پوری‌حسینی: متقاضی خرید استقلال بی‌دقتی کرد

پوریحسینی-متقاضی-خرید-استقلال-بیدقتی-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: فردی که متقاضی خرید استقلال بود بی‌دقتی کرد و فکر می‌کرد که نیازی به واریز پول نیست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی اشرف پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره باز شدن پاکت‌های پیشنهادی برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: با وجود این که 2 نفر به موقع مبالغ واریزی را نداده بودند ما اصرار کردیم که این پاکت‌ها باز شود هر چند که خودشان گفتند اقدام به واریز نکرده‌اند.

وی ادامه داد: یک نفر خریدار استقلال بود که قسمتی از مبلغ را واریز نکرده بود و به همین دلیل در این مزایده شکرت داده نشد اما راهکار این است که چون استقلال خریداری در این مزایده نداشته مزایده را برای استقلال تکرار کنیم یا این که هر راهکار دیگری را که هیات واگذاری پیش روی ما قرار می‌دهد انجام دهیم. برای استقلال  مزایده یا تکرار می شود یا روش‌های دیگر را در پیش می‌گیریم.

پوری‌حسینی درباره وضعیت متقاضیان باشگاه پرسپولیس هم خاطر نشان کرد: برای پرسپولیس 3 پیشنهاد مطرح بود که یکی از پیشنهاد دهندگان برای آمدن به تهران دچار مشکل شد و حادثه‌ای برایش پیش آمد اما این فرد حتی مدارک فیش واریزی هم به همراه داشت اما پاکت او باز نشد و 2 پاکت دیگر هم برای پرسپولیس باز شد که یکی 298 میلیارد تومان و دیگری 296 میلیارد و 666 میلیون تومان بود البته در این باره اصرار دارند که ما نگوییم اما یکی از این دو پیشنهاد در ساعت مقرر به دست ما نرسیده بود و احتمال دارد که این پیشنهاد پیگیری نشود هرچند که اسم آن را نمی‌گوییم.

وی افزود: وضعیت پرسپولیس در هیات واگذاری بررسی خواهد شد چرا که سپرده واریزی با اما و اگر مواجه است و باید دید این فیش واریزی مورد قبول هست یا نه و نهایتا تا روز سه‌شنبه این مساله به طول خواهد انجامید هر چند که ما تاکید داریم هر 3 وزیر عضو هیات واگذاری در روز یکشنبه در این جلسه شرکت کنند و اگر این اتفاق نیفتاد نهایتاً در روز دوشنبه مورد بررسی قرار بگیرد. درباره استقلال هم باید بگویم تکرار یا عدم تکرار وضعیت فروش باشگاه استقلال هم مشخص خواهد شد و اگر هیات واگذاری اجازه دهد در یک فاصله کوتاه 10 روزه مزایده این باشگاه را تکرار می‌کنیم و این مساله تا نهایتا سه‌شنبه مشخص می‌شود.

پوری‌حسینی درباره  این که چرا پاکت استقلالی‌ها خالی بود افزود: فرد خریدار فکر می‌کرد باید نقدی پول بدهد و نیازی به واریز پول نیست و بی‌دقتی کرده بود اما امیدوارم برای مزایده بعدی این فرد و سایرین وارد این رقابت شوند.

پوری‌حسینی در ادامه اظهار داشت: مشکل این است که سپرده‌ای که برای خریدار پرسپولیس باید واریز می‌شد و تا به الان واریز نشده و اگر اثبات کنند که در موعد مقرر این کار را انجام داده‌اند به طور حتم برای این فرد نیز احقاق حق خواهد شد.

وی ادامه داد: ما آگهی زده بودیم و اجباری برای حضور در مزایده وجود نداشت اگر فردی به موقع پول خود را واریز کرده باشد حق آنهاست اما اگر معظمی‌نیا ثابت کند که پول خود را در موعد مقرر پرداخت کرده حق آنها را اعاده خواهیم کرد و به این موضوع رسیدگی می‌کنیم.

مدیر عامل سازمان خصوصی‌سازی یادآور شد: اگر کسی همه کارهای خود را درست انجام داده باشد اما فاقد اهلیت لازم باشد به طور حتم صلاحیت او قبول نخواهد شد.

وی تأکید کرد: در بین پاکت‌ها نه پیشنهادی از خودروسازان بود و نه مالک ملوان و نه از شرکت رفاه.

پوری‌حسینی گفت: اگر نام خریدار پرسپولیس اعلام شود دیگر دست کسی به جایی بند نخواهد بود اما اگر هیچ کدام برنده نشوند به طور حتم فرصت رسیدگی برای فردی که اعتراض کرده وجود خواهد داشت اما منتظر اعلام برنده باشید.

وی در پایان گفت: معظمی‌نیا باید تا دیروز اقدام به واریز وجه می‌کرد و اگر تا ساعت 2 امروز این پول را به ما می‌دادند مشکلی وجود نداشت اما باید ثابت کنند که این اتفاق افتاده است.

 

2051

فارس

نظرات ۵

 • سید علی اصغر

  فکرکنم هدایتی برنده بشه چون معظمی نیا که پول واریز نکرده شرکت بهنام پیشرو هم دیرمدارک را تحویل داده اما جالبیش اینجاست که شش تق لال خریدارنداره

 • فرهاد

  خریدار استقلال خیلی گیج تشریف داشت!!

 • 4 ابدیست تا بینهایت تاریخ . . .

  جونم این شرکت استقلالی که به خاطر عدد 444444 مزایده از عمد انداخت 44444 شنبه هفته دیگه اونهم برای بار 44444444444444
  444444444 ابدیست تا بینهایت تاریخ 4444444444444

 • حامد

  وضعیت پرسپولیس در هیات واگذاری بررسی خواهد شد چرا که سپرده واریزی با اما و اگر مواجه است و باید دید این فیش واریزی مورد قبول هست یا نه ?!!!!!!!!!!! اینقدر ادعانکنید پرس پول لیس ها.

 • mehdi. takstar

  ۴ابدییییییرت. این جدیت توی کامنت گذاشتنو واسه خرید تیمت خرج میکردی میتونستی با ۵۰هزارتومن اس دق لالو بخری٬فکرشو کن ؛-)

برچسب ها