رئال مادرید از 3 هفته قبل با آنتونیو کونته در تماس بوده است

رئال-مادرید-از-3-هفته-قبل-با-آنتونیو-کونته-در-تماس-بوده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - نشریه ال‌پائیس گزارش می‌دهد که رئال مادرید مدتی است که با آنتونیو کونته ارتباط برقرار کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ال‌پائیس، رئال مادرید در آخرین مسابقه خود در رقابت های لالیگا با نتیجه 2-1 مغلوب لوانته شد تا برای پنجمین دیدار متوالی در تمامی رقابت ها از کسب پیروزی عاجز ماند. 

این تیم همچین با عبور از رکورد 33 سال قبل در عدم گلزنی، این رکورد را به 481 دقیقه رساند و به بدترین رکورد تاریخ باشگاه رئال مادرید از نظر بیشترین زمان ناتوانی در گل زدن تبدیل کرد.

لوپتگی بعد از این شکست اصرار داشت که اخراج "آخرین چیزی است که به آن فکر می‌کند" اما سایه حضور آنتونیو کونته در مادرید بر روی نیمکت او سنگینی می‌کند. نشریه ال‌پائیس گزارش داده رئال مادرید از روز 2 اکتبر (بلافاصله بعد از شکست 1-0 رئال مادرید در برابر زسکامسکو) تماس های اولیه را با کونته برقرار کرده و با او برای تصاحب این پست در ارتباط بوده است.

این رویداد (انتخاب کونته به سمت سرمربی‌گری رئال مادرید) حتی چلسی را هم خوشحال خواهد کرد، چرا که در صورت بازگشت زودهنگام مرد ایتالیایی به مربیگری، آبی های لندن غرامت کمتری را به خاطر اخراج وی در پایان فصل خواهند پرداخت.

7712

اختصاصی

نظرات ۱

  • بارسالاور

    مشکل رئال مربی نیست
    مشکلش دادن رونالدو و پر نکردن جاشه

برچسب ها