حاشیه دیدار پرسپولیس- بنیادکار / حضور علی کریمی در آزادی

حاشیه-دیدار-پرسپولیس-بنیادکار-حضور-علی-کریمی-در-آزادی

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس برای تماشای این دیدار مقابل بنیادکار در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و بنیادکار در چارچوب هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20 و 35 دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز شد که تا پایان دقیقه 20 دو تیم با تساوی بدون گل به کار خود ادامه می‌دهند.

* صدهزار هوادار در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و هنوز هم تعدادی از هواداران در حال ورود به ورزشگاه هستند.

* افشین پیروانی، محمدرضا ساکت، مهدی تاج، علی کریمی و مارکار آقاحانیان از جمله افرادی هستند که در ورزشگاه حضور دارند.

* هنگامی که داوران در حال گرم کردن بودند با لباس آبی مشغول این کار بودند که این موضوع با واکنش هواداران روبرو شد و شعارهایی علیه داوران سر دادند. همچنین توپ‌چمع‌کن‌ها که طبق قانون AFC باید لباس آبی بپوشند با واکنش هواداران روبرو شدند.

* پرچم بزرگ پرسپولیس در ورزشگاه باز شد. همچنین هواداران پرچم‌های ایران را نیز با خود به ورزشگاه آوردند که یکی از پرچم‌ها حدود 50 متر است و در ورزشگاه باز شده است.

* بازیکنان پرسپولیس به سبک ورزشگاه‌های بوندس لیگا معرفی شدند. به گونه‌ای که بلندگوی ورزشگاه اسم آنها رامی‌خواند و هواداران فامیلی بازیکن را می‌گفتند.

* تمامی عکاسان پشت دروازه بنیادکار نشسته‌اند.

* هواداران پرسپولیس در جریان بازی چندین بار موج مکزیکی در ورزشگاه به وجود آوردند.

* گلر بنیادکار که در فرودگاه لباسش را گم کرده بود صبح امروز توانست با مراجعه به انبار فرودگاه آن را پیدا کند و با لباس اصلی در بازی حاضر شد.

* یکی از تلویزیون‌های حاضر در ورزشگاه آزادی بازی نفت با العین را نشان می‌دهد که خبرنگاران و هواداران آن بازی را دنبال می‌کنند.

* هواداران لیزر روی صورت دروازه‌بان بنیادکار انداختند.

 

کد/2020

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها