شیخ سلمان: فردا رکوردی جدید به نام فوتبال آسیا در آزادی ثبت می‌شود

شیخ-سلمان-فردا-رکوردی-جدید-به-نام-فوتبال-آسیا-در-آزادی-ثبت-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از استقبال بی شمار هواداران ایرانی از دیدار پرسپولیس با کاشیما آنتلرز تمجید کرد.

به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال پرسپولیس فردا(شنبه) در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان کاشیما آنتلرز ژاپن است.

در راستا شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از فروش تمام بلیت های بازی پرسپولیس با کاشیما و استقبال بی شمار هواداران در مصاحبه با سایت AFC گفت: در تمام مسابقات ما شاهد نشانه های خوبی از حضور بی شمار هواداران در قاره آسیا هستیم. برای دومین سال متوالی در فینال لیگ قهرمانان آسیا شاهد ثبت رکوردی جدید از هواداران در ورزشگاه خواهیم بود و این دلیلی بر پیشرفت ما در رسیدن به آرمان ها و اهداف AFC بوده است.

وی افزود: AFC مصمم است تا بر این حرکت عظیم تکیه کند و این مسابقات قاره آسیا را برای شکوفایی بیشتر هواداران فوتبال با تمام قدرت پیگیری کند.

شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز به تهران می آید تا در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کند و جام را به قهرمان قاره اهدا می کند.

 

1004

 

نظرات ۷

 • رومن رینز پرسپولیسی

  جام مال پرسپولیسه ....شک نکنید ...فقط باید از ثانیه های بازی استفاده های لازم انجام بدیم .....شرایط سخته ...نعمتی نیست ...عالیشاه نیست ...ماهینی مصدوم ...دست برانکو بیشتر از همیشه خالی تره ....خدایا کمکمون کن جلوی دشمنامون ....دشمن شاد نشیم .....ایمان داریم به همتون ...

 • ابیته

  پس خاهشا حق میزبانی قانونی مارو از عربستانیا پس بگیر

 • Ali

  پرسپولیس فراتر از یک باشگاه
  پرسپولیس ابروی فوتبال اسیا

 • سپهر

  بنده از آقای شیخ سلمان خواهش میکنم هر فصل بیشترین فشار رو به باشگاه ها برای تجهیز و نوسازی استادیوم ها بزاره
  قدم بعدی مسقف کردن آزادی و بعدش داشتن استادیوم اختصاصی و فوق مدرن برای استقلال و پرسپولیس و دیگر تیم هایی که تو لیگ قهرمانان حضور پیدا میکنند
  با تشکر از ادمین

 • فرهاد

  جناب شیخ ، اینهمه تماشاگر از یمن وجود یا اقدامات شما در AFC نیست ، پرسپولیس و استقلال هستند که اینهمه تماشاچی را به ورزشگاه میکشانند ، فینال بازیها را در قطر ، عربستان یا عمان بگذارید تا همه چیز معلوم شود! شما و دوستانتان چه گلی بر سر فوتبال آسیا زدید ؟ لطفا" برای خودتان نوشابه باز نکنید .

 • دختر پرسپوليسي

  به حق امام وضا و به كوري دشمنامون اين ركورد با جام قهرماني براي پرسپوليس همراه ميشه

 • دسته ٣ اي تَوَهُمي ...

  دسته ٣ اي هاي ٦ تاخور خوب دقت كنيد؛ پرتماشاگرترين بازي در تاريخ فينالهاي اسيايي ... باز هم تاكيد كردن كه فينالهاي شما اصلا جزء امار نيست و مسابقاتي بسيار سطح پايين ميباشد ! فيفا و اي اف سي بازم توضيح بدن يا محكوم به پرسپوليسي بودن هستن؟؟

برچسب ها