بوفون: ما گروهی هستیم با ذهنیتی قوی برای فتح قله‌ها

بوفون-ما-گروهی-هستیم-با-ذهنیتی-قوی-برای-فتح-قلهها

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان ۳۸ ساله یوونتوس گفت: ما گروهی هستیم که طرز تفکر و ذهنیت قو‌ی‌ای در ارتباط با فتح قله‌ها دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، تیم یوونتوس دیشب درپی پیروزی یک به صفر برابر سمپدوریا، قهرمانی زودهنگام خود در مسابقات سری‌آ را ثبت کرد. این سی و سومین قهرمانی یوونتوس در این مسابقات بود.

بوفون کاپیتان تیم قهرمان درپی این نتیجه اظهار داشت: ما گروهی هستیم که طرز تفکر و ذهنیت قو‌ی‌ای در ارتباط با فتح قله‌ها دارد. روح رضایت و خوشبختی در همه ما جاری است و همیشه همین‌گونه خواهد بود.

او که از 1380 تا کنون که با این تیم است، توانسته هشت اسکودتو را حاصل کند تصریح کرد: ما همیشه دست‌آورد‌های بیشتری خواهیم داشت. من این را می‌گویم زیرا مطمئن هستم از روحیه هم‌گرایی و اتحادی که میان‌مان در جریان است.

این دروازه‌بان 38 ساله تاکید کرد: این اسکودتو از آن‌هایی که در سال‌های پیش دریافت‌ می‌کردیم بهتر و ارزشمند‌تر است. ما از پیروزی‌های مجدد و مکرر خسته نمی‌شویم. هر چه بزرگ‌تر و پر‌سن‌تر می‌شوم، از به دست‌ آوردن جام‌، لذت بیشتری می‌برم.

گفتنی است که بوفون به عنوان بهترین دروازه بان جهان در 03-2002 انتخاب شد. فیفا وی را در سال 2010 بهترین دروازه بان 24 سال گذشته جهان معرفی کرد.

او با ایتالیا در پنج دوره جام جهانی، جام جهانی فوتبال 1998 و جام جهانی فوتبال 2002 و جام جهانی فوتبال 2006، جام جهانی فوتبال 2010 و جام جهانی فوتبال 2014 حاضر بوده و در سال 2006 با ایتالیا قهرمان جهان شد.

1140

فارس

نظرات ۱

  • Juventus

    بوفون کبیر بهترین دروازبان جهانه

برچسب ها