رد پیشنهاد 2 میلیارد پوندی یک هوادار منچستریونایتد برای خرید چلسی توسط آبراموویچ!

رد پیشنهاد 2 میلیارد پوندی یک هوادار منچستریونایتد برای خرید چلسی توسط آبراموویچ!

13788
15:35
20 خرداد 1397
رسانه های انگلیسی از رد پیشنهاد جیم رتکلیف، میلیاردر بریتانیایی توسط رومن آبراموویچ، مالک متمل باشگاه چلسی خبر می دهند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رسانه های انگلیسی از رد پیشنهاد جیم رتکلیف، میلیاردر بریتانیایی توسط رومن آبراموویچ، مالک متمل باشگاه چلسی خبر می دهند.

به گزارش وبسایت نود، جیم رتکلیف، میلیاردر بریتانیایی و ثروتمندترین فرد بریتانیا برای در اختیار گرفتن کنترل کامل بر چلسی و خرید این باشگاه، پیشنهادی 2 میلیارد پوندی به رومن آبراموویچ، میلیاردر روسی مالک باشگاه لندنی ارائه کرده است که با پاسخ منفی میلیاردر روس مواجه شده است.

ایندیپندنت انگلیس گزارش می دهد که رتکلیف که او را به عنوان یک هوادار منچستریونایتد می شناسند، علاقه‌مند به ورود به عرصه فوتبال و سرمایه گزاری در این رشته ورزشی است و می خواهد با تملک باشگاهی بزرگ، خود را در این زمینه هم مورد آزمایش قرار دهد.

باشگاه چلسی لندن در ماه های اخیر اصلا شرایط مساعدی نداشته است، بدین ترتیب که وضعیت مربی و بسیاری از بازیکنان این تیم برای فصل آینده مشخص نیست و به گفته رسانه های انگلیس، رومن آبراموویچ هم چندان تمایلی به ادامه حضور در انگلستان ندارد و حتی از تمدید ویزای اقامتی خود سر باز زده است.

رومن آبراموویچ در سال 2005 باشگاه چلسی را خریداری کرد و با سرمایه گذاری هنگفت در این باشگاه، توانست آبی های لندن را به افتخارات زیادی برساند.

1721

نظرات کاربران
ایرانی
دومیلیارد!!! ؟ راس میگن پول پول میاره! چرا میلان واینترو بااون همه سابقه کمترفروختن؟؟!
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸:۳۹
پاسخ
9
68
محمد فارسی
ربطی به سابقه نداره بحث ارزش مالی باشگاه هاست که هرسال محاسبه میشه مثلا ارزش منچستر یونایتد و رئال چیزی حدود چهار میلیارده ارزش چلسی هم حدود یک میلیارد و هفتصده برا همین قیمت خریدشم میره بالاتر ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴:۰۳
4
51
matin.pb
خخخخ اره
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۹:۰۸
پاسخ
4
33
چلسی قلب من
ابرامویچ نرو . چلسی ب تو مدیونه امیدوارم بمونی و خریدهای جدیدی داشته باشی. ب عنوان ی هوادار متعصب چلسی میگم کونته از همه ی این گزینه های ساری انریکه بلان کونته بهتره
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۴:۵۶
پاسخ
6
73
سیاوش
کونته، تو دو سال دو تو جام اورده. اگه اف ای کاپ رو جام خیلی با ارزشی ندونیم هم، اوردن دو جام تو دو سال کاریه که خیلی از مربیا نمی تونن انجامش بدن. در هر صورت، مربی که تیم دهم جدولی رو تحویل می گیره و قهرمان تحویل میده، شایستگی اینو داره که باهاش قرارداد ده ساله ببندن. کاش آبرا و بقیه این موضوعو می فهمیدن.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۹:۱۲
2
12
کیوان کاکا
اونوقت من نمیتونم ی پی اس بخرم
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۴۹
پاسخ
10
257
۴
عزت نفس رو اینجوری مینویسن،معلومه سطح سوادت در حد ابتدایی یا شاید کمتر هم باشه
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۴:۵۶
5
47
مستاجر خدا
عذت نفسم آرزوست
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۶:۵۴
133
12
با افتخار استقلالی ام .
خخخخخ
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴:۲۴
10
78