گفتگوی پرس و لوپتگی؛ فعلا اخراجی در کار نیست

گفتگوی-پرس-و-لوپتگی؛-فعلا-اخراجی-در-کار-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید در مقابل لوانته نیز شکست خورد.

به گزارش وبسایت نود، ظهر روز شنبه در شروع بازی های امروز لالیگا، رئال مادرید بحران زده میزبان لوانته بود که یاران لوپتگی در عین تعجب بار دیگر شکست خوردند. شکست در این بازی پنجمین مسابقه ای بود که رئالی ها در آن نتوانستند طعم برد را بچشند. ضمن این که مادرید در این بازی تا اواسط نیمه دوم در رسیدن به گل ناکام بود تا یک رکورد منفی تاریخی برای این تیم ثبت شود. این باخت و این ناکامی در گلزنی، فشارها را روی لوپتگی بیشتر کرده است.

اما کادنا سر در آخرین خبر خود مدعی شده است فعلاً جایگاه لوپتگی در امان است. در گزارش این رسانه آمده است، بعد از دیدار مقابل لوانته، گفتگویی دو نفره و خصوصی میان پرس و لوپتگی صورت گرفته است. این گفتگو کمتر از پانزده دقیقه به طول انجامیده و در پایان این صحبت، لوپتگی به این تصور رسیده که فعلاً قرار نیست اخراج شود و در بازی بعدی نیز روی نیمکت تیمش حضور خواهد داشت.

گفتنی است پرس پیش از صحبت خصوصی با سرمربی، گفتگویی هم با بازیکنان و کادرفنی باشگاه انجام داده است.

رئال مادرید سه شنبه در لیگ قهرمانان به مصاف ویکتوریا پلژن می رود و انتظار می رود لوپتگی همچنان روی نیمکت تیمش باشد ولی شاید، شاید این مسابقه آخرین فرصت او باشد.

1878

اختصاصی

نظرات ۶

 • فراتر از یک باشگاه

  الکلاسیکو...

  • Real

   خوب مسی مصدوم شد داشتی میگفتی .....
   بدون مسی قطعا میبریمتون :)

  • بهراد

   نگران نباش ریالی عزیز
   اینا همش نمایشه.وقتی مسی به بازی برسه اون وقت فاتحه شما خوندست

 • Cr7-18

  لوپتگی قربانی بی فکری پرز میشه
  دفاع تیمی افتضاح و نبود یک نابودکننده مثل کریستیانو تو حمله یا حداقل امباپه و هازارد
  !Hala Cr7
  !Hala madrid¡

 • عاشق بارسا

  یطور میگن بدون مسی میبریمتون انگار سالی که 4 بر 0 در برنابئو شکست خوردید مسی در ترکیب بود
  به امید خدا کل تیم برای شکست رئال وارد عمل خواهند شد

 • سعید

  حال و روز زئال نتیجه کارهای پرزه. کاری با زیدان کرد که عطای موندن رو به لقاش بخشید. بعدش هم اونجوری با شأن تیم ملی اسپانیا و فدراسیون فوتبال اسپانیا بازی کرد. تیره روزی های رئال ادامه داره. همین آقا سال 2003 دل بوسکه رو بیرون کرد نتیجش این شد که رئال سالها در به در دنبال مربی میگشت تا به سکون برسه. از خوان ده راموس بگیر تا پلگرینی و لوکزلمبورگو و کیروش و برند شوستر و .. . این وسط یک مقطع کاپلو خوب کار کرد تا تیم رسید به مورینیو و آنچلوتی. پرز اونقدر نادونه که تیم رو از انجلوتی گرفت تحویل رافا بنیتز داد!!!! بنیتز؟!!!! قحط مربی بود؟!! این فصل هم خدا میدونه چه بلایی سر زیدان آورد که با اون دستاورد درخشان گذاشت و رفت. حقته آقای پرز. تیره روزیهات ادامه داره.

برچسب ها