اعلام رای نفت مسجد سلیمان - استقلال/ جریمه ۵ میلیون تومانی شفر

اعلام-رای-نفت-مسجد-سلیمان-استقلال-جریمه-5-میلیون-تومانی-شفر

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته انضباطی رای خود را درباره دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و استقلال تهران اعلام کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازی دو تیم نفت مسجد سلیمان و استقلال تهران از معوقه هفته ششم لیگ برتر در حالی ۱۴ مهرماه در ورزشگاه شهید محمدی مسجد سلیمان برگزار شد که از سوی هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت و کمیته انضباطی آرای خود را درباره این دیدار به شرح زیر اعلام کرد:

- تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری به پرداخت مبلغ ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

- وینفرید شفر، سرمربی استقلال تهران به خاطر رفتار غیر ورزشی علیه نیمکت تیم مقابل که منجر به اخراج وی شد به توبیخ کتبی و پرداخت مبلغ ۵۰ میلیون ریال نقدی محکوم شد.

- علیرضا مرزبان، سرمربی نفت مسجد سلیمان به دلیل رفتار غیر ورزشی نسبت به سرمربی تیم مقابل و خروج از محوطه فنی که منجر به اخراج وی شد به توبیخ کتبی و ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

- میلاد میداوودی، بازیکن نفت مسجد سلیمان به دلیل رفتار غیر ورزشی نسبت به سرمبی تیم مقابل و نیمکت آن به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

- روح الله بهمنی، سرپرست مسجد سلیمان به دلیل اعتراضات مکرر و برخورد با داور چهارم مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه و یک جلسه محرومیت از همراهی تیم شد.

- تیم مسجد سلیمان به خاطر تخلفات تماشاگران و انداختن لیزر به چشم دروازه‌بان و بازیکنان استقلال مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

- پیام احدی، کادر پزشکی مسجد سلیمان و سالیسو گرو، بازیکن استقلال به دلیل رفتار غیر ورزشی هر کدام به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شدند.

آرای صادره قطعی است.

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۳

 • رائول

  هواداران تیم های نفتی چرا اینهمه بی جنبه بازی درمیارن !!!
  همه ش جنگ و دعوا و سنگ پرانی . خجالت هم خوب چیزیه واللا

 • ژوبین

  من نمیدونم چرا هرچی رای برا استقلاله قطعی و غیر قابل تجدید نظر ولی برا همه تمیها قابل تجدید نظره؟؟ ایا دستی پشت پردست؟

 • دوستدار صیادمنش

  کمیته انظباطی هفته بعد= تیم استقلال به دلیل تخلف هوادارنش در مقابل سایپا به 7میلیون جریمه شد استقلال =چرا کمیته = چون دوتا از هوادار شما گفتند حیا کن این ماجرا جریمه تا پایان فصل ادامه دارد در حالی که استقلال قهرمانی لیگ گرفته . نا عدالتی تا کی ؟

برچسب ها