زور هادی به پتریاشویلی نرسید/ مدال برنز سنگین وزن در انتظار ایران

زور-هادی-به-پتریاشویلی-نرسید-مدال-برنز-سنگین-وزن-در-انتظار-ایران

وبسایت رسمی برنامه نود - پرویز هادی نماینده شایسته وزن 125 کیلوگرم ایران در دیدار نیمه نهایی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان برابر گنو پتریاشویلی گرج و دارنده مدال‌های طلای جهان و برنز المپیک شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت‌های کشتی ازاد قهرمانی جهان پرویز هادی نماینده سنگین وزن ایران که با شکست طاها آکگل نامدار از ترکیه و دارنده مدال های طلای جهان و المپیک راهی نیمه نهایی شده بود،اینبار برابر گنو پتریاشویلی قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از گرجستان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه 13 بر 6 شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.

هادی که در قرعه بسیار سختی قرار گرفته بود پیش از این به ترتیب با نمایشی تحسین‌برانگیز به ترتیب برابر روبرت باران از لهستان با نتیجه 11 بر صفر، ابراهیم سعیدوف نفر سوم المپیک از بلاروس را با نتیجه 11 بر 2 و طاها آکگول قهرمان نامدار جهان و المپیک از ترکیه را در مبارزه‌ای سخت با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.

1870

ایسنا

نظرات ۵

 • بهرام

  تو المپیک ۲۰۱۶ برزیل هم پتریاشویلی خیلی قوی بود اونجا حق کمیل طلا بود و حق شویلی نقره ولی تو نیمه نهایی اگه اشتباه نکنم بهم خوردن خیلی کشتی سنگینی بود نفس کمیل گرفته شد و فینال خسته بود وگرنه حریف ترک هم از کمیل ضعیفتر بود هم از این گرجیه تو لندن هم کمیل شانس نداشت از تایمازف دارنده ی ۳ طلای المپیک و یک نقره ی مصلحتی المپیک هر دو تایم رو با کلینچ باخت و بنزی شد راحت می‌تونست دو طلای المپیک ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ داشته باشه هادی هم شانس نداشت که تو زمان کمیل قاسمی تو این وزن بود

  • نیما

   عجب استدلالی! خیلی غیر منصفانه است که می گید طاها از پتریاشویلی ضعیفه. همین چندماه پیش طاها، در مسابقات اروپایی پتریاشویلی رو برد. درضمن کلا پتریاشویلی یک بار آکگول رو برده. ثانیا پتریاشویلی از پارسال پیشرفت کرده، چون در جهانی 2015 (یک سال قبل از المپیک) در نیمه نهایی 10-0 به جمال الدین ماگمدوف باخت ، که جمال الدین هم درفینال 10- 0 به طاها باخت. همچنین کمیل در جهانی 2014 هم به طاها باخته بود. برادر عزیز لازم نیست برای کمرنگ جلوه دادن کار پرویز هادی انصاف خود را لگدمال کنید، حیف است، چون انصاف گوهر گرانبهاییست.

  • تیم ملی ۲۰۰۶

   قرعه سختی به هادی خورد وتمام قهرمانان المپیک افتاد باهاش وکشتی باقهرمان المپییک طاها آکگول خستش کرد وگرنه پتریاشویلیم شکست میداد وقهرمان جهاانان میشد کمترین حق هادی نقره بوده کسی که آکگولی رو شکست داد که قاسمی رو شکست داده بود

 • mahdi

  حیف شد واقعا هادی میتونست طلارو بگیره ! تو سنگین وزن وبااین نتایج حریفان قدر رو بردن شاهکاره ! طاهه اکگول قهرمان ۲۰۱۶المپیک بود که توفینال قاسمی رو شکست داد

  • خبر درست

   شکست دادن قهرمان المپیک 2016 بودن الزاما دلیل بر مدال طلا گرفتن در این مسابقات نیست و ممکنه شرایط کشتی گیران و یا رقابت ها در سال های مختلف متفاوت باشه. در المپیک 2016 گنو پتریاشویلی از کمیل قاسمی شکست خورد و طاها آکگل به مدال طلا دست پیدا کرد.طاها آکگل در مسابقات قهرمانی کشتی جهان در سال 2017 از گنو پتریاشویلی شکست خورد.در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان در امسال طاها آکگل از پرویز هادی شکست خورد و پتریاشویلی که در المپیک 2016 از کمیل قاسمی شکست خورد، پرویز هادی را شکست داد.

برچسب ها