هافبک ملی پوش تاتنهام در رادار بارسلونا

هافبک-ملی-پوش-تاتنهام-در-رادار-بارسلونا

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا در حال رصد کردن شرایط جذب اریک دایر است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از 90min، بارسلونا در حال رصد وضعیت اریک دایر، هافبک ملی پوش تاتنهام است تا بتواند او را در پایان فصل به خدمت گیرد.

دایر از زمان انتقال از اسپورتنیگ لیسبون به تاتنهام در سال 2014 به یکی از مردان ثابت تاتنهام تبدیل شده و جایگاه مطمئنی برای خود در بخش میانی زمین دست و پا کرده است.

بارسلونا مدتهاست که در بازار به دنبال یک هافبک میانی می‌گردد و دایر هم نخستین گزینه آن ها نیست اما طبق گزارشی که Teamtalk منتشر کرده، کاتالان ها قصد دارند روند هافبک 24 ساله را تا پایان فصل  ارزیابی کنند تا در نهایت در تابستان 2019 پیشنهاد جذب او را به تاتنهام ارائه دهند.

دایر در جریان برتری 3-2 انگلیس مقابل اسپاتیا در سویل چشم سران بارسا را گرفت. بعد از آن مسابقه بود که سم آلردایس سرمربی سابق سه شیرها به تمجید از دایر پرداخت او را بازیکنی هم سطح سرخیو بوسکتس نامید.

جذب دایر علاوه بر افزودن به گزینه های خط میانی، می‌تواند به عنوان پوششی برای خط دفاع باشگاه عمل کند چرا که دایر در تاتنهام تجربه زیادی در بازی به عنوان مدافع میانی دارد.

در صورت رفتن دایر، مائوریسیو پوچتینو گزینه های زیادی در پست او برای پر کردن جای خالی دایر خواهد داشت. بازیکنانی که در مقاطعی شایعات رفتن آن ها از لندن به گوش رسیده است. 

اگر تاتنهام در این فصل هم از کسب یک مدال بازبماند، آن گاه می‌توان شاهد خروج برخی از نام های بزرگ این باشگاه بود. البته در حال حاضر شانس انتقال دایر به بارسا و هم بازی شدن او با مسی بسیار اندک ارزیابی می‌شود.

7712

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها