رضایی: هیچ صحبتی با دایی نداشتم

رضایی-هیچ-صحبتی-با-دایی-نداشتم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل سایپا گفت: هیچ صحبتی با علی دایی برای حضور در سایپا نداشته‌ایم.

به گزارش وبسایت نود ، بیت‌الله رضایی مدیرعامل سایپا گفت: اگر در مراسم ابتدای بازی چند بار با برانکو روبوسی کردم به خاطر این بود که عکاسان اصرار داشتم که دوباره با او روبوسی کنم تا این صحنه را ثبت کنند.

وی در مورد کم حاشیه بودن تیم جوان سایپا گفت: در ابتدا از تلاش و زحمات آقای جلالی تشکر می‌کنم و این کوشش‌ها بر کسی پوشیده نیست. تشکر می‌کنم در نیم فصل دوم 8 بازی در خدمت باشگاه بوده‌ام و با بودجه کمی که در اختیار داشتیم سعی کردیم تیم را تقویت کنیم و در بدو ورود من بازیکنانی چون کاوه رضایی و قبل‌تر از آن شهباززاده را از دست دادیم؛ اما با این اوصاف سعی کردیم در حد بضاعت‌مان نتایج مطلوبی را کسب کنیم.

مدیرعامل نماینده استان البرز در لیگ برتر افزود: من در تمام بازی‌ها سعی می‌کنم در بین دو نیمه برای عرض خسته نباشید خدمت بازیکنان و کادر فنی به رختکن بروم اما دخالتی در امور کادر فنی هرگز نکرده‌ام و نخواهم کرد. امیدوارم در دو بازی پایانی که در قهرمانی لیگ برتر تأثیرگذار است نمایش خوبی داشته باشیم.

وی در مورد استعفای جلالی تأکید کرد: قطعاً استعفای جلالی را با حضور اعضای کمیته فنی و هیأت مدیره بررسی خواهیم کرد اما در دو بازی آینده ایشان سرمربی تیم است.

بیت‌الله رضایی در پایان تأکید کرد: هیچ‌گونه صحبت و دیداری با علی دایی برای مربیگری فصل آینده سایپا نداشتیم و اینکه گفته می‌شود من با وزیر فرهنگ و ارشاد نسبتی دارم این صحبت‌ها کذب است و صحت ندارد.

 

کد/2020

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها