بسکتبال NBA نتایج روز 30 مهر 1397؛ شکست دور از انتظار گلدن استیت و اوکلاهاما سیتی تاندر

بسکتبال-nba-نتایج-روز-30-مهر-1397؛-شکست-دور-از-انتظار-گلدن-استیت-و-اوکلاهاما-سیتی-تاندر

وبسایت رسمی برنامه نود - بسکتبال NBA با برگزاری 4 دیدار پیگیری شد.

به گزارش وبسایت نود، در اولین دیدار آتلانتا هاکس موفق شد 133-111 کلیولند کاوالیرز را شکست دهد. این سومین شکست کلیولند در این فصل بود و به نظر نمی رسد که آن ها بتوانند بدون لبران جیمز کاری از پیش ببرند. ترای یانگ با 35 امتیاز، 2 ریباند و 11 پاس گل بهترین بازیکن میدان شد.

در دومین دیدار اوکلاهاما سیتی تاندر در روز بازگشت راسل وستبروک نتوانست در مقابل ساکرامنتو پیروز شود و 131-120 شکست خورد. فاکس با 22 امتیاز، 10 پاس گل و 4 ریباند بهترین بازیکن زمین شناخته شد.

اما در مهم ترین دیدار گلدن استیت در مقابل دنور ناگتس، علیرغم نمایش خوب دورنت و استفن کری 100-98 بازنده شد. جوکیچ ستاره میدان بود و با 23 امتیاز، 11 ریباند و 6 پاس گل عملکرد درخشانی از خودش به نمایش گذاشت. همچنین بلاک ثانیه پایانی او باعث شد تا دنور به پیروزی برسد.

در آخرین دیدار نیز لس آنجلس کلیپرز 115-112 هیوستون راکتس را مغلوب کرد. هیوستون راکتس در این دیدار کریس پال را در اختیار نداشت. توبیاس هریس با 23 امتیاز، 4 ریباند و یک پاس منجر به گل بهترین بازیکن زمین شد.

 

4416

اختصاصی

نظرات ۳

 • رسول

  تشکر میکنیم از زحمت کشان این سایت که نتایج بسکتبال nba رو در اسرع وقت اعلام میکنن.

 • نیما

  این فصل نه گلدن شانس قهرمانی داره نه کلیولند قهرمان احتمالا هیوستن راکتزه

  • رسول

   امسال لس آنجلس لیکرز یکی از مدعیان اصلی قهرمانیست. درسته که دو بازی اولش رو باخته ولی با بازیکنایی که گرفتن امسال حرف زیادی واسه گفتن داره و به اوج میرسه

برچسب ها