آخرین اخبار از تراکتورسازی در آستانه دیدار مقابل استقلال

آخرین اخبار از تراکتورسازی در آستانه دیدار مقابل استقلال

5849
13:41
25 بهمن 1397
آخرین تمرین تیم تراکتور سازی پیش از دیدار مقابل استقلال در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز پیگیری می شود.

به گزارش وبسایت نود، تمرین امروز تیم تراکتورسازی از ساعت 12:30 در زمین شماره دو ورزشگاه بنیان دیزل تبریز در حال برگزاری بوده و شاگردان جرج لیکنز آخرین نکات تاکتیکی را پیش از دیدار مقابل استقلال مرور می کنند. 

سرمربی تیم تراکتورسازی در ابتدای این جلسه تمرینی با بازیکنان جلسه ای را برگزار کرده و مواردی را به آنها گوشزد کرد. 

بلیط فروشی دیدار تیم های تراکتورسازی و استقلال از ساعت 12 فردا در گیت های مستقر در ورزشگاه یادگار امام (ره) شروع خواهد شد. 

نشست هماهنگی این دیدار روز گذشته با میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی برگزار شده و مواردی همچون تسهیل تردد هواداران با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، زمان آغاز بلیط فروشی، مدیریت پارکینگ های خودرو مورد بررسی قرار گرفت. 

نشست خبری سرمربیان دو تیم نیز از ساعت 16:30 در یکی از هتل های تبریز برگزار می شود. 

گفتنی است، دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال در سری رقابت های هفته 18 لیگ برتر از ساعت 15:30 فردا ( جمعه 26 بهمن) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز پیگیری خواهد شد. 

20441

نظرات کاربران
جاوید
به امید موفقیت تراکتور
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸:۰۴
پاسخ
40
82
تیم اولم تاج تیم دومم تراکتور
من تبریزی نیستم و از خیلی وقت پیش بازیهای تراکتور را می دیدم،فرق حالا با قدیما این هستش که شعارهای تراکتوریها و مهمان نوازیشون خیلی بهتر بود نسبت به حالا و در آخر اینکه این بازی مطمنا بسیار زیبا خواهد بود،به دور از حاشیه بیایید بازی زیبایی را تماشا کنیم و بهم دیگر توهین نکنیم و از بازی لذت ببریم(ممنون ادمین جان)
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲:۱۱
پاسخ
23
63
حسن
من فقط یک تیم باشگاهی دارم و اسمش تراکتوره :))) دقیقا چرا بهتر بود؟ هر عملی عکس العملی داره. دوست عزیز وضعیت سکوهای ورزشگاه های ایران اصلا خوب نیست ما هم میایم تهران شما میزبانان خوبی نیستید. هواداران استقلال فردا با خودشون گل بیارن و به سمت هوادارای ما پرتاب کنند ما فصل بعد آزادی رو پر گل می کنیم ولی وقتی بدی میبینیم طبیعیه نخوایم خوب باشیم. من خودم به ورزشگاه میرم و از تیمم حمایت میکنم تا بازی رو ببریم ولی مهم تر اینه بازی زیبا و قضاوت بی طرفانه باشه من هنوزم یادمه داور الکی هند حاج صفی رو در بازی با استقلال گرفت و چه لطمه ی بزرگی به ما زد. تهش امیدوارم تراکتور تجربه ی موفقی از خصوصی سازی بشه (هنوز زوده واسه نظر دادن) تا دولت از استقلال و پرسپولیس هم دل بکنه و خصوصی بشید.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶:۵۳
14
59