راهنمای استفاده از اپلیکیشن اندروید نود

مژده به شما هموطنان عزیز نسخه جدید اپلیکیشن نود جهت استفاده عزیزان داخل و خارج از کشور از طریق گوگل پلی(Play Store) قابل دسترسی است.

 

این برنامه روی گوشی های اندرویدی 4.0به بالا قابل اجرا بوده و کار می کند. برای شرکت در نظرسنجی نود،  ابتدا باید گوشی شما  به اینترنت متصل باشد ( شبکه دیتا یا بی سیم WiFi/data)

برای ثبت نام می بایست نام و نام خانوادگی، شماره تلفن موبایل (cellphone)،آدرس ایمیل و مشخصات خودرا وارد نمایید.

لازم به ذکر است که وارد کردن ایمیل برای هموطنان داخل کشور اجباری نبوده و تنها نیاز است که شماره تلفن همراه به طور کامل وارد شود. عزیزان خارج از کشور می بایست علاوه بر شماره همراه، آدرس ایمیل خود را به صورت کامل وارد نمایند. (شماره همراه خارج از کشور به طور کامل با کد دو رقمی کشور و منطقه مانند 1411234569وارد شود.)

توجه شود که هموطنان داخل کشور در صورتی که بخواهند تنها از طریق ایمیل ثبت نام نمایند، با پیام اخطار مواجه خواهند شد.(تصویر زیر)

بنابراین این عزیزان می بایست با شماره همراه ایران خود و با فرمت ****09 در برنامه ثبت نام نمایند.

عزیزان توجه نمایند که تمامی فیلد های اپلیکیشن، به طور کامل در حین ثبت نام تکمیل شود، در غیر این صورت پیامهای اخطار دریافت کرده و نمی توانند در برنامه ثبت نام نمایند.(مانند تصاویر زیر)

        

در صورتی که اطلاعات مورد درخواست به صورت کامل وارد شود، با انتخاب دکمه "دریافت کد" وارد مرحله بعدی ثبت نام خواهید شد.

    
 

در این مرحله کُد فعالسازی به شماره همراه شما(برای هموطنان داخل کشور) و یا آدرس ایمیل شما (ویژه هموطنان خارج از کشور) ارسال خواهد شد.
در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام می بایست دکمه "دریافت مجدد کد" را انتخاب کرده و عملیات وارد کردن اطلاعات ثبت نام را مجدد، انجام دهید.

پس از دریافت کُد فعالسازی از طریق پیامک(برای هموطنان داخل کشور) یا ایمیل(ویژه هموطنان خارج از کشور)،کُد را وارد اپلیکیشن نمایید.

     

پس از انتخاب دکمه فعالسازی وارد برنامه نود خواهید شد.

این صفحه خانه، برنامه شما است و در آن می توانید اطلاعاتی نظیر رتبه فعلی شما در برنامه نود، تعداد دفعاتی که در برنامه نود شرکت کرده اید و سوال نظر سنجی برنامه را مشاهده نمایید.در انتهای صفحه لینک آخرین اخبارسایت نود قابل دسترسی است.

از طریق لینک منوی کنار صفحه (مطابق شکل زیر) می توانید به عناوین منوی برنامه دسترسی داشته باشید.

   

 

منوهای برنامه شامل پروفایل کاربری، پیام ها، نظر سنجی و نتایج برنامه گذشته می شود.
در تصویر بالا شمارنده ای در کنار منوی پیام هادیده می شودکه نشان دهنده این است که شما یک پیام جدید از نود دریافت کرده اید. با کلیک به روی این منو، وارد صفحه پیام ها خواهید شد.
این، پیام خوشآمدگویی ما به شما است. این صفحه در واقع صندوق پیامهای اپلیکیشن نود بوده و از این به بعد می توانید پیامهای ارسالی ما را در اینجا مشاهده نمایید.

  

برای شرکت در نظر سنجی می توانید به منوی نظر سنجی بروید.
به خاطر داشته باشید که این منو، تنها در زمانهایی که برنامه نود در حال پخش بوده و یا سوال نظر سنجی آن مطرح شده، فعال خواهد شد و شما می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

با انتخاب گزینه مورد نظر خود و زدن دکمه ثبت نظر، پیامی برای شما ارسال می شود که نشان دهنده انتخاب شما است و می توانید برای خواندن آن به صندوق پیامها مراجعه نمایید.

توجه شود که متناسب با نوع نظر سنجی امکان شرکت نمودن در آن متفاوت خواهد بود. در صورتی که به صورت پیش بینی برگزار گردد، امکان شرکت مجدد به دفعات وجود خواهد داشت و در صورتی که به صورت نظر سنجی ارائه شود، به محض انتخاب دکمه ثبت نظر، دیگر نخواهید توانست در نظرسنجی به صورت مجدد شرکت نموده و یا نظر خود را تغییر دهید. از این رو پیش از انتخاب دکمه ثبت نظر، با انتخاب دکمه انصراف، می توانید گزینه مورد نظر خود را در نظر سنجی تغییر دهید.
برای ورود به صفحه نظر سنجی از لینک درون صفحه اول برنامه  نیز می توانید استفاده نمایید.(تصویر زیر)

در صورتی که نظر سنجی/پیشی بینی فعال نباشد در صفحه اول شمارنده، زمان باقیمانده تا شروع مسابقه نظر سنجی/پیشی بینی را نمایش خواهد داد.(تصویر زیر)

به محض آغاز مسابقه نظر سنجی/پیش بینی صفحه به صورت خودکار به روز (refresh) شده ونظر سنجی فعال خواهد شد.

در صورت تمایل به اطلاع از نتیجه نظر سنجی های هفته گذشته، منوی نتایج برنامه گذشته را انتخاب نمایید. در این صفحه آمار و نتایج مسابقه نظرسنجی / پیش بینی هفته گذشته، قابل مشاهده است

 

اگر می خواهید بدانید با چه شماره تلفن همراه یا کدامین آدرس ایمیل در این اپلیکیشن ثبت نام کرده اید، به منوی پروفایل کاربری بروید. در پروفایل کاربری اطلاعات شخصی مربوط به شما نظیرنام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل، تعداد پیام های جدید دریافتی و تعداد دفعات شرکت شما در برنامه نود وجود دارد.

عزیزان توجه داشته باشند که امکان شرکت در برنامه نظر سنجی/پیش بینی برنامه نود تنها از طریق یکی از روشهای ارسال پیامک یا اپلیکیشن برنامه نود امکان پذیر خواهد بود و در صورتی که از هر دو طریق در مسابقه شرکت نمایند با نمونه پیام های زیر روبرو خواهند شد.

به یاد داشته باشید که ما از طریق صندوق پیامها با شما در ارتباط بوده و در تماس هستیم وسپاس فراوان از همراهی شما عزیزان.