ترفند جدید حسین هدایتی برای خرید پرسپولیس/دیگر فرزندانش هم عضو هیات مدیره نیستند!

ترفند-جدید-حسین-هدایتی-برای-خرید-پرسپولیسدیگر-فرزندانش-هم-عضو-هیات-مدیره-نیستند

وبسایت رسمی برنامه نود - شرکت استیل آذین ایرانیان در تاریخ 15 اردیبهشت اصلاحاتی جدید در موسسین خود انجام داد که بتواند برای مزایده چهارم برنده باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، حسین هدایتی از تغییرات در هیات مدیره استیل آذین برای خرید پرسپولیس خبر داد. او در آخرین پست اینستاگرامش ، درباره این گفت که به دیوان عدالت اداری شکایت کرده و خود را پیروز مزایده پرسپولیس می داند. او همچنین با تاکید بر اینکه بدهی نداشته ، از این گفت که برای مزایده چهارم تغییراتی در هیات مدیره شرکت سهامی عام استیل آذین ایرانیان اتفاق افتاده که دیگر هیچ مشکلی وجود نداشته باشد.
او که مدام تاکید دارد ریالی بدهی معوق بانکی ندارد ، بار قبل به این دلیل در مزایده رد اهلیت شد که دختر و پسر زیر 23 سالش که عضو هیات مدیره بودند را مامور خرید تیم کرده بود و استدلال بانک مرکزی و شورای واگذاری این بود :«به رغم نبودن هدایتی در میان اعضای هیات مدیره شرکت ، دارایی های این شرکت متعلق به هدایتی است و او بدهی معوق بانکی دارد.» این نکته را مازیار ناظمی اولین بار در اینستاگرامش نوشت و رئیس خصوصی سازی هم تاکید کرد بر اساس آمار بانک مرکزی که توسط سیف رئیس بانک مرکزی ارائه شده ، اهلیت هدایتی رد شده است. آنها شرط شان برای شرکت هدایتی در مزایده را تسویه حساب معوقاتش با بانکها اعلام کردند اما او که اعتقاد ندارد حتی ریالی بدهی معوق داشته باشد در جدیدترین اصلاحیه هیات رئیسه شرکتش ، افرادی جدید را مسئول در استیل آذین ایرانیان کرده است. اعضایی که اصرار دارد دیگر حتی ریالی بدهی بانکی ندارند.

 

 

بر اساس آخرین تغییرات در هیات مدیره شرکت استیل آذین ایرانیان که سهامی خاص است. در روزهای 13 و بلافاصله 15 اردیبهشت ماه در آگهی هایی که در روزنامه رسمی کشور هم منتشر شده است ، دیگر نامی از فرزندان هدایتی در میان اعضای اصلی شرکت نیست و تعدادی دیگر از دوستان یا نزدیکان او مسئولیت مدیریت این شرکت با قابلیت ورود به بورس را بر عهده گرفته اند. شرکت سرمایه گذاری استیل آذین ایرانیان (سهامی عام)را هدایتی از سال ها قبل که وارد ورزش شد راه اندازی کرده. او که مدتی خودش رئیس هیات مدیره این شرکت بود در ادامه از چهره های سرشناس زیادی در هیات مدیره آن استفاده کرده است. در آخرین تغییرات اما خودش اعتقاد دارد به فرمولی رسیده که دیگر بهانه ای نیست و نمی توانند باشگاه پرسپولیس را به این شرکت ندهند. البته او در شرایطی امیدوار است که مجلسی ها می خواهند روز یکشنبه ، مزایده چهارم را به کلی ملغی کنند!

 

2051

خبرآنلاین

نظرات ۹

 • رضا

  آخي گناه داره تيم رو بهش بدين ديگه، تا وام بانكي هست غصه نخوريد، چكهاش پاس ميشه
  خيلي جالبه كه با پول وام دريافتي به تيم ملي پاداش ميده ، بليت رايگان توزيع مي كنه، بعد همه فكر مي كنن از جيب خودش داده، ملت ساده لوح

 • جلیل

  این آقا مردم رو چی حساب کرده
  مسولین که سرشون رو کردن تو برف اونا ....

 • پیتبول

  ششتقلالیها هیس! برین دنبال یه خریدار واسه تیم تون بگردید

 • جابر

  داره . .اگه نداشت ریسک نمیکرد به 6تایی ها هم هیچ ربطی نداره . .نه اینکه خودشودن مفتی گرونن.

 • ریاحی

  لطفاً بعد از خصوصی سازی این دو باشگاه، همانند باشگاه های اروپایی رفتار حرفه ای داشته باشید و راه به راه این تیمها را خرید و فروش نکنید و کار را به انحلال آنها نکشانید. از ما گفتن ...

 • payam payam

  بده ما نمک نشناس باشیم.بر فرض که کسی با وام پاداش بده یا هرکاری.بالاخره وامها بازپرداخت نداره!؟شما آقای رضا خودت حاضری یه میلیون وام بگیری بدی به پرسپولیس یا هواداراش؟!
  حرف زدن خیلی راحته
  دوست داریم هدایتی

 • Aria

  استقلالیا بخصوص رضا به حسودیاشون ادامه بدن...... خریدار ندارین می سوزین
  .
  حاج حسین تکه تک

 • behzad

  بین این خریدارا فقط حسین هدایتی یه پرسپولیسیه واقعیه من مطمئنم روزای خوب فقط با هدایتی ممکنه

 • آرش

  معذرت میخوام کدوم کارخونه یا شرکت بزرگی رو میشناسین که بدهی بانکی نداشته باشه مهم اینه بدهی معوقه نداره......... درضمن پول وام چه ربطی به کمک داره........یعضیام عوض اینکه به دیگران بگن ساده لوح لطفا یه ذره اطلاعات پیدا کنن بعد بیان این حرف و بزن.............

برچسب ها