لیگ قهرمانان؛ برد 5 گله رئال و 6گله منچسترسیتی

لیگ-قهرمانان؛-برد-5-گله-رئال-و-6گله-منچسترسیتی

وبسایت رسمی برنامه نود - منچسترسیتی و رئال مادرید با قدرت رقبای خود را کنار زدند.

به گزارش وبسایت نود، شب چهارم لیگ قهرمانان اروپا با بردهای تیم های مدعی بایرن، رئال و منچسترسیتی پایان یافت. منچسترسیتی و رئال مادرید هر دو در مقابل رقبای خود پیروزی های پرگلی را کسب کردند.

در پایان شب چهارم لیگ قهرمانان اروپا، از گروه پنجم مسابقات، بایرن مونیخ در آلمان میزبان آ اک آتن بود که تیم کواچ در ادامه روند رو به پیشرفت خود، توانست در خانه خود حریف یونانی را 2-0 شکست دهد. در این بازی لواندوفسکی دقایق 31 و 71 برای میزبان گلزنی کرد تا بایرن مونیخ با 10 امتیاز صدرنشین گروه خود باشد.

در دیگر بازی این گروه، آژاکس و بنفیکا در پرتغال به تساوی 1-1 رسیدند. یوناس ابتدا بنفیکا را پیش انداخت ولی تادیچ در نیمه دوم بازی را مساوی کرد. به این ترتیب آژاکس با 8 و بنفیکا با 4 امتیاز دوم و سوم هستند.

در گروه ششم مسابقات، منچسترسیتی در ادامه بردهای پرگل خود توانست با نتیجه سنگین 6-0 شاختار را شکست دهد تا 9 امتیازی و صدرنشین شود. در این بازی ژسوس هتریک کرد که دو گل از سه گل او از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. محرز، استرلینگ و داوید سیلوا دیگر گلزنان سیتی بودند. سیتی بعد از 4 هفته 9 امتیاز و تفاضل گل 9 دارد. شاختار با 2 امتیاز در رده آخر است.

در دیگر بازی این گروه، هافنهایم دست به کار بزرگی زد و موفق شد در فرانسه در حالی که از دقیقه 51 یک یار هم کمتر داشت، بازی 2-0 باخته را با تساوی 2-2 عوض کند تا سومین مساوی اش را در این گروه کسب کند. با این تساوی لیون 6 امتیازی است.

در گروه هفتم نیز، رئال مادرید توانست در اولین تجربه اروپایی سولاری بردی پرگل را کسب کند. یاران این مربی جوان، در مقابل ویکتوریا پلژن 5-0 پیروز شدند. بنزما دقیقه 21، کاسیمیرو 23، بنزما 37، گرت بیل 40 و در نهایت کروس 67 برای مادریدی ها گلزنی کردند تا این تیم به لطف بازی رودررو در صدر گروه قرار گیرد.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • کی روش.مورینیو.فرگوسن

    چه کرد این کریم بنزما دم حاجی گرم

برچسب ها