جایگاه بانوان در استادیوم آزادی مشخص شد/ باز هم حضور گزینشی؟

جایگاه-بانوان-در-استادیوم-آزادی-مشخص-شد-باز-هم-حضور-گزینشی؟

وبسایت رسمی برنامه نود - ظاهرا بانوان ایرانی می‌توانند شاهد مسابقه بزرگ بین تیم‌های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در ورزشگاه آزادی باشند.

به گزارش وبسایت نود، روز شنبه 19 آبان ماه در بازی برگشت مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی مقابل کاشیما آنتلرز به میدان می‌رود و قهرمان این دوره از مسابقات معرفی خواهد شد.

پس از دیدار دوستانه ایران مقابل بولیوی صحبت‌هایی مطرح شده بود که ظاهرا قرار است برای بازی حساس پرسپولیس هم بانوان با پیروی از مقررات در استادیوم حاضر شوند و به تشویق محبوبشان بپردازند.

در راستای تجهیز استادیوم بزرگ آزادی برای بازی تاریخی سرخپوشان تهرانی مقابل نمایندگان ژاپنی، سکوهای جایگاه 5 که در کنار صندلی‌های جایگاه وجود دارد برای حضور بانوان ایرانی در نظر گرفته شده است و با دستور مقامات ذیصلاح علاقه مندان می‌توانند با تجربه جو ورزشگاه این مسابقه را تماشا کنند.

این سکوها از دو طرف با حفاظ‌های نصب شده احاطه شده است و مشکلی برای کنترل عبور و مرور بانوان وجود نخواهد داشت.

با توجه به عدم اعلام قبلی و فروش بلیت جداگانه برای بانوان احتمالا مانند بازی ایران-بولیوی این بار هم شاهد حضور گزینشی بانوان خواهیم بود مگر آنکه خلافش در روز شنبه ثابت شود.

 

1004

 

ایلنا

نظرات ۱۰

 • مهدی جعفری

  هم این هم خیلی عالیه برای شروع تا عادی بشه

 • Mshh

  به نظز من نباید برن وقتی میدونن که این کارا فقط یه شو هست و ادامه دار نیست و فقط به خاطر گرفتن چندتا فیلم واسه گرفتن مجوز تن به این کار دادن.

 • شیاطین سرخ

  عجب.......!!!!!!!!

 • دختر پرسپوليسي

  اخه اين چه كاريه ؟!!! پس تكليف من و أمثال من چي ميشه

 • سامی

  اگه گزینشی نبود که قبلش میگفتن بانوان هم بلیط بگیرن
  اصلنم معلوم نیستا ای اف سی و فیفا میخان محروم کنن بخاطر اوناس ، اصلا معلوم نیست

 • ۶تایی ها هو هو

  چه اصراریه حتما خانومابرن ورزشگاه
  وقتی قانون میگه خانومااجازه ورودندارن
  خوب مثل میلیون هاآدم دیگه ازتلویزیون تماشاکنن

  • توپچی های پایتخت

   حرفت منطقی بود.

 • 10-10-3

  شما که دارید گزینش می کنید لطفا پرسپولیس ها رو دعوت کنید نرید استقلالی ها رو دعوت کنید بعد بیان بگن تیم ایرانی هست این شو ها دیگه تکراری شده پرسپولیسی متعصب با نیاز داریم نه کسی که بیاد ورزشگاه تخمه بخوره

 • مهدی

  یکی نیس بگه دقیقا چه کسایی رو راه میدن اگه قرار باشه ورود بانوان ازاد بشه به نظره من از همین بازی های لیگ خودمون شروع کنیم چرا تا با تیمهای خارجی بازی داریم میاید این شو رو اجرا میکنید

 • عباسی

  پس در واقع قراره بخشی از سکو ههای ورزشگاه با دست خودمون خالی بمونه. اگر واقعا تصمیم بر اینه که بانوان به ورزشگاه بیان خب کل اون سکوههای در نظر گرفته شده رو با طرفداران واقعی پر کنن اگر هم نه که بزارید همون اقایون بیان که ظرفیت ورزشگاه تماما استفاده بشه

برچسب ها