رسن: می‌خواهیم این جام قهرمانی در تاریخ پرسپولیس بماند

رسن-میخواهیم-این-جام-قهرمانی-در-تاریخ-پرسپولیس-بماند

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم ملی عراق و عضو باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد تا با قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا این جام در تاریخ باشگاه ایرانی ماندگار شود.

به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال پرسپولیس فردا(شنبه) در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا میزبان کاشیما آنتلرز در ورزشگاه آزادی است.

در این راستا بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس در مصاحبه با سایت AFC گفت: ما از نتیجه بازی رفت اصلا راضی نیستیم چون حداقل می توانستیم یک تساوی بگیریم. ما در نیمه اول بازی خیلی خوبی انجام دادیم ولی در نیمه دوم اشتباهاتی را مرتکب شدیم که به واسطه این اشتباهات دو گل خوردیم. نتیجه بازی رفت ما باعث شده تا در بازی برگشت در خانه تحت فشار زیادی باشیم.

وی افزود: رسیدن به فینال خودش برای ما دستاورد بزرگی است. با توجه به اتفاقاتی که در باشگاه پرسپولیس افتاد و همچنین از ناحیه مالی ما از تیم های ژاپنی، اماراتی و یا قطری قوی نیستیم اما می خواهیم که به بالاترین مکان برسیم و این جام را فتح کنیم تا در تاریخ باشگاه پرسپولیس بماند. هواداران در آینده این قهرمانی را یادآوری خواهند کرد. برای من هم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به همراه پرسپولیس و قهرمانی در AFC کاپ به همراه نیرو هوایی عراق امری متمایز می شود.

ستاره عراقی درباره مسافت طولانی که برای بازی رفت طی کردند و خستگی این سفر گفت: از سفر طولانی با هواپیما دچار مشکل شدیم. سیستم خواب ما در ژاپن بهم ریخت. شما دیدید که ما در نیمه اول بازی خیلی خوبی انجام دادیم ولی در نیمه دوم دچار افت بدنی شدیم.

 

1004

 

نظرات ۶

 • رومن رینز پرسپولیسی

  ایشالله در تاریخ پرسپولیس این قهرمانی اسیا ثبت میشه .....قهرمانی چهار جانبه که مهم نیست ....تو هیچ لیگ معتبر هیچ تیمی با ۴ تا بازی نمیره فینال و قهرمان شه ....نتیجه ۲ هیچ یا ۴-۱ میشه ....قهرمانیم .....

 • داداش

  باش تا صبح دولتت بدمد

 • Ali

  داش بشار با غیرت

 • امپراطوري پرسپوليس

  ب اميد قهرماني پرسپوليس بزرگ تو بازي فردا در فينال ليگ قهرمانان اسيا

 • محمدرضا6&4

  درسته خیلی سخته و دوصفر تو بازی رفت باختیم ولی ایشالله باتوکل بخدا وحمایت همه جانبه هواداران و تلاش بازیکنان میتونیم قهرمان باشیم کافیه ایمانمون وهدفمون رو قوی کنیم

 • ققنوس سرخ

  بااین وضعیتی که داشتیم تااینجا هم که اومدیم شاهکار کردیم حتی اگه قهرمان نشیم به شرط آنکه بچه ها نهایت تلاششونو تو زمین انجام بدهند.

برچسب ها