برانکو: عالیشاه فردا به هتل خواهد آمد/ او در لیست پرسپولیس هست

برانکو-عالیشاه-فردا-به-هتل-خواهد-آمد-او-در-لیست-پرسپولیس-هست

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به خط خوردن نام امید عالیشاه از لیست این تیم برای بازی با السد قطر واکنش نشان داد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، برانکو ایوانکوویچ در خصوص بیرون ماندن نام امید عالیشاه از لیست تیم پرسپولیس برای بازی با السد قطر گفت: نمی‌دانم چطور برخی‌ها از لفظ حذف از لیست برای عالیشاه استفاده کردند. او جزو ۲۱ بازیکن ما برای بازی با السد قطر است و فردا به هتل خواهد آمد تا در کنار سایر بازیکنان باشد.

او ادامه داد: عالیشاه کمی مصدومیت دارد و من به عنوان مربی از این موضوع باخبر هستم و نام او در لیست اولیه نبود اما او اعلام آمادگی کرد تا به اردو بیاید. قرار شد فردا به اردو بیاید و در تمرین فردا وضعیت او را می‌سنجیم. به همین دلیل عالیشاه از لیست پرسپولیس خط نخورده و فردا با ما خواهد بود.

 

2051

فارس

نظرات ۵

 • تعصب

  با این کمبود بازیکن تاریخی اگه عالیشاه با درد هم بازی کنه شایسته هست. امیدوارم دلیر مردان ایرانی رکورد دویدن تو بازیهای آسیایی رو بشکونن و تیم رو به فینال ببرن.

 • Abedi

  کل بازیکن های پس پس هم برسن نمیتونن صعود کنن روی پیشونی پس پس نوشته تا این مرحله بالاتر نمیتونن و حسرت سوت فینال آسیا به دلشون خواهد موند

  • saman ebrahimi

   بابا اینا از خود ما بیشتر پیگیر اخبار ما هستن سوختگی در چه حد اخه؟شما وقتی هنوز بلد نیستی اسم حریفت رو با احترام بنویسی دیگه به نظرم ارزش کری خوندن نداری

  • حمید از مشهد

   وقتی خدارو داریم غم نداریم حالا شماها هی بیاین آیه یاس بخونین ..
   به لطف خدا زحمات تیم هدر نمیره و قهرمان اسیا میشیم ..قهرمانی که در فرمت جدید لیگ قهرمانان اسیا هیچ تیم ایرانی بهش نرسیده ...نشون ازینه چقدر سخته رسیدن به این افتخار اما باید قدر این موقعیت رو بدونیم چون فقط سه گام باهاش فاصله داریم ..اینجاهاست که بازی دفاعی منطقیه ..گرچه با این همه محروم و مصدوم ما تیم ناخواسته مجبورم هست دفاعی بازی کنه ..

  • mojtaba

   نه اینکه شما سه بار پشت سر هم اومدین فینال

   شما چندساله که دارین حسرت سوت نیمه نهایی رو میخورین فینال پیشکش

برچسب ها