محمدزاده: لازم باشد تماس‌های تلفنی پیش از دربی تبریز را بررسی می‌کنیم

محمدزاده-لازم-باشد-تماسهای-تلفنی-پیش-از-دربی-تبریز-را-بررسی-میکنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: دربی تبریز در جریان بازی تخلفی نداشت اما اگر لازم باشد کار قضایی و حقوقی در این زمینه خواهیم کرد و تماس‌های تلفنی آنهایی که مورد ظن هستند را بررسی می‌کنیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، اکبر محمدزاده ، در خصوص شائبه تبانی در دربی تبریز و کنار کشیدن مشکوک سه بازیکن تراکتورسازی از حضور در میدان پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز به دلیل مصدومیت گفت: کمیته اخلاق برای هر بازی هفته بیست و هشتم یک یا دو ناظر ویژه گذاشته بود. خودم برای نظارت بازی صبا و استقلال به قم رفته بودم که خوشبختانه آن بازی مشکل خاصی نداشت. دربی تبریز هم از این قاعده مستثنی نبود و دو ناظر ویژه برای این بازی گذاشتیم که خوشبختانه گزارش‌های آنها نشان می‌داد که در دربی تبریز تخلفی صورت نگرفته است.

وی در خصوص اظهار نظر اولیویرا در نشست خبری پس از بازی تیم‌های گسترش فولاد تبریز و تراکتورسازی که گفته بود نمی‌دانم به چه دلیل سه بازیکن تیمم از جمله حبیب گردانی در آستانه بازی با گسترش فولاد تبریز نمی‌توانند بازی کنند، تصریح کرد: من تهران نیستم و فردا به تهران بر می‌گردم و پیگیر موضوع خواهم بود. مطمئن باشید اگر لازم باشد کار قضایی و حقوقی در این زمینه خواهیم کرد و حتی تماس‌های تلفنی‌ که مورد ظن هستند را نیز بررسی می‌کنیم. شک نکنید که کمیته اخلاق برای برخورد با تخلفات و ناپاکی‌ها از هیچگونه تلاشی دریغ نخواهد کرد.

رئیس کمیته اخلاق در مورد ناپاکی‌ها و تخلفات فوتبال در لیگ آزادگان خاطرنشان کرد: این مسائل که در لیگ آزادگان مطرح می‌شود بدون سند و مدرک بوده فقط در حد حرف‌هایی است که تیم‌های ضعیف‌تر یا آنهایی که نتیجه نگرفته‌اند مطرح می‌کنند وگرنه ما در این خصوص گزارش خاصی نداشتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به بی اخلاقی‌های پیام صادقیان آیا کمیته اخلاق پرونده‌ای برای این بازیکن تشکیل داده گفت: نه تنها در مورد صادقیان بلکه در مورد سایر بازیکنان تیم‌های لیگ برتری، پرونده‌ای را در دستور کار خود قرار نداده‌ایم.

1140

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها