تارتار: به قول فوتبالی‌ها مقابل پیکان کار را درآوردیم

تارتار-به-قول-فوتبالیها-مقابل-پیکان-کار-را-درآوردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: نیمه اول مقابل پیکان به هدف‌مان رسیدیم.

به گزارش وبسایت نود، مهدی تارتار پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش برابر پیکان در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت:

قبل از اینکه درمورد بازی صحبت کنممی خواهم از هواداران بگویم که برای ما سنگ تمام گذاشتند. امیدوار در بازی‌های بعد هم بیایند و انرژی مثبت بدهند. این پیروزی را به آنها تقدیم می‌کنم. بازی بی‌نقصی ارائه کردیم. در نیمه اول به هدف خود رسیدیم و درنیمه دوم به گل‌های خود اضافه کنیم.

وی ادامه داد: شاگردانم موقعیتی به پیکان ندادند. پیکان تیم قابل احترامی است و مربی کاربلدی دارد. جلالی استاد من است و دست تک تک بازیکنان تیمم را می‌فشارم که با وضعیت بد مالی با تمام توان بازی کردند. بازیکنان به قول ما فوتبالی‌ها امروزکار را در آوردند و خیلی خوب کار کردند تا این نتیجه حاصل شد.

وی ادامه داد: تیم پیکان از ابتدای فصل بسیا کم گل خورده بود. وقتی ما در یک بازی می‌توانیم سه گل به آنها بزنیم نشان می‌دهد تیم خوبی هستیم. فکر نمی‌کردیم که بتوانیم سه گل به آنها بزنیم، اما حالا می‌گویم که توانایی زدن گل‌های بیشتری را هم داشتیم. در یک صحنه هم پنالتی به سود ما اعلام نشد، اما در مجموع داوری هم خوب بود.
تارتار خاطرنشان کرد: از مدیرعامل قبلی هم تشکر می‌کنم چون خیلی زحمت کشید. شنیده‌ام مدیرعامل جدید هم از افراد فوتبالی است و از وی می‌خواهم به تیم ما توجه کند. تیم ما مردمی و دوست‌داشتنی است. ما فوتبال سالم و پاکی را ازائه می‌دهیم و همه به نیکی از ما یاد می‌کنند پس انتظار داریم به این تیم رسیدگی بیشتری شود.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: در بازی‌های گذشته هم همین ترکیب را داشتیم. در هفته قبل اسیر اتفاقات فوتبالی شدیم. بازیکنانم در حمله و دفاع خوب کار کردند و از آنها تشکر می‌کنم. از رضائیان تشکر کردم و مدیریت هم تشلا می‌کند، اما همه مسئولان باید دست به دست هم بدهند تا تیم موفق شود. پارس جنوبی تنها تیم لیگ برتری استان است و همه باید کمک کنند.

 

1004

 

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها