آخرین خبر از نشست شبانه هیأت مدیره استقلال؛ استراماچونی باید بماند

آخرین خبر از نشست شبانه هیأت مدیره استقلال؛ استراماچونی باید بماند

2292
23:52
17 آذر 1398
نشست اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال در حضور بازیکنان این تیم در هتل المپیک برگزار شد.

به گزارش وب‌سایت نود، در شرایطی که عصر امروز خبر فسخ قرارداد استراماچونی در محافل فوتبالی سروصدای زیادی به پا کرد اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال در هتل المپیک و در محل اردوی این تیم پیش از بازی با پیکان جلسه‌ای را برگزار کردند.

در این نشست صحبت‌های بازیکنان تیم استقلال با اعضای هیأت مدیره مطرح شد و تعدادی از استقلالی‌ها عنوان کردند استراماچونی پیش از این هم چند بار اعلام کرده بود که قصد ترک استقلال را دارد.

در ادامه نشست و بعد از صحبت‌های تعدادی از بازیکنان اعضای هیأت مدیره به دنبال راهکار برای ادامه شرایط بوده و نقطه‌نظراتی را مطرح کردند اما در نهایت تمامی جمع‌بندی‌ها به این صورت انجام شد که تحت هر شرایطی سرمربی تیم استقلال حفظ شود.

مسئولان استقلال ضمن تأکید بر این موضوع که بقیه مطالبات استراماچونی را صبح فردا پرداخت خواهند کرد، تصمیم گرفتند تا به هر طریق ممکن با این مربی مذاکره کرده و او را راضی به ماندن در استقلال کنند. این اتفاق در شرایطی رخ داده که اعضای هیأت مدیره استقلال هتل المپیک را ترک کردند. 

۴۴۱۶

نظرات کاربران
m
لعنت خدا بر باعث و بانیش انشالله که خیر دنیا نیبنه
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۴:۳۵
پاسخ
1
6
مرتضی
اگر فتحی استرا شاه رو نگهداره طرفدارا ازش راضی میشن این تنها راه بدست اوردن دل هواداره
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۳:۱۱
پاسخ
6
0
۴*۶
بهونه بزرگ استراما چونی :) استقلالیا جای اینکه هوچیگر و متوهم باشید معقول باشید :/ وقتی برانکو داشت میرفت وزیر فراخوان نداد :) از اول معلوم بود استراما چونی طرف پوله این چندمین بار هست که قهر میکنه ....بنده خدا برانکو چندین ماه دستمزد نمیگرفت چیزی نمیگفت تازه جام هم میاورد :) صد البته مدیرانی هم که همچین قراردادهای عجیب و غریبی میبندن مقصرند ...
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۲:۲۹
پاسخ
3
10
ایداسادات25بهمن1380
در یکماه گذشته ۳ مربی خارجی ایران را ترک کرده اند
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۷:۰۱
پاسخ
5
32
Reza
برانکو ویلموتس اینم استرا قراردا یه طرفه فسخ میشه نتیجه مدیر بی لیاقت
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۲:۲۳
پاسخ
7
42
آبی
آخه چرا باید کار به اینجا بکشه .پس عزت نفس مون چی میشه .چرا سرنوشت همه چیز به اینجا می کشه .اون از کی روش و ایران .اون از برانکو و پرسپولیس که حالا هم پس از اینهمه تحقیر ی که ازش شدیم دارن التماس اش میکنن .و اینم استقلال. بابا پرسپولیس بزرگه استقلال بزرگه ایران بزرگه .اونوقت اونا طاقچه بالا میزارن.لعنت بر هر چی مدیر نفهم و بی سواده ک میزاره کار به اینجا بکشه
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴:۵۳
پاسخ
7
64
منطق
خانم آیدا سادات,شما هنوز سن اجازه نمیده که این مسائل رو متوجه بشی,,به پدر محترم بگو ی ماه حقوق نگیره بینم میتونی نت داشته باشی بیایی اینجا کامنت بذاری!!!
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۶:۵۳
3
8
ایداسادات25بهمن1380
پولکیه
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۸:۴۲
30
13