آخرین شرایط ورزشگاه آزادی در آستانه شروع لیگ برتر+ تصاویر

آخرین شرایط ورزشگاه آزادی در آستانه شروع لیگ برتر+ تصاویر

6615
18:45
26 مرداد 1398
در فاصله پایان هجدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور و آغاز نوزدهمین دوره این مسابقات ۵۰ دوربین در ورزشگاه آزادی نصب شده است.

به گزارش وبسایت نود، فصل جدید رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از روز پنجشنبه هفته جاری با دیدار تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی جم در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

در این استادیوم 50 دوربین نصب شده است که به جز یک دوربین، سایر آنها قابلیت تشخیص چهره را ندارند و در واقع «چهره زن» نیستند.

همچنین با توجه به شماره گذاری صندلی‌ها، این امکان وجود دارد که در صورت ورود بانوان، بلیت‌فروشی برای یک زون مخصوصِ بانوان انجام شود.

برای هر زون و جایگاه نیز دو مأمور قرار می‌گیرند تا تماشاگران را برای حضور در شماره صندلی مخصوص خود راهنمایی کنند.

1870

نظرات کاربران
رادین .م
کاشکی تمام ورزشگاه های ایران مجهز بشن و با دیدن ورزشگاه سایر کشورها این همه سرافکنده نمی شدیم. خواهشا مسولین حداقل یک سال درآمد ورزشگاه ها را خرج بهسازی ورزشگاه ها می کردن
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۰:۵۹
پاسخ
0
40
یاس کبود پرسپولیسی
این کارا رو باید خیلی قبل تر میکردن، بازم دم تاج گرم با زور انجام داد، بدبختانه بعضی از ما ایرانیا تا زور بالا سرمون نباشه کار خوب انجام نمیدیم، نمونش کمربند ایمنی، هر چی گفتن واسه سلامتی خودتون ببندید کسی گوش نکرد، تا آخر یه جریمه سنگین براش گذاشتن، خاهشا در پارکینگ های آزادی رو هم یه ذره عریض کنید، نیم ساعت فقط داخل ترافیک توی پارکینگیم
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۹:۳۵
پاسخ
2
39
محمد
مهم اینه که تشخیص چهره داشته بشه تا اراذل و اوباشی مث اونایی که بازی پرسپولیس سپاهان اومدن مامور زدن و شیشه شکستن رو بتونن گیر بندازن واقعاً این وضعیت درست نیست که به ی سری اوباش اجازه داده بشه مامور پلیس رو بزنن و هیچ اتفاقی هم براشون نیفته
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶:۲۷
پاسخ
3
148
۶
...:گرفته بشن چ فرقی می‌کنه طرفدار چ تیمی!! اصن همشونم پرسپولیسی راضی میشی؟؟
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲:۱۸
4
19
...
بیشترشون پرسپولیسی بودند
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶:۱۰
101
29
عشقممم نیمار
خداکنه روزی ورزشگاه ازادی ..خیلی مجهزتر شه و سقف دار و با کلاس جهانی :-P ینی واقعا میشه ؟؟ :-P
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۴:۵۹
پاسخ
107
64
بی نام
یعنی تخیلاتت در حلقم. آخه این چه حرفیه می زنی؟ یک ذره فکر و اندیشه خیلی خوبه. ورزشگاهی که از اول سقف نداشت را چطور سقف دار کنن؟
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷:۱۲
34
48