh

  طرفدار مسی هستم ...
  ولی آه رونالدو دامن پرز رو گرفته
  که بهترین بازیکن یک دهه اخیر
  رئال رو اینجوری بیرون کردن ......
  رونالدو ماشین گلزنی به تمام معنا بود .....

 • کیا

  از وقتی که زیدان رفت همه ناکامی ها شروع شد

  • مسعود گل باشی

   و البته سلطان تو یووه ببین چیکارا میکنه؟

 • milad

  باشگاه رئال در تموم بازیهای رسمی فوصول پیش خودش(لالیگا،لیگ قهرمانان، جام حذفی) تقریبا میانگین 130 گل میزد که از این تعداد بیش از 50 گل رو رونالدو در تموم مسابقات میزد!!! خب رونالدو از این تیم جدا شده و جاگزینی براش نیومده پس اگه عدد 130 روز از 50 کم بکنیم به عدد 80 گل در تموم مسابقات میرسیم!!! و این خیلی جالب میشه اگه فرض کنیم در لیگ قهرمانان و جام حذفی هم مجموعا 20 گل بزنن که در این صورت رئال مادرید با زدن حدودا 60 گل در لالیگا در انتهای این فصل بکارش پایان میده!!! اگه بخوایم ببینیم در فصل قبل چه تیم هایی در انتهای فصل با 60 گل لالیگا رو به پایان رسوندن به تیم هایی مثل اتلتیکومادرید، بتیس، سلتاویگو، ویارئال و .... بر میخوریم!!! یعنی تیم های معمولی نه کهکشانی ها!!!!
  بله این یه واقعیته که رئال و بارسا بدون مسی و رونالدو باید خواب بیش از 70 گل در لالیگا رو ببینن!!!!

 • مسعود گل باشی

  لوپتگی گند زده به رئال

برچسب ها