بهترین بازیکنان لیگ در پایان هفته نهم/ استنلی در صدر جای هم‌تیمی‌اش را گرفت

بهترین-بازیکنان-لیگ-در-پایان-هفته-نهم-استنلی-در-صدر-جای-همتیمیاش-را-گرفت

وبسایت رسمی برنامه نود - کی‌روش استنلی بهترین بازیکن لیگ برتر تا پایان هفته‌ی نهم است.

به گزارش وب‌سایت نود، 9 هفته از رقابت‌های لیگ برتر گذشته است. چهره‌ی تیم‌های مدعی لیگ هجدهم مشخص شده. در جمع مدعیانی که قبل از شروع لیگ هجدهم می‌شد حضور آن‌ها را حدس زد، پدیده مشهد شگفتی‌ساز شده است و همراه با یحیی گل‌محمدی در صدر جدول رده بندی قرار دارد. تیم گل‌محمدی متکی به شخص نیست و با وجود صدرنشینی هیچکدام از بازیکنان پدیده در جمع 10 بازیکن برتر لیگ به انتخاب گروه آنالیز برنامه‌ی نود نیستند. کی‌روش استنلی مهاجم تیم سپاهان که دومین فصل حضورش در فوتبال ایران را تجربه می‌کند، همراه با امیر قلعه‌نویی از تیم ذوب‌آهن به این تیم آمد و این روزها امید اول زرد پوشان اصفهانی در گلزنی است. او با توجه به نمرات گروه آنالیز برنامه نود در صدر جدول رده بندی بازیکنان حاضر در لیگ هجدهم قرار دارد. کی‌روش با دو گلی که توانست این هفته مقابل نساجی مازندران به ثمر برساند، به صدر جدول رده بندی رسید.

حضور پررنگ سپاهانی‌ها

سپاهان اصفهان بعد از چند فصلی که نتوانسته بود تیم خوبی در رقابت‌های لیگ برتر داشته باشد، این فصل و با حضور امیر قلعه‌نویی در جمع مدعیان لیگ برتر قرار دارد. زرد پوشان اصفهانی که خریدهای خوبی هم داشته‌اند با کسب 19 امتیاز بعد از پدیده 20 امتیازی در رده‌ی دوم جدول رده بندی قرار گرفته‌اند. در بین تیم‌های لیگ برتر تا پایان هفته‌ی نهم رقابت‌ها، سپاهان اصفهان بیشترین بازیکن را در جمع 10 بازیکن برتر رقابت‌ها به انتخاب گروه آنالیز برنامه‌ی 90 دارد. کی‌روش استنلی بهترین گلزن سپاهانی‌ها در لیگ هجدهم با میانگین امتیازی 2.5 صدرنشین است. بعد از او محمد ایرانپوریان مدافع کناری سپاهان که این فصل از تراکتورسازی تبریز به سپاهان اصفهان پیوسته با کسب 2.63 در رتبه‌ی چهارم جدول قرار دارد. سیاوش یزدانی‌مقدم هم که یکی از بازیکنان خوب سپاهان تا پایان هفته‌ی نهم لیگ برتر است و کمتر کسی قبل از شروع رقابت‌ها توقع داشت در جمع 10 بازیکن برتر لیگ تا پایان هفته‌ی نهم باشد با میانگین امتیازی 2.70 در رتبه‌ی هشتم جدول رده بندی قرار دارد.

در پایان هفته هشتم محمد کریمی بهترین بازیکن لیگ بود که کی‌روش استنلی با درخشش در هفته نهم جای هم تیمی خود را گرفت.

چهار خارجی در جمع برترین‌ها

تا رتبه‌ی هشتم برترین بازیکنان لیگ برتر تا پایان هفته‌ی نهم رقابت‌ها به انتخاب گروه آنالیز برنامه‌ی نود که 9 بازیکن هستند، 4 بازیکن خارجی قرار دارند. نکته‌ی جالب در مورد این چهار خارجی این است که 3 بازیکن آن‌ها فصل اولی است که در تیم خودشان بازی می‌کنند. علاوه بر کی‌روش استنلی که در رتبه‌ی اول قرار دارد، جورج ولیسیانی مدافع فصل گذشته‌ی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان که این فصل و با آمدن به نساجی عملکرد قابل قبولی در بازی‌های این تیم داشته، با میانگین امتیازی 2.6 در رتبه‌ی سوم برترین بازیکنان لیگ قرار دارد. آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی باشگاه تراکتورسازی تبریز که آقای گل لیگ برتر تا پایان هفته‌ی نهم رقابت‌ها هم است و اولین فصل حضور خودش در فوتبال ایران را هم تجربه می‌کند، با میانگین امتیازی 2.69 در رتبه‌ی هفتم برترین بازیکنان لیگ تا پایان هفته‌ی نهم قرار دارد. آخرین خارجی هم در بین برترین‌ها کرار جاسم عراقی هافبک شناخته شده‌ی صنعت نفت آبادان است. او که بازیکنی با سابقه در فوتبال ایران است و در تیم‌های بزرگی از جمله استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز هم توپ زده است در دومین فصل حضورش در صنعت نفت با میانگین امتیازی 2.7 در رتبه‌ی هشتم جدول رده بندی برترین بازیکنان لیگ برتر قرار دارد.

1870

 

اختصاصی

نظرات ۸

 • ARYOBARZAN

  قلعه نوعی همیشه بازیکنان خارجی خوبی به ایران آورده

  • kazi

   اگه حداقل 3 تا بازیکن خارجی داخل تیمی که است نیاره
   بیشتر عجیبه

 • sha.sa

  سبک فوتبال استنلی خیلی به لیگ ایران میخوره

 • محمد

  امسال لیگ رو سپاهان میگیره و ششمین قهرمانیشو جشن میگیره حذفی رو هم استقلال برای هفتمین بار میگیره..

  • mohammadreza

   خخخخخخخ
   آسیا پس برا کیه
   نترس
   تو که تقسیم میکنی،بگو آسیا هم برا پرسپولیس کبیره

  • ببرهای آبی

   استقلال قهرمان حذفی بشه بار هشتم میشه

 • طــوفــان زرد

  متاسفانه این هفته ایرانپوریان رو نداریم.. سمت راست دفاع، دقیقا همون جایی که استقلال معمولا حمله ها رو از اونجا تدارک می بینه.. امیدوارم امیر خان فکر بکری برای این موضوع بکنه.. سمت چپ هم هنوز و به شدت جای خالی احسان احساس می شه..

  • azarbayjan

   آقا اینهمه سال ایرانپوریانو نداشتین چیکار میکردین؟حتما باید با بازیکنای ما موفق بشین؟تو سمت راست ما هم خیلی جای خالی ایرانپوریان احساس میشه باز شما برای دفاع چپ سعید اقایی رو دارین. ما برای دفاع راست فقط نصر ازادانی داریم که اونم تقوی بهش اعتقاد نداره.
   امیرخان کلا فوتباش علی اصغریه مطمئن باش فکر بکری نمی کنه و آخر سر هم همه کاسه کوزه ها سر بازیکنی میشکنه که باید جای ایرانپوریان دفاع وایسه

برچسب ها