هیرو: همه بازیها تا پایان فصل مهم هستند

هیرو-همه-بازیها-تا-پایان-فصل-مهم-هستند

وبسایت رسمی برنامه نود -  فرناندو هیرو ، دستیار آنچلوتی در رئال در یک مراسم تبلیغاتی در مورد شرایط این تیم صحبت هایی انجام داد.

به گزارش وبسایت نود، کاپیتان سابق رئال گفت :" می دانیم که بارسا دو امتیاز فاصله دارد و شرایط بسته به نتایج خودمان دارد اما بر اساس تجربه و تاریخ می دانیم که تا آخرین لحظه تلاش خواهیم کرد. وظیفه ما بردن در همه بازیها از حالا تا پایان فصل است. در این باشگاه باید تا آخرین لحظه جنگید. اکنون نمی خواهیم به بازی اتلتیکو – بارسلونا فکر کنیم ، فقط به سویا فکر می کنیم.  بازی پیزخوان یک بازی کلیدی است. هفته های زیادی جنگیدیم و این بازی شاید مهمترین باشد اما همه بازیهای ما تا پایان فصل بازیهای مهمی هستند. باید بازی به بازی  حرکت کنیم."

هیرو در مورد ابراز خشم رونالدو از گل آربلوا صحبت کرد و گفت :" از نظر من منطقی است. همه مهاجمان به گل نیاز دارند. او بهترین بازیکن دنیا و برنده توپ طلاست. باید توجه داشت که او همچنین یکی از بهترین های لالیگا از نظر پاس گل است و این تعصبش را نشان می دهد."

وی در مورد شایعه محرومیت رئال از نقل و انتقال بازیکن توضیح داد :" با توجه به بیانیه باشگاه حرف خاصی برای گفتن نیست. " و در مورد احتمال فعالیتش به عنوان سرمربی هم گفت :" خوش شانس هستم که دستیار آنچلوتی هستم و تا پایان فصل به تجربه اندوزی ادامه می دهم. فعلا به سرمربی شدن فکر نمی کنم."

1140

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها