ماهینی فردا صبح جراحی می‌شود، عالیشاه با مربی بدنساز کار کرد

عالیشاه-با-مربی-بدنساز-کار-کرد-ماهینی-فردا-صبح-جراحی-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال پرسپولیس، سنگین‌ترین تمرین خود برای بازی با السد را امروز یکشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی پشت سر گذاشت.

به گزارش وب سایت نود، سرخپوشان تمرین امروز یکشنبه خود را پشت درهای بسته از ساعت 11 آغاز کردند.

امید عالیشاه و سعید کریمی هم ابتدا تمرینات خود را زیر نظر زلاتکو ایوانکوویچ قرار دادند و در ادامه تحت نظر مربی بدنساز به تمریناتی با استفاده از موانع پرداختند.

حسین ماهینی که خود را آماده می‌کند تا تحت عمل جراحی قرار بگیرد، حدود 30 دقیقه پس از شروع تمرین، در محل تمرین حاضر شد و تلاش همبازیان خود را به نظاره نشست.

ماهینی که در دربی اخیر مقابل استقلال با پارگی رباط صلیبی روبرو شد فردا صبح تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت. او در حالی فردا عمل خواهد شد که به نظر می‌رسد از اردیبهشت ماه می‌تواند مجددا به میادین برگردد.

 

2051

 

نظرات ۵

 • ایمان۰۴

  امیدوارم حسین ماهینی زودتر به ترکیب تیم پیروزی برگرده

  • پرس

   با همه حرفات موافقم فقط یه جاشو اشتباه نوشتی اونم اینکه پرسپولیس نه پیروزی سواد نوشتن اینو یاد بگیر

 • رومن رینز پرسپولیسی

  ایشالله که زود خوب میشی ...اقای ماهینی شما هم خیلی زحمت کشیدی واسه تیم‌پرسپولیس

 • پرسپولیسیم تا ابد

  السد بدون یک مصدوم و صرفا با یک محروم حتی کاملتر از شاهکار 5 تایی بعضیا میاد تو زمین. پرسپولیس چندتا مصدوم و وضعیت بشار هم که مشخصه. بعد یه عده بی منطق متعصب ترسو استقلالی هر روز حرف شانس میزنن. کجایی شازده؟ عشق نیمار و...

  • ما که خونمون آبیه شما چه طور؟

   ببین دوست عزیز در اینکه ما استقلالی ها هم تو این بازی طرفدار پرسپولیس هستیم شک نکن حتی صدم ذره ای!
   اینم بدون این که شما محرومی و بازیکن ندارید درسته ولی تیم ما هم دست کمی از شما نداره این فصل . شاید ما 18 تا بازیکن داشته باشیم ولی از لحاظ کیفی بخای نگاه کنی میبینی که تو بازی با السد اصلا تیم بازیکن نداشت . البته نگزریم از اینکه تو بازی رفت شفر اشتباه کرد و بازی برگشت هم استاد روزبه !

برچسب ها