شکست مقصودی درمبارزه نخست

شکست-مقصودی-درمبارزه-نخست

وبسایت رسمی برنامه نود - نماینده وزن65 کیلوگرم کشورمان در 4 وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در مجارستان در نخستین دیدارش شکست خورد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، مسابقات 4 وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر امروز در شهر بوداپست مجارستان آغاز شده است که نمایندگان کشورمان در اوزان 57، 65، 79 و 92 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته‌اند.

* نتایج مسابقات نمایندگان کشورمان در چهار وزن دوم به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم که 27 نفر حضور دارند رضا اطری در دور اول به مصاف باخبایار اردنبات، دارنده مدال برنز جهان و طلای بازی‌های آسیایی از مغولستان می رود. وی در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم با ولادیسلاو، آندریف دارنده مدال برنز جهان و اروپا از بلاروس کشتی می‌گیرد. یوکی تاکاهاشی قهرمان جهان از ژاپن و زائور اوگویف دارنده مدال نقره اروپا از روسیه نیز در گروه اطری حضور دارند.

در وزن 65 کیلوگرم امیرحسین مقصودی در دور نخست با نتیجه 7 بر 3 مغلوب ولادمیر خینچیگاشویلی، قهرمان جهان و المپیک از گرجستان شد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد. خینچیگاشویلی دور بعد به مصاف صلاح الدین کلیچسالیان از ترکیه می رود. در این وزن 32 نفر حضور دارند.

در گروه مقصودی لوگان استیبر قهرمان جهان از آمریکا، احمد چاکایف دارنده مدال برنز جهان از روسیه و واسیلی شوپتار دارنده مدال برنز جهان از اوکراین حضور دارند.

در وزن 79 کیلوگرم که 26 نفر حضور دارند عزت الله اکبری در دور اول با جانی بور دارنده مدال نقره زیر 23 سال اروپا از فرانسه کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان میهالی ناگی دارنده مدال برنز اروپا از مجارستان و سوسوکه تاکاتانی دارنده مدال نقره جهان از ژاپن می‌رود.

جبرئیل حسن اف دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان، گریگوریان دارنده مدال نقره اروپا از ارمنستان، رشید قربان اف دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان و علی شعبان اف دارنده مدال برنز جهان از بلاروس در گروه اکبری حضور دارند.

در وزن 92 کیلوگرم علیرضا کریمی در دور نخست با ریکاردو بائز از آرژانتین کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف شریف شریف اف دارنده مدال طلای المپیک و جهان از آذربایجان می‌رود.

در این وزن 21 نفر حضور دارند که در گروه کریمی جی دن کاکس دارنده مدال برنز جهان و المپیک از آمریکا و باتیربک چاکولوف از روسیه حضور دارند.

1870

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها