وثوق‌احمدی: هنوز پرونده‌ رفیعی به کمیته اخلاق ارجاع نشده است

وثوقاحمدی-هنوز-پرونده-رفیعی-به-کمیته-اخلاق-ارجاع-نشده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته تعیین وضعیت، گفت: هنوز پرونده فسخ قرارداد سروش رفیعی و باشگاه فولاد به کمیته تعیین وضعیت ارجاع نشده است.

 

به گزارش وب سایت نود، روزبه وثوق‌احمدی در مورد اینکه قرار بود امروز پرونده سروش رفیعی و باشگاه فولاد به کمیته تعیین وضعیت ارجاع شود، گفت: خیر هنوز پرونده‌ای به ما ارجاع نشده است. چندی قبل درخواست این فسخ یک طرفه برای ما ارسال شد و همان موقع ما در پاسخ گفتیم کمیته تعیین وضیعت برای فسخ یا عدم فسخ نمی‌تواند اظهار نظر کند و هر بازیکن و باشگاهی با مسئولیت خودشان هر وقتی که بخواهند می‌توانند قرارداد را فسخ کنند. این فسخ یک عمل حقوقی یکطرفه هست و نیاز به تائید مرجعی ندارد. به طور مثال در مورد بازیکنان خارجی دیدید که با ارسال یک ایمیل فسخ قرارداد را به باشگاه اعلام می‌کنند و دیگر نیاز به تائید کمیته تعیین وضیعت نیست.

او افزود: در این مورد ظاهرا ابهامی به وجود آمده و بعد از اینکه باشگاه درخواست فسخ را ارسال کرده آنها از این بابت منصرف شدند. اگر ابهامی در مورد اینکه قرارداد فسخ شده یا نه، فسخ در هیأت فوتبال ثبت شده یا نه و ... وجود داشته باشد اگر پرونده به کمیته تعیین وضعیت ارجاع شود این مسئله مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. کمیته تعیین وضعیت در صورت وجود ابهام از کمیته حقوقی و تدوین مقررات استعلام می‌گیرد و در نهایت نظر نهایی را اعلام می‌کند. تا به الان که با شما صحبت می‌کنم پرونده‌ای به ما ارسال نشده است.

 

2051

فارس

نظرات ۲

 • عماد

  اشتباهه فولاد این بود که همچین بازیکنی که فقط نیم فصل میتونه تو تیمشون باشه رو
  جذب کرد

  و از اون اشتباه تر کار سروش بود که رفت
  باید مثل شریفی میموند و با تیم پرسپولیس بی حاشیه تمرین میکرد
  تا محرومیت تموم بشه

 • Abedi

  این بازیکن هم فوتبالش تموم شد
  یه زمانی که از تراکتور سازی رفت پس پس واقعا من میگفتم حیفه همچین بازیکنی بره اونجا چون واقعا بازیش خوب بود الان جزو فانتزی بازهای ایران فقط و فقط داریوش شجاعیان و علی قلی زاده از همه سر هستن

برچسب ها