پتر چک با بشیکتاش وارد مذاکره شد

پتر-چک-با-بشیکتاش-وارد-مذاکره-شد

وبسایت رسمی برنامه نود -  احتمال جدا شدن سنگربان چک‌تبار تیم فوتبال چلسی از آبی‌پوشان لندن با آغاز مذاکرات او با تیم فوتبال بشیکتاش قوت گرفت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، مدیربرنامه‌های پتر چک اعلام کرد که با مسئولان باشگاه بیشکتاش ترکیه در خصوص انتقال احتمالی سنگربان چک‌تبار آبی‌پوشان لندن به استانبول مذاکرده کرده است.

چک از تابستان سال گذشته که چلسی تیبا کورتوا را پس از قرارداد سه ساله قرضی‌اش از اتلتیکومادرید پس گرفت به مهره‌ای نیمکت‌نشین تبدیل شده و به همین دلیل قصد ترک استمفوردبریج را دارد. او در ماه مارس سال جاری گفت: نمی‌دانم برنامه باشگاه چیست. حضور من و تیبا به سود چلسی بوده است اما این وضعیت فقط می‌تواند برای یک فصل عملی باشد و من نمی‌خواهم که این داستان یک فصل دیگر هم ادامه داشته باشد.

تا پیش از این گفته می‌شد که چک به احتمال فراوان در پایان فصل به همشهری قرمزپوش تیمش، آرسنال ملحق خواهد شد اما با توجه به مخالفت مورینیو با این جا به جایی، بعید به نظر می‌رسد که چک بتواند به توپچی‌ها ملحق شود. حالا اما از احتمال انتقال او به سوپرلیگ ترکیه خبر به گوش می‌رسد.

ویکتور کولار، مدیر برنامه‌های چک در این خصوص گفت: ما مدتی است که با بشیکتاش در حال مذاکره‌ایم. ترکیه یکی از گزینه‌هایی است که چک در نظر دارد اما او تصمیم نهایی‌اش را در پایان لیگ اعلام خواهد کرد.

1140

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها