آخرین وضعیت تیم ملی افغانستان قبل از دیدار با عمان

آخرین وضعیت تیم ملی افغانستان قبل از دیدار با عمان

1185
13:24
08 شهریور 1396
تیم ملی کشورمان در حالی امشب به مصاف عمان میرود که اوتو فیستر چندین بازیکن اصلی اش را برای تقابل با حریفش در اختیار ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی کشورمان در حالی امشب به مصاف عمان میرود که اوتو فیستر چندین بازیکن اصلی اش را برای تقابل با حریفش در اختیار ندارد.

به غیر از نورالله امیری و میلاد سالم که به دلیل مصدومیت و مصطفی آزادزوی که به دلیل مخالفت باشگاهش تیم ملی را همراهی نمیکنند، بازیکنانی چون، حسن امین، زبیرامیری، خیبر امانی، اباسین علی خیل و کنشکا طاهر نیز به دلیل حضور در تمرینات و رقابت های باشگاهی شان در مسابقه تدارکاتی افغانستان و عمان حضور نخواهند داشت.
 
این در حالی است که بازیکنان نام برده به غیر سالم، امیری و ازادزوی در مسابقه افغانستان و اردن به صورت قطعی حضور خواهند داشت.با توجه به این که تقریبا میتوان گفت فیستر ستاره و استخوان بندی اصلی تیمش را در اختیار ندارد، میتوان گفت این مسابقه تدارکاتی چالشی جدید و سخت برای سرمربی نام دار تیم ملی است.
 
از آجایی که بازی های تدارکاتی معمولا به خاطر پیاده کردن تاکتیک اصلی مربی و در کنار محک زدن بازیکنان جدید و تازه دعوت شده تنظیم میشود. از این لحاظ شاید برای کادر فنی مناسب باشد، زیرا فیستر میتواند اسلام امیری، مازیار کوهیار، دروازه بان جدید، مصطفی زازی، مصطفی حدید و مسیح سیغانی را در میدان مسابقه مورد آزمایش قرار دهد. هر چند با توجه به این که در این مسابقه چند بازیکن اصلی حضور ندارد، انتظار میرود چند بازیکن جدید در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرد.
 
مسابقه تدارکاتی افغانستان و عمان از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت کابل در ورزشگاه سطان قابوس مسقط برگزار خواهد شد.
 
 
نظرات کاربران