روزنامه ترکیه‌ای: مجید حسینی، ستاره جدید ترابزون‌اسپور است

روزنامه-ترکیهای-مجید-حسینی-ستاره-جدید-ترابزوناسپور-است

وبسایت رسمی برنامه نود - نشریه ترکیه‌ای از مجید حسینی به عنوان ستاره جدید تیم فوتبال ترابزون‌اسپور یاد کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت روزنامه «دامگا» ترکیه، مجید حسینی با عملکردش که هر روز بهتر می‌شود، بیشتر از هر بازیکن دیگری در ترابزون‌اسپور نظرها را به خود جلب کرده است. این بازیکن ایرانی در بازی شب گذشته آبی‌‌وعنابی‌ها مقابل ارزروم‌‌اسپور بهترین بازیکن تیم بود.

مجید حسینی که ترابزون‌اسپور این فصل برای به خدمت گرفتنش دشواری‌های زیادی را پشت‌سر گذاشت، عملکردش در هر بازی بهتر و بهتر می‌شود. این مدافع جوان که در بازی اول ترابزون‌اسپور حضور نداشت و سپس دو بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد، هر موقع که در زمین بوده، تفاوت را با حضورش در میدان رقم زده است.

مجید حسینی از خیلی از ستاره‌های ترابزون‌اسپور که دستمزد بیشتری از وی دریافت می‌کنند، تأثیرگذارتر بوده است. خصوصیاتی همچون شرکت او در حملات کلیدی، جهت دادنش به بازی، حرکت پا به توپش در کارهای هجومی تیم، رد و بدل کردن توپ با هم‌تیمی‌هایش و داشتن چهره یک رهبر در تیم، نام او را بر سر زبان‌ها انداخته است.

مجید حسینی یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا خواهد بود که در ماه ژانویه برگزار خواهد شد. این فوتبالیست جوان هم در شبکه‌های اجتماعی به شدت مورد حمایت قرار گرفته است.

2051

نظرات ۷

 • سرخ

  انصافا مدافع خیلی خوب و آینده داری هست. هم توی تیم ملی و هم توی استقلال تفاوت حضور و عدم حضورش معنادار بود. انشالا موفق باشه

  • پروفسور

   آره . بازیکن خوبیه.
   امیدوارم بدون حاشیه کارشو ادانه بده

 • آرش

  بازیکن بی حاشیه نه اهل کری بچه گانه نه داد و بیداد ، همچین بازیکنهایی لیاقت پیشرفت رو دارن مثل وحید امیری محمد انصاری

 • ایران من

  ازت ممنونیم آقای کی روش! قابل توجه اونایی که هنوز سنگ سد جلالو به سینه میزنن !

 • 10-10-3

  الان استقلالی ها دارن کیف می کنند به بازیکنشون یک جور کری می خوانند انگار تو بایرن هست برای پرسپولیس تا قبل از این گفتند وزیر پرسپولیسی کاری کرد که این و بازیکن های دیگه استقلال برن تیم مارو نابود کرد و...

  • ali73ss

   حقش خیلی بیشتر ازلیگ ترکیه هستش
   اگه مدیرایی که وزیر برا اس اس انتخاب میکرد نبودن یه فصل دیگه می موند بعد به لیگی بهتر میرفت.امید نور هم همینطور

 • سینا

  پس کی‌روش درست انتخاب کرده

برچسب ها