پاسپورت کاپیتان پرسپولیس در دست اداره مالیات است!

پاسپورت-کاپیتان-پرسپولیس-در-دست-اداره-مالیات-است

وبسایت رسمی برنامه نود - پاسپورت کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مشکل مالیاتی در اداره مالیات است و هنوز برای رفع مشکل محمد نوری کاری صورت نگرفته است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، در حالی که هفته آینده تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری دیدار برگشت خود مقابل الهلال باید راهی کشور عربستان شود اما مشکل مالیاتی برخی بازیکنان این تیم هنوز گریبان سرخ‌پوشان را گرفته و این احتمال وجود دارد که به دلیل همه مشکلات مالیاتی تعدادی از بازیکنان پرسپولیس با مشکل ممنوع‌الخروجی مواجه شوند و نتوانند تیم‌شان را در این بازی حساس همراهی کنند.

محمد نوری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که تاثیرگذارترین بازیکن این روزهای سرخ‌پوشان هم به شمار می‌رود یکی از این بازیکنانی است که با مشکل مالیاتی روبرو شده به طوری که پاسپورت کاپیتان پرسپولیس هنوز در اداره مالیات حضور دارد و مشخص نیست اگر مشکل مالیاتی این بازیکن برطرف نشود نوری بتواند تیمش را در سفر به عربستان و برای بازی حساس مقابل الهلال همراهی کند.

در این باره البته قول‌هایی از سوی برخی مسئولان باشگاه به کاپیتان پرسپولیس داده شده اما هنوز این قول‌ها رنگ و بوی عملی به خود نگرفته و وضعیت نوری و چند بازیکن دیگر که مشکل مالیاتی دارند هنوز برطرف نشده است و باید دید مسئولان باشگاه پرسپولیس در چند روز باقیمانده چطور قادر خواهند بود به این موضوع رسیدگی کنند.

 

2051

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها