میزبان جام ملت های آسیا 2019 امروز معرفی می شود

میزبان-جام-ملت-های-آسیا-2019-امروز-معرفی-می-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز ( دوشنبه) میزبان جام ملت های آسیا 2019 را معرفی می کند.

به گزارش وب سایت نود،  ایران و امارات دو نامزد نهایی میزبانی این جام هستند و از بین آنها یکی امروز برای میزبانی این رقابتها انتخاب خواهد شد.

در نشست کمیته اجرایی که در منامه پایتخت بحرین و به ریاست شیخ سلمان برگزار می شود، گزارشی در باره جام ملتهای آسیا 2015 در استرالیا ارایه می شود.

اعلام کشور میزبان جام ملتهای آسیا 2019 از جمله موضوعات در دستور کار این نشست است.

کمیته اجرایی همچنین قرار است، گزارش کمیته های رقابت ها، مالی، انتخابات و حقوقی و نیز گزارشی از کمیته برگزارکننده جام ملتهای آسیا 2015 را مورد بحث و بررسی قرار دهد.

شیخ سلمان رییس ای اف سی با استقبال از اعضای کمیته اجرایی، موضوعات مختلف در مورد پیشرفت فوتبال آسیا را مورد بحث و بررسی قرار داد. وی بر لزوم اتحاد برای تحقق اهداف کنفدراسیون تاکید کرد.

اعضای کمیته اجرایی ای اف سی در آستانه دوران جدید ریاست شیخ سلمان بر کرسی ای اف سی به وی تبریک گفتند.

علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ایران امیدوار است که با توجه به جایگاه فوتبال در کشور ما و رده بالا تیم ملی در جدول فیفا و همچنین حضور انبوه هواداران مشتاق و پرشور، این میزبانی به ایران اعطا شود.

ایران آماده است جام را در شش ورزشگاه در پنج شهر تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و کرمان برگزار کند.

در همین حال یوسف السرکال رییس فدراسیون فوتبال امارات متحده عربی نسبت به اعطای میزبانی جام ملتهای آسیا به این کشور ابراز اطمینان کرد.

وی گفت: عوامل زیادی به نفع ماست. ما اطمینان زیادی داریم که میزبانی به ما داده می شود.

امارات اعلام کرده است که جام را در شش ورزشگاه در سه شهر این کشور برگزار می کند.

 

2051

ایرنا

نظرات ۴

 • مجید

  همون موقعی که کشورهای عربی مثل عربستان از میزبانی انصراف دادند معلوم بود بخاطره امارات کنار رفته اندو خیلی هم مطمئنند از این قضیه.واین حرفها و مصاحبه های کفاشیان هم فقط برای دلخوشی و تبلیغ خودشه

 • milad trance

  مطمئنم میزبانی به ایران نمیدن چون همه عربها علیه ایران هستن

 • kamyab

  shak nakon emarate

 • hossin

  ولی من دلم روشنه که میدن به ایران حالا ببینین

برچسب ها