آخرین شرایط استراماچونی از زبان مدیربرنامه‌های سرمربی استقلال

آخرین شرایط استراماچونی از زبان مدیربرنامه‌های سرمربی استقلال

7803
18:21
19 آذر 1398
مدیربرنامه‌های سرمربی تیم فوتبال استقلال احتمال بازگشت او به نیمکت آبی‌‌پوشان تهران را تأیید کرد اما آن را مستلزم تحقق برخی شروط دانست.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، فدریکو پاستورلو، مدیربرنامه‌های آندره‌آ استراماچونی اعلام کرد که این مربی ایتالیایی حاضر است به تهران برگردد و هدایت استقلال را از سر بگیرد البته به شرط آنکه اطمینان حاصل کند با بازگشتش به تهران باشگاه نیز به تعهدات خود عمل می‌کند.

پاستورلو در پیامی در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی نوشت: ابراز محبت هواداران و بازیکنان تیم فوتبال استقلال در چند روز اخیر فوق‌العاده بوده و آندره‌آ استراماچونی را عمیقاً تحت تأثیر قرار داده است. تصمیم آندره‌آ برای ترک تهران تصمیمی کاملاً حساب‌شده بوده و در عین حال او بابت اتخاذ این تصمیم بسیار ناراحت است.

پاستورلو در ادامه پیامش نوشته است: واضح است که این اتخاذ این تصمیم به هیچ عنوان با هدف عقد قرارداد با باشگاهی دیگر نبوده و صرفاً نتیجه چندین مورد تخلف جدی و دنباله‌دار باشگاه (استقلال) از مفاد مندرج در قرارداد فی‌مابین در ماه‌های اخیر بوده، مفادی که هنوز هیچ نشانه‌ عینی دال بر پایبندی باشگاه به آنها دیده نشده است. آندره‌آ آماده است به استقلال برگردد و هدایت تیمی که به تیم محبوب او تبدیل شده است را از سر بگیرد به شرط اینکه باشگاه هم با دلیل و مدرک ثابت کند حاضر است به تعهداتش و وعده‌هایی که داده عمل کند.

1870

تسنیم
نظرات کاربران
سپهر
بنده خدا اینها کلی دسیسه کردن فراریت بدن حالا هم که با بهانه ی انتخاب مدیرعامل چند هفته ای تیم را به حاشیه میبرن تا تیم محبوبشون بیاد صدر جدول
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷:۴۱
پاسخ
172
126
مسی090(هرگز رونالدو 090 نمیشه)
همش دروغه فتح الله زاده هم داره دروغ میگه فتحی جدید وارد میشود
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۶:۵۸
پاسخ
24
102
یک قدم جلو
بین رفتن استراما، ویلموتس، برانکو. تفاوت های زیادی وجود داره... . برانکو وقتی رفت، 30% از طرفدارا خواهان برگشت او بودن.. ویلموتس وقتی رفت، 90% از طرفدارا خوشحال شدن.. استراما وقتی رفت، 99% از طرفدار ناراحت شدن، خواهان هر چه سریع تر برگشتن او شدن
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۶:۱۶
پاسخ
204
173